MBA Career Management odgrywa zasadniczą rolę w doświadczeniu studenta MBA Isenberg. Położony w Chase Isenberg School Centrum Kariery, MBA Career Management Office jest zobowiązana do pomocy zarówno w pełnym i niepełnym wymiarze godzin studentów MBA w określaniu ich aspiracje zawodowe i zapewnienie środków, które mogą pomóc im w osiągnięciu ich celów zawodowych.


Jako przyszłego studenta MBA bez wątpienia jesteś biorąc pod uwagę wiele ważnych czynników dotyczących wyboru dla jakości edukacji biznesowej absolwentów. Na Isenberg School of Management wiemy, że jednym z czynników najbardziej znaczący będzie serwis i wsparcie, które otrzymasz od Chase Centrum Kariery. Musimy podjąć niezbędne kroki w celu zapewnienia, że będziesz mieć dostęp do pełnej tablicy Kariera zarządzania zasobami, dostarczane w sposób osobisty i profesjonalny.


Skupiamy się na dostarczaniu trzech zasadniczych elementów strategicznych do obsługi indywidualnych wysiłków zarządzania karierą:
1) zapewnienie najwyższej programowania zarządzania karierą i zasobów
2) poprawa naszych działań pomocowych zarówno absolwentów i osoby rekrutujące firmy
3) zwiększenie ilości i jakości szans rozwoju dla wszystkich naszych studentów MBA


Aby zapewnić sukces oferujemy unikalne połączenie kredytu Professional Development seminarium, na którym zbudowany jest prawo do swojego programu akademickiego i na korzyść obecnie jeden na jeden, doradztwo zawodowe, które jest ukierunkowane na indywidualne potrzeby i cele zawodowe.

Chcemy pomóc poznać kariery ... i znaleźć pracę, która jest właśnie dla Ciebie!


Zobacz 1 więcej kursów w Eugene M. Isenberg School of Management, University of Massachusetts, Amherst »