MBASTUDIES

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

MBA jest skrótem od Master of Business Administration i jest studium podyplomowym, które zazwyczaj koncentruje się na zarządzaniu przedsiębiorstwem. Zarabianie w tym stopniu w niepełnym wymiarze godzin może zająć więcej czasu, ale często jest łatwiejsze do wykonania.

Co to jest MBA w niepełnym wymiarze czasu w badaniach nad technologią? Ten stopień może pomóc uczniom awansować w ich obecnej lub pożądanej ścieżce kariery do poziomu średniego lub wyższego kierownictwa. Badana technologia jest często mieszaniną ustalonych praktyk i nowych programów komputerowych. Zarządzanie oprogramowaniem, projektowanie i architektura to częste kursy na tym poziomie, więc często preferowane jest dobre przygotowanie w dziedzinie informatyki.

Niektóre umiejętności, których możesz się nauczyć podczas tego programu, obejmują podstawowe rozwiązywanie problemów, korzystanie z oprogramowania finansowego i organizację. Rozwiązywanie problemów i znajomość różnych pakietów oprogramowania może pomóc w każdej codziennej działalności technologicznej. Organizacja może pomóc Ci być bardziej wydajnym dzięki Twojemu czasowi i zasobom.

Aby obliczyć swój budżet na stopień, dowiedz się, jakiego rodzaju książki i narzędzia będą potrzebne do zakupu wraz z kosztem czesnego. Może się to różnić w zależności od szkoły, więc postaraj się dowiedzieć jak najwięcej, zanim sfinalizujesz rejestrację.

Samo studiowanie technologii może zapewnić ci pozycję na poziomie podstawowym, pracując ze sprzętem komputerowym lub oprogramowaniem, ale MBA oznacza, że ​​możesz awansować do roli kierowniczej. Obsługa technologii jest ważna dla każdej firmy, która chce się rozwijać na rynku cyfrowym. Niektóre tytuły do ​​wyszukiwania obejmują dyrektora systemów informatycznych, kierownika projektu i głównego specjalisty ds. Technologii. Z MBA, można również posuwać się naprzód w ramach obecnej pracy.

Szkoły na całym świecie zazwyczaj oferują stopnie naukowe w dziedzinie technologii. Aby znaleźć tę, która jest dla Ciebie odpowiednia, zastanów się, czy chcesz przenieść się do innego kraju, czy studiować w domu. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

 

4 Wyniki z Studia technologiczne Filter

Innowacja, cyfryzacja i przedsiębiorczość MBA

TU Wien - Continuing Education Center
Zaoczne studia MBA
May 2021
<
studia niestacjonarne
<
4 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia

W tym programie MBA zdobędziesz wszystkie narzędzia do inicjowania i wdrażania dynamicznych innowacji oraz projektów start-upowych w sposób przedsiębiorczy i oparty na współpr ...

Czytaj więcej

Zarządzanie technologią MBA

Simon Fraser University - Beedie School of Business
Zaoczne studia MBA
<
studia niestacjonarne
<
24 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Pierwszy tego typu w Kanadzie, 24-miesięczny MBA zarządzania technologią (MOT) SFU Beedie to rygorystyczne szkolenie biznesowe zaprojektowane specjalnie dla technologii. Progr ...

Czytaj więcej

Informatyka biznesowych (BI) - MBA

Dhurakij Pundit University's International College
Zaoczne studia MBA
Cze 2021
<
studia niestacjonarne
<
3 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program został zaprojektowany dla tych, którzy chcą zdobyć zarówno wiedzę i umiejętności niezbędne dla udanej kariery biznesowej w średnim lub starszym poziom wykonawczy, któr ...

Czytaj więcej

Mba z komputerowymi systemami informacyjnymi (cis)

DeSales University
Zaoczne studia MBA
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

DeSales Program MBA oferuje więcej niż teorie i narzędzia do udanej kariery. Zapewnia to możliwość omówienia i zastosowania tego, czego nauczyłeś się.

Czytaj więcej