Filter
Zaocznie
Wietnam Typ studiów: Wszystkie

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Wietnam

Programy MBA w niepełnym wymiarze godzin przeznaczone są dla studentów, którzy nie są w stanie uczestniczyć w uczelni w pełnym wymiarze czasu. Ten typ stopniu może pomóc uczniom dowiedzieć się wiele o administracji biznesu, teorii i zarządzania, co czyni go idealnym uzupełnieniem licencjat.

MBA to program przeznaczony dla studentów, którzy chcą dalszego ich akademickich umiejętności i zastosować je do rzeczywistych rzeczywistych sytuacjach biznesowych. To prowadzi uczniów do refleksji i przesunąć się w zakresie wyboru ich przyszłej kariery zawodowej. Studenci zdobywają szeroką wiedzę na temat kluczowych funkcji wielu obszarach biznesowych i wykorzystać te umiejętności, aby przyczynić się do strategicznego kierunku działalności.

Wietnam oficjalnie Socjalistyczna Republika Wietnamu, jest najdalej na wschód kraju na Półwyspie Indochińskim w południowo-wschodniej Azji. W 2011 Wietnam miał łącznie 163 uczelni (w tym wyższych uczelni i instytutów).

Najlepsze szkoły biznesu i uniwersytety oferujące programy MBA, MSc i magisterskie oraz kursy menedżerskie w Wietnam, . Znajdź szkołę i skontaktuj się z nią teraz tylko w 3 kliknięciach.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Vietnamese-German University

Wrzesień (sektor małych i średnich przedsiębiorstw Training Program) jest nie tylko międzynarodowy program, ale również program badawczo-szkoleniowy na Uniwersytecie w Li ... [+]

MBA w małych i średnich Przedsiębiorstw Rozwoju Przedsiębiorczości

W prawie każdym kraju na świecie, największa część przychodów i zatrudnienia są generowane przez sektor małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). Paradoksalnie, uwaga większości autorów biznesowych i programów uniwersyteckich zostało skierowane głównie do dużych korporacji, ich szczególnych problemów i spostrzeżeniami.

Wrzesień (sektor małych i średnich przedsiębiorstw Training Program) jest nie tylko międzynarodowy program, ale również program badawczo-szkoleniowy na Uniwersytecie w Lipsku i wietnamsko-niemieckim uniwersytecie. Jest on poświęcony zapewniając wgląd teoretyczne, jak i praktyczne doświadczenie promowanie małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). Zdecydowaliśmy się oprzeć nasz program na wzorcach wybitnego niemieckiego Mittelstand które starają się przekazywać wiedzę do firm i instytucji z całego świata w celu wdrożenia strategii wygranej skutecznie wspierać MŚP.... [-]

Wietnam Ho Chi Minh City
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku