MBASTUDIES.PL

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Oman

Programy MBA w niepełnym wymiarze godzin przeznaczone są dla studentów, którzy nie są w stanie uczestniczyć w uczelni w pełnym wymiarze czasu. Ten typ stopniu może pomóc uczniom dowiedzieć się wiele o administracji biznesu, teorii i zarządzania, co czyni go idealnym uzupełnieniem licencjat.

Master of Business Administration (MBA) jest prezentowany absolwentów po ukończeniu dwóch lat od zaawansowanych i specjalistycznych badań obejmujących takie tematy jak biznes, zarządzanie, finanse i rachunkowość. Zarabianie MBA może dać absolwentom przewagę konkurencyjną w stosunku do innych kandydatów do pracy w agresywnym rynku pracy.

 

Oman, oficjalnie nazywany Sułtanatu Omanu, jest państwem arabskim, w południowo-zachodniej Azji, na południowo-wschodnim wybrzeżu Półwyspu Arabskiego. Posiada strategicznie ważną pozycję w ujściu Zatoki Perskiej.

Najlepsze szkoły biznesu i uniwersytety oferujące programy MBA, MSc i magisterskie oraz kursy menedżerskie w Oman, . Znajdź szkołę i skontaktuj się z nią teraz tylko w 3 kliknięciach.

Wyniki wyszukiwania Filter

Strathclyde MBA w Omanie

College of Banking and Financial Studies
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2020 Oman Muskat

Strathclyde MBA w Omanie, zarządzany przez Kolegium Studiów Bankowości i Finansów posiada elastyczny styl dostawy włączając w niepełnym wymiarze czasu i otwartych elementów kształcenia w formacie 180 kredytową.