MBASTUDIES.PL

Uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu na całym świecie

MBA w niepełnym wymiarze godzin, lub Master of Business Administration, jest doskonałym sposobem, aby skorzystać z możliwości kształcenia absolwentów. Zaprojektowany dla profesjonalistów pracujących, ten typ programu generalnie oferuje bardziej elastyczne harmonogramy klasy niż typowe stopnia.

Master of Business Administration (MBA) jest prezentowany absolwentów po ukończeniu dwóch lat od zaawansowanych i specjalistycznych badań obejmujących takie tematy jak biznes, zarządzanie, finanse i rachunkowość. Zarabianie MBA może dać absolwentom przewagę konkurencyjną w stosunku do innych kandydatów do pracy w agresywnym rynku pracy.

 

Znajdź najlepsze szkoły biznesu, uniwersytety, MBA na uczelniach w Europie, USA, Azji, Australii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i na całym świecie!

Wyniki wyszukiwania Filter

Professional MBA Health Care Management (w języku niemieckim)

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business
Ośrodek kształcenia Zaoczne 24 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Austria Launceston

To udane szkolenie dla liderów zdrowia łączy wiedzę biznesową, umiejętności społeczne i wiedzę prawniczą

W niepełnym wymiarze czasu Międzynarodowy program MBA we współpracy z University of Michigan

Fondazione CUOA
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 16 miesiące Marzec 2020 Włochy Altavilla Vicentina

W niepełnym wymiarze czasu CUOA MBA to międzynarodowy program, który zapewnia możliwość uczenia się w stymulującym kontekście wielokulturowym. Studenci będą rozwijać zintegrowane i strategiczne koncepcje biznesu i organizacji.

MBA niestacjonarne (Rady FlexMBA)

Rady School of Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 24 - 30 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone San Diego

Studia wieczorowe MBA - Studenci Rady FlexMBA pracują zawodowo z zamiłowaniem do innowacji i dążeniem do sukcesu w biznesie. Eksplorują nowe pomysły i możliwości oraz odkrywają i rozwijają sposoby przekształcania biznesu i świata. Studenci FlexMBA przodują w swoich obecnych rolach i są gotowi wziąć na siebie większą odpowiedzialność i wnieść większy wkład. W niepełnym wymiarze godzin program MBA umożliwia uczniom osiągnięcie celów, które oni i ich organizacje ustanowił dla ich rozwoju edukacyjnego i zawodowego.

MBA w niepełnym wymiarze godzin

Sacred Heart University, Luxembourg, Jack Welch College of Business
Ośrodek kształcenia Zaoczne 1 - 6 lat(a) Otwarta rekrutacja Luksemburg Luxembourg City

Program MBA w niepełnym wymiarze czasu jest przeznaczony dla profesjonalistów pracujących w Luksemburgu, którzy aspirują do zajmowania kierowniczych stanowisk w światowej gospodarce jutra. Zmieniające się otoczenie biznesu wymaga zintegrowanego programu charakteryzującego się multidyscyplinarnym podejściem.

Master of Business Administration (MBA w niepełnym wymiarze czasu pracy)

Wake Forest University - School of Business
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Winston-Salem Charlotte + 1 więcej

Dwuletni budzenie Program Forest MBA jest w niepełnym wymiarze czasu program nr 1 MBA dla profesjonalistów pracujących w Karolinie Północnej, a top 20 w USA. Nasz uznanym w kraju program daje strategiczne, globalne spojrzenie na biznes, szlifując swoje umiejętności, aby zbliżyć się do wyzwania z różnych perspektyw.

W niepełnym wymiarze czasu Kelley-Manchester Global MBA

Manchester Business School, Singapore Centre
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 24 - 60 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Singapur Singapore

The Kelley-Manchester Global MBA oferuje podwójną wiedzę specjalistyczną zarówno w brytyjskich i amerykańskich szkołach biznesu i łączy najlepsze na świecie nauczanie online MBA z immersyjnym, bezpośrednim nauczaniem w 8 globalnych lokalizacjach.

International MBA action learning

Business School Netherlands
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 24 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Buren Republika Południowej Afryki Cape Town + 2 więcej

Szukasz tej wyjątkowej praktycznego MBA, który poprowadzi Cię dalej w swojej karierze? Program Międzynarodowe Action Learning MBA skupia się na nauce stosowanej przez rozwiązanie w czasie rzeczywistym, problemy związane z pracą w ramach własnej organizacji. Ta część etatu, blended learning MBA pozwala na bardzo praktyczne podejście do kształcenia liderów biznesu dzisiaj. Międzynarodowy Action Learning MBA oferowany jest w języku angielskim do specjalistów na całym świecie, którzy są zainteresowani w znalezieniu rozwiązania aktualnych problemów zarządzania, osiągnięcie osobistego wzbogacenia i wielką ROI.

Wieczór MBA

Goizueta Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 24 - 36 miesiące Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Atlanta

Zorganizowany dla profesjonalistów pracujących, Evening MBA oferuje oferty, których oczekujesz od MBA w pełnym wymiarze godzin, ale jest dostarczany w elastyczny, tygodniowy harmonogram. Miejsce nr 1 w Atlancie i wyposażony w innowacyjny program nauczania prowadzonych przez światowej klasy wykładowców, nasz program daje przewagę i połączenia potrzebne do odniesienia sukcesu w naszym dynamicznym, globalnym rynku. Będziesz mógł wykorzystać nową wiedzę i umiejętności do wykorzystania w miejscu pracy następnego dnia rano, zapewniając skuteczność następnego dnia.

MBA in Engineering Management

Westford University College
Ośrodek kształcenia Online Zaoczne 18 miesiące Otwarta rekrutacja Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah Nigeria Lagos United Arab Emirates Online Republika Południowej Afryki Cape Town Arabia Saudyjska Dammam Bahrajn Bahrain Online Dubai Kanada Canada Online Nigeria Online Toronto Abu Dhabi Malezja Malaysia Online Jordania Amman Wielka Brytania UK Online + 22 więcej

Współcześni kierownicy techniczni muszą być przeszkoleni w zakresie ogólnego zarządzania, jak również konkretnego inżyniera, który będzie wykorzystywany przez zespoły inżynierów do zarządzania. Inżynieria

Babson MBA dla profesjonalistów pracujących

Babson College
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Wellesley Boston + 1 więcej

Wybierz pomiędzy wieczorowym kształceniem w niepełnym wymiarze godzin a formami mieszanego uczenia się online, aby zdobyć tytuł MBA nr 1 w zakresie przedsiębiorczości, pracując w pełnym wymiarze godzin.

Executive MBA, Edynburg

Edinburgh Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Styczeń 2020 Wielka Brytania Edinburgh

Jeśli chcesz rozpocząć własną działalność gospodarczą lub postęp w swojej organizacji, Executive MBA w Edinburgh Business School , Heriot-Watt University jest dla Ciebie.

Flex MBA (XMBA)

SBS Swiss Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 15 miesiące Luty 2020 Szwajcaria Zürich

SBS Flex MBA Master of Business Administration stopień został opracowany w celu zapewnienia studentom tej wiedzy. Kursy odbywają się raz w miesiącu w kampusie.

Tongji-Case Western Reserve MBA/MSM-Finance Double Degree

Tongji University, School of Economics and Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 30 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Chiny Shanghai

OpenBordersMBA

HEC Management School - University of Liège
Ośrodek kształcenia Zaoczne 18 - 24 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Belgia Liège

Ten program Executive MBA jest przeznaczony dla obiecujących menedżerów, którzy mają ambicję stać się najlepszymi menedżerami, a jednocześnie wykonywać swoją pracę zawodową w pełnym wymiarze godzin.

MBA - niestacjonarne

Elmhurst College
Ośrodek kształcenia Online Zaoczne 22 miesiące Sierpień 2019 Stany Zjednoczone Elmhurst + 1 więcej

Aby odnieść sukces w dzisiejszym świecie biznesu, potrzebujesz MBA, który nie tylko uczy podstaw. Potrzebujesz analitycznych i krytycznych umiejętności, które uczynią cię pewnym liderem.