MBASTUDIES.PL

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Stany Zjednoczone

MBA w niepełnym wymiarze godzin, lub Master of Business Administration, jest doskonałym sposobem, aby skorzystać z możliwości kształcenia absolwentów. Zaprojektowany dla profesjonalistów pracujących, ten typ programu generalnie oferuje bardziej elastyczne harmonogramy klasy niż typowe stopnia.

MBA to program przeznaczony dla studentów, którzy chcą dalszego ich akademickich umiejętności i zastosować je do rzeczywistych rzeczywistych sytuacjach biznesowych. To prowadzi uczniów do refleksji i przesunąć się w zakresie wyboru ich przyszłej kariery zawodowej. Studenci zdobywają szeroką wiedzę na temat kluczowych funkcji wielu obszarach biznesowych i wykorzystać te umiejętności, aby przyczynić się do strategicznego kierunku działalności.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Najlepsze szkoły biznesu i uniwersytety oferujące programy MBA, MSc i magisterskie oraz kursy menedżerskie w Stany Zjednoczone, . Znajdź szkołę i skontaktuj się z nią teraz tylko w 3 kliknięciach.

Wyniki wyszukiwania Filter

MBA niestacjonarne (Rady FlexMBA)

Rady School of Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 24 - 30 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone San Diego

Studia wieczorowe MBA - Studenci Rady FlexMBA pracują zawodowo z zamiłowaniem do innowacji i dążeniem do sukcesu w biznesie. Eksplorują nowe pomysły i możliwości oraz odkrywają i rozwijają sposoby przekształcania biznesu i świata. Studenci FlexMBA przodują w swoich obecnych rolach i są gotowi wziąć na siebie większą odpowiedzialność i wnieść większy wkład. W niepełnym wymiarze godzin program MBA umożliwia uczniom osiągnięcie celów, które oni i ich organizacje ustanowił dla ich rozwoju edukacyjnego i zawodowego.

Master in Business Administration (niepełny etat MBA)

Wake Forest University - School of Business
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Winston-Salem Charlotte + 1 więcej

Nasz 2-letni program MBA jest pierwszym programem MBA w Północnej Karolinie w niepełnym wymiarze godzin, zaprojektowanym specjalnie dla pracujących profesjonalistów.

Wieczór MBA

Goizueta Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 24 - 36 miesiące Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Atlanta

Zorganizowany dla profesjonalistów pracujących, Evening MBA oferuje oferty, których oczekujesz od MBA w pełnym wymiarze godzin, ale jest dostarczany w elastyczny, tygodniowy harmonogram. Miejsce nr 1 w Atlancie i wyposażony w innowacyjny program nauczania prowadzonych przez światowej klasy wykładowców, nasz program daje przewagę i połączenia potrzebne do odniesienia sukcesu w naszym dynamicznym, globalnym rynku. Będziesz mógł wykorzystać nową wiedzę i umiejętności do wykorzystania w miejscu pracy następnego dnia rano, zapewniając skuteczność następnego dnia.

Babson MBA dla profesjonalistów pracujących

Babson College
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Wellesley Boston + 1 więcej

Wybierz pomiędzy wieczorowym kształceniem w niepełnym wymiarze godzin a formami mieszanego uczenia się online, aby zdobyć tytuł MBA nr 1 w zakresie przedsiębiorczości, pracując w pełnym wymiarze godzin.

MBA (w niepełnym wymiarze godzin)

University of San Francisco - School of Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 - 5 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone San Francisco

Stopień MBA w niepełnym wymiarze godzin ma na celu przekształcenie Twojej kariery w trakcie pracy - zapewniając kluczowe umiejętności i nowe perspektywy, które natychmiast wprowadzisz z powrotem do biura.

Masters of Business Administration (MBA)

Westcliff University
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Irvine

Master of Business Administration (MBA) program studiów przygotowuje osoby do kariery w zarządzaniu. Dokładniej, jego celem jest okazją dla mężczyzn i kobiet do rozwijania wiedzy, umiejętności, postaw i wiedzy, które będą stanowić podstawę do wzrostu w kompetentnych specjalistów zarządzania przedsiębiorstwem, kwalifikacjach absolwentów do poszukiwania pracy w głównych gałęziach przemysłu, w tym związanych z komputerami usługi, inwestycje bankowe / papierów wartościowych i doradztwo w zakresie marketingu, badań, analiz i / lub finansów.

Master of Business Administration (MBA)

Campbellsville University
Ośrodek kształcenia Zaoczne 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Campbellsville Louisville + 1 więcej

MBA - Master of Business Administration ze szczególnym uwzględnieniem HR, ekonomii, marketingu, przywództwa, zarządzania IT, rachunkowości, międzynarodowego biznesu i zarządzania opieką zdrowotną.

W niepełnym wymiarze czasu Online MBA

Brentwood University
Online Zaoczne 12 miesiące Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Irvine

Program MBA na Brentwood University jest przeznaczony dla profesjonalistów o różnych poziomach doświadczenia, z których niektórzy mogą chcieć awansować w swojej karierze, a inni przejść do dziedziny biznesu z innych dziedzin.

MBA - niestacjonarne

Elmhurst College
Ośrodek kształcenia Online Zaoczne 22 miesiące Luty 2020 Stany Zjednoczone Elmhurst + 1 więcej

Dogodnie usytuowany na zachodnich przedmieściach Chicago, Elmhurst oferuje niedrogie, elastyczne opcje studiów, na terenie kampusu lub online. Dzięki grupie innych specjalistów zdobędziesz MBA w mniej niż dwa lata pracy w niepełnym wymiarze godzin.

MBA - studia niestacjonarne

University of Baltimore, Merrick School of Business
Ośrodek kształcenia Online Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Mount Vernon + 1 więcej

University of Baltimore MBA został zaprojektowany z wami (i pracodawcy) w umyśle. Masz możliwość wziąć lekcje w tradycyjnej klasie, zarówno w trybie online lub-to twój wybór. Cokolwiek zdecydujesz, będziesz uczyć się razem z innymi studentami, którzy chcą rozwijać się zawodowo, tak jak ty.

Master of Business Administration

Claflin University
Ośrodek kształcenia Online Zaoczne 18 miesiące Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Orangeburg + 1 więcej

Claflin Master of Business Administration jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy chcą zwiększyć swoje poświadczenia i wiedzy podczas zdobywania perspektywie międzynarodowej.

program MBA część czasu

Pamplin College of Business, Virginia Polytechnic Institute and State University
Ośrodek kształcenia Zaoczne Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Abingdon Blacksburg

Virginia Tech Master of Business Administration Program oferuje jakość i wyzwanie, które można oczekiwać od ugruntowanej program, który jest w pełni akredytowany przez AACSB International, Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business.

MBA w zarządzaniu sportowego

Tiffin University
Ośrodek kształcenia Online Zaoczne Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Tiffin

Tiffin University Master of Business Administration (MBA) stężenia w Zarządzaniu Sports pomaga studentom w zwiększanie swoich umiejętności menedżerskich poprzez dostarczanie technik i najlepszych praktyk, które integrują teorię naukową z nowoczesnymi aplikacjami biznesowymi

Zintegrowany kierownik zarządzania przedsiębiorstwem (imba)

Delta State University, College of Business
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Cleveland

Program Zintegrowanego Zarządzania Biznesem (iMBA) został opracowany dla profesjonalistów i menedżerów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności interpersonalne, menadżerskie i kierownicze w ...

Master of Business Administration (MBA)

Northeastern State University
Ośrodek kształcenia Zaoczne Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Tahlequah Złamana strzałka Muskogee + 1 więcej

Master of Business Administration (MBA) jest wieczór jedyny program przeznaczony dla studentów w pełnym wymiarze czasu pracy zlokalizowanych na złamaną strzałę i Tahlequah kampusach. Program prezentuje obciążenia, który rozwija wiedzę i umiejętności o wysokiej wydajności, aby dać naszym absolwentom przewagę konkurencyjną w miejscu pracy.