Filter
Zaocznie
Portugalia Typ studiów: Wszystkie

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Portugalia

W niepełnym wymiarze czasu MBA jest doskonałym sposobem, aby zwiększyć poświadczeń i uzyskać wiedzę biznesową, która jest niezbędna do kariery szybko poruszającego. Program ten jest doskonały dla profesjonalistów pracujących, którzy wolą na zajęcia w weekendy lub wieczorami.

Master of Business Administration (MBA) jest prezentowany absolwentów po ukończeniu dwóch lat od zaawansowanych i specjalistycznych badań obejmujących takie tematy jak biznes, zarządzanie, finanse i rachunkowość. Zarabianie MBA może dać absolwentom przewagę konkurencyjną w stosunku do innych kandydatów do pracy w agresywnym rynku pracy.

 

Portugalia, oficjalnie Republiki Portugalskiej, to kraj położony w południowo-zachodniej Europie, na Półwyspie Iberyjskim. Portugalia jest 900 lat, a mimo to ma stosunkowo mały obszar, odegrał kluczową rolę w historii świata. Universidade do Porto jest najbardziej popularny przez cudzoziemców, które składają się z 11% studentów.

Najlepsze szkoły biznesu i uniwersytety oferujące programy MBA, MSc i magisterskie oraz kursy menedżerskie w Portugalia, . Znajdź szkołę i skontaktuj się z nią teraz tylko w 3 kliknięciach.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

ISEG - Lisbon School of Economics & Management

ISEG przyznał ponad 700 Masters in Business Administration (MBA) w ciągu ostatnich 30 lat. Dziś te absolwenci zajmują eksponowane stanowiska w krajowych i międzynarodowyc ... [+]

Struktura programu

Dyplom MBA ISEG jest przyznawane po pomyślnym uzyskaniu 90 kredytów naliczone przez badaniu przez okres 18 miesięcy. Program wymaga ukończenia 16 kursów podstawowych i 13-osobowych kursów rozwojowych.

Rozwój osobisty

Oprócz powyższego, MBA ISEG oferuje zajęcia z zakresu rozwoju osobistego jednostki i grupy:

Działania przywódcze i integracyjnych, z ponad 7 różnych zajęć na wolnym powietrzu we współpracy z renomowanymi partnerami, takich jak Air Force portugalskiej i portugalskiej marynarki, między innymi; Seminaria Management - Vital tematów, które zachęcają do dyskusji ze znanymi postaciami ze świata biznesu i gospodarki; ... [-]
Portugalia Lizbona
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku