MBASTUDIES.PL

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Wietnam

Programy MBA w niepełnym wymiarze godzin przeznaczone są dla studentów, którzy nie są w stanie uczestniczyć w uczelni w pełnym wymiarze czasu. Ten typ stopniu może pomóc uczniom dowiedzieć się wiele o administracji biznesu, teorii i zarządzania, co czyni go idealnym uzupełnieniem licencjat.

MBA to program przeznaczony dla studentów, którzy chcą dalszego ich akademickich umiejętności i zastosować je do rzeczywistych rzeczywistych sytuacjach biznesowych. To prowadzi uczniów do refleksji i przesunąć się w zakresie wyboru ich przyszłej kariery zawodowej. Studenci zdobywają szeroką wiedzę na temat kluczowych funkcji wielu obszarach biznesowych i wykorzystać te umiejętności, aby przyczynić się do strategicznego kierunku działalności.

Wietnam oficjalnie Socjalistyczna Republika Wietnamu, jest najdalej na wschód kraju na Półwyspie Indochińskim w południowo-wschodniej Azji. W 2011 Wietnam miał łącznie 163 uczelni (w tym wyższych uczelni i instytutów).

Najlepsze szkoły biznesu i uniwersytety oferujące programy MBA, MSc i magisterskie oraz kursy menedżerskie w Wietnam, . Znajdź szkołę i skontaktuj się z nią teraz tylko w 3 kliknięciach.

Wyniki wyszukiwania Filter

MBA w małych i średnich rozwoju przedsiębiorstw

Vietnamese-German University
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2020 Wietnam Ho Chi Minh City

Wrzesień (sektor małych i średnich przedsiębiorstw Training Program) jest nie tylko międzynarodowy program, ale również program badawczo-szkoleniowy na Uniwersytecie w Lipsku i wietnamsko-niemieckim uniwersytecie.