Filter
Zaocznie
Singapur Typ studiów: Wszystkie

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Singapur

W niepełnym wymiarze czasu MBA jest doskonałym sposobem, aby zwiększyć poświadczeń i uzyskać wiedzę biznesową, która jest niezbędna do kariery szybko poruszającego. Program ten jest doskonały dla profesjonalistów pracujących, którzy wolą na zajęcia w weekendy lub wieczorami.

Osoby, które już uzyskały tytuł licencjata i chcą jeszcze bardziej zwiększyć swoją wiedzę i przeszkolenie może wybrać, aby zarobić Master of Business Administration, lub MBA. MBA jest dwuletni program, który może pomóc w przygotowaniu absolwentów do kariery w przywództwa i zarządzania w świecie biznesu.

Singapur (新加坡) to miasto-państwo w Azji Południowo-Wschodniej. Założona jako brytyjska kolonia giełdowej w 1819 roku, od czasu uzyskania niepodległości stało się jednym z World 's krajach najbogatszych i szczyci World ' s najbardziej ruchliwych portów. Singapur ma sześć krajowych uczelni i są ogólnie dobrze traktowane i przyciąga wymianę studentów z całego świata.

Najlepsze szkoły biznesu i uniwersytety oferujące programy MBA, MSc i magisterskie oraz kursy menedżerskie w Singapur, . Znajdź szkołę i skontaktuj się z nią teraz tylko w 3 kliknięciach.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Nanyang Business School, NTU Singapore

Nanyang Profesjonalne MBA (PMBA) to pierwszy w swoim rodzaju program, w Azji stworzone specjalnie z myślą o wymagających harmonogram w pełnym wymiarze czasu pracy specjal ... [+]

O Profesjonalne MBA Nanyang

Natychmiastowe rezultaty. Trwały wpływ. Brak przestojów.

Nanyang Profesjonalne MBA (PMBA) to pierwszy w swoim rodzaju program, w Azji stworzone specjalnie z myślą o wymagających harmonogram w pełnym wymiarze czasu pracy specjalistów. Jego wyjątkowy format niepełnym wymiarze czasu pracy pozwala na uzyskanie światowej klasy MBA z Nanyang Technological University, bez konieczności kompromisu swoich zobowiązań zawodowych i rodzinnych.

Nanyang PMBA zawiera 18-miesięczny harmonogram kariery obsłudze dogodnie dostarczane w łatwo dostępnym miejscu w Singapurze. Jednoczesne ułatwione przez menedżerów poziomu C, program nie będzie się rozwijać swój biznes i zarządzanie wiedzą - to stanowi wzbogacające doświadczenie, które będzie przekształcić swoje życie osobiste i zawodowe.... [-]

Singapur
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Korea University Business School

KUBS Korea MBA to pierwszy program MBA założona w 1965 roku w Korei. Jest to również najlepszy program MBA w Korei, że światowy standard nauczania z silną więź z branży, ... [+]

KUBS Korea MBA to pierwszy program MBA założona w 1965 roku w Korei. Jest to również najlepszy program MBA w Korei, że światowy standard nauczania z silną więź z branży, absolwentów ze względu na jego długą historię edukacji w Korei.

Keep Your Day Job. ale wciąż MBA

Oferujemy Korea program MBA, aby umożliwić studentom doświadczenie światowej klasy MBA, natomiast mają one swój dzień pracy. Z tego samego wydziału, programów nauczania, jak i fakultatywnymi studentów studiów stacjonarnych, K-studentów MBA działać w kierunku ich stopnia z harmonogramem, który może pomieścić ich zawodowych i osobistych zobowiązań. Remont Edukacja i Liderów ... [-]

Singapur
Marzec 2020
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

The Kelley-Manchester Global MBA oferuje podwójną wiedzę specjalistyczną zarówno w brytyjskich i amerykańskich szkołach biznesu i łączy najlepsze na świecie nauczanie onl ... [+]

The Kelley-Manchester Global MBA oferuje podwójną wiedzę specjalistyczną zarówno w brytyjskich i amerykańskich szkołach biznesu i łączy najlepsze na świecie nauczanie online MBA z immersyjnym, bezpośrednim nauczaniem w 8 globalnych lokalizacjach.

Oprócz nauczania online, ten elastyczny MBA obejmuje 18 dni nauczania w trzech warsztatach stacjonarnych (plus opcjonalne pięciodniowe warsztaty w Waszyngtonie) w sumie.

Dostawa mieszana

Global MBA Kelley-Manchester łączy najlepsze na świecie nauczanie online MBA z immersyjnym, bezpośrednim nauczaniem w 8 globalnych lokalizacjach. Rezultatem jest elastyczny MBA, który jest prawdziwie międzynarodowym doświadczeniem.

Harmonogram warsztatówSemestr 1: 6 dni w Kelley School of Business w Bloomington, IndianaSemestr 2: 6 dni w dowolnym globalnym centrum Alliance MBS *Semestr 3: Wszystkie internetowe lub internetowe 5-dniowe warsztaty z zakresu polityki publicznej w WaszyngtonieSemestr 4: 6 dni w dowolnym globalnym centrum Alliance MBS ** AMBS oferuje również wybrane zajęcia, które obejmują 3-dniowe warsztaty w Waszyngtonie.Nauka online... [-]
Singapur
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
24 - 60 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku