MBASTUDIES.PL

Uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu na całym świecie

MBA w niepełnym wymiarze godzin, lub Master of Business Administration, jest doskonałym sposobem, aby skorzystać z możliwości kształcenia absolwentów. Zaprojektowany dla profesjonalistów pracujących, ten typ programu generalnie oferuje bardziej elastyczne harmonogramy klasy niż typowe stopnia.

Master of Business Administration (MBA) jest prezentowany absolwentów po ukończeniu dwóch lat od zaawansowanych i specjalistycznych badań obejmujących takie tematy jak biznes, zarządzanie, finanse i rachunkowość. Zarabianie MBA może dać absolwentom przewagę konkurencyjną w stosunku do innych kandydatów do pracy w agresywnym rynku pracy.

 

Znajdź najlepsze szkoły biznesu, uniwersytety, MBA na uczelniach w Europie, USA, Azji, Australii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i na całym świecie!

Wyniki wyszukiwania Filter

Profesjonalne MBA Finanse

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 20 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Austria Launceston

Professional MBA Finance to najnowocześniejszy program zapewniający teoretyczną wiedzę, analityczne know-how i praktyczne narzędzia do zarządzania, aby umożliwić kadrze kierowniczej odniesienie sukcesu w dynamicznej, zglobalizowanej dziedzinie finansów. Program nauczania został opracowany specjalnie z myślą o wdrażaniu natychmiastowej treści i jest prowadzony przez międzynarodowy wydział najlepszych ekspertów z sektora finansowego. Ten MBA poszerzy Twoją wiedzę, a także rozwinie zarówno intuicję finansową, jak i niezbędną elastyczność, aby szybko i odpowiednio reagować na przyszłą ewolucję w tym ważnym sektorze. Szeroki zakres treści pozwala absolwentom na różne stanowiska w finansach - atut dla ich pracodawcy i istotne korzyści zawodowe.

MBA w niepełnym wymiarze godzin

Sacred Heart University, Luxembourg, Jack Welch College of Business & Technology
Ośrodek kształcenia Zaoczne 1 - 6 lat(a) Otwarta rekrutacja Luksemburg Miasto Luksemburg

Program MBA w niepełnym wymiarze czasu jest przeznaczony dla profesjonalistów pracujących w Luksemburgu, którzy aspirują do zajmowania kierowniczych stanowisk w światowej gospodarce jutra. Zmieniające się otoczenie biznesu wymaga zintegrowanego programu charakteryzującego się multidyscyplinarnym podejściem.

MBA niestacjonarne (Rady FlexMBA)

Rady School of Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 24 - 30 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone San Diego

Studia wieczorowe MBA - Studenci Rady FlexMBA pracują zawodowo z zamiłowaniem do innowacji i dążeniem do sukcesu w biznesie. Eksplorują nowe pomysły i możliwości oraz odkrywają i rozwijają sposoby przekształcania biznesu i świata. Studenci FlexMBA przodują w swoich obecnych rolach i są gotowi wziąć na siebie większą odpowiedzialność i wnieść większy wkład. W niepełnym wymiarze godzin program MBA umożliwia uczniom osiągnięcie celów, które oni i ich organizacje ustanowił dla ich rozwoju edukacyjnego i zawodowego.

International MBA action learning

Business School Netherlands
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 24 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Buren Republika Południowej Afryki Kapsztad + 2 więcej

Szukasz tej wyjątkowej praktycznego MBA, który poprowadzi Cię dalej w swojej karierze? Program Międzynarodowe Action Learning MBA skupia się na nauce stosowanej przez rozwiązanie w czasie rzeczywistym, problemy związane z pracą w ramach własnej organizacji. Ta część etatu, blended learning MBA pozwala na bardzo praktyczne podejście do kształcenia liderów biznesu dzisiaj. Międzynarodowy Action Learning MBA oferowany jest w języku angielskim do specjalistów na całym świecie, którzy są zainteresowani w znalezieniu rozwiązania aktualnych problemów zarządzania, osiągnięcie osobistego wzbogacenia i wielką ROI.

Master in Business Administration (niepełny etat MBA)

Wake Forest University - School of Business
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Winston-Salem Charlotte + 1 więcej

Nasz 2-letni program MBA jest pierwszym programem MBA w Północnej Karolinie w niepełnym wymiarze godzin, zaprojektowanym specjalnie dla pracujących profesjonalistów.

Executive MBA, Edynburg

Edinburgh Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Styczeń 2020 Wielka Brytania Edynburg

Jeśli chcesz rozpocząć własną działalność gospodarczą lub postęp w swojej organizacji, Executive MBA w Edinburgh Business School , Heriot-Watt University jest dla Ciebie.

W niepełnym wymiarze czasu Kelley-Manchester Global MBA

Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 24 - 60 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Singapur

The Kelley-Manchester Global MBA oferuje podwójną wiedzę specjalistyczną zarówno w brytyjskich i amerykańskich szkołach biznesu i łączy najlepsze na świecie nauczanie online MBA z immersyjnym, bezpośrednim nauczaniem w 8 globalnych lokalizacjach.

Wieczór MBA

Goizueta Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 24 - 36 miesiące Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Atlanta

Zorganizowany dla profesjonalistów pracujących, Evening MBA oferuje oferty, których oczekujesz od MBA w pełnym wymiarze godzin, ale jest dostarczany w elastyczny, tygodniowy harmonogram. Miejsce nr 1 w Atlancie i wyposażony w innowacyjny program nauczania prowadzonych przez światowej klasy wykładowców, nasz program daje przewagę i połączenia potrzebne do odniesienia sukcesu w naszym dynamicznym, globalnym rynku. Będziesz mógł wykorzystać nową wiedzę i umiejętności do wykorzystania w miejscu pracy następnego dnia rano, zapewniając skuteczność następnego dnia.

Babson MBA dla profesjonalistów pracujących

Babson College
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Wellesley Boston + 1 więcej

Wybierz pomiędzy wieczorowym kształceniem w niepełnym wymiarze godzin a formami mieszanego uczenia się online, aby zdobyć tytuł MBA nr 1 w zakresie przedsiębiorczości, pracując w pełnym wymiarze godzin.

Flex MBA (XMBA)

SBS Swiss Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 15 miesiące Luty 2020 Szwajcaria Zurych

SBS Flex MBA Master of Business Administration stopień został opracowany w celu zapewnienia studentom tej wiedzy. Kursy odbywają się raz w miesiącu w kampusie.

MBA (w niepełnym wymiarze godzin)

University of San Francisco - School of Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 - 5 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone San Francisco

Stopień MBA w niepełnym wymiarze godzin ma na celu przekształcenie Twojej kariery w trakcie pracy - zapewniając kluczowe umiejętności i nowe perspektywy, które natychmiast wprowadzisz z powrotem do biura.

MBA International Business Management

Centria University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 2 lat(a) Styczeń 2020 Finlandia Kokkola Jakobstad + 2 więcej

Celem programu jest zapewnienie szkoleń w zakresie zadań specjalistycznych i zarządzania w przedsiębiorstwach prowadzących działalność międzynarodową. Stopień magistra jest realizowany w dwuletnim terminie. Studia magisterskie na uniwersytecie nauk stosowanych są studiami drugiego stopnia w europejskim systemie szkolnictwa wyższego i zapewniają takie same kwalifikacje urzędnikom miejskim i państwowym, co tytuł magistra uzyskany na uniwersytecie.

MBA General Management w niepełnym wymiarze godzin lub w pełnym wymiarze godzin

Munich Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 - 24 miesiące Marzec 2020 Niemcy Monachium + 1 więcej

MBA General Management to najnowocześniejszy program MBA dostosowany do potrzeb i wymagań współczesnego zglobalizowanego świata biznesu. Przeznaczony jest do przekazywania wszechstronnego zestawu wiedzy biznesowej i narzędzi zarządzania oraz do nauczania, rozwijania i doskonalenia umiejętności kierowniczych i przywódczych.

MBA w Digital Business

Management Center Innsbruck
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 4 semestry Skontaktuj się ze szkołą Austria Innsbruck

Program Executive MBA Digital Business MBA podkreśla typowe modele biznesowe Nowej Gospodarki i ich warunki do odniesienia sukcesu. Poprzez przekazanie najnowszej wiedzy w połączeniu z dużym praktycznym znaczeniem, uczestnicy mogą stać się siłą napędową transformacji cyfrowej w swojej własnej firmie i ustanowić wiodącą kulturę charakteryzującą się przedsiębiorczością korporacyjną.

MBA w niepełnym wymiarze godzin

Stamford International University
Ośrodek kształcenia Zaoczne 18 miesiące Listopad 2019 Tajlandia Bangkok Hua Hin + 1 więcej

Podpis MBA w Stamford jest programem w niepełnym wymiarze godzin, zaprojektowanym w celu dostosowania go do potrzeb pracujących studentów. Łączy interaktywne moduły lekcyjne w soboty z elastycznymi modułami nauczania online, umożliwiając uczniom naukę poza klasą w dogodnym dla nich czasie. Program można ukończyć za 1,5 roku.