MBASTUDIES.PL

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Niemcy

Programy MBA w niepełnym wymiarze godzin przeznaczone są dla studentów, którzy nie są w stanie uczestniczyć w uczelni w pełnym wymiarze czasu. Ten typ stopniu może pomóc uczniom dowiedzieć się wiele o administracji biznesu, teorii i zarządzania, co czyni go idealnym uzupełnieniem licencjat.

MBA to program przeznaczony dla studentów, którzy chcą dalszego ich akademickich umiejętności i zastosować je do rzeczywistych rzeczywistych sytuacjach biznesowych. To prowadzi uczniów do refleksji i przesunąć się w zakresie wyboru ich przyszłej kariery zawodowej. Studenci zdobywają szeroką wiedzę na temat kluczowych funkcji wielu obszarach biznesowych i wykorzystać te umiejętności, aby przyczynić się do strategicznego kierunku działalności.

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

Najlepsze szkoły biznesu i uniwersytety oferujące programy MBA, MSc i magisterskie oraz kursy menedżerskie w Niemcy, . Znajdź szkołę i skontaktuj się z nią teraz tylko w 3 kliknięciach.

Wyniki wyszukiwania Filter

MBA z międzynarodowego biznesu

University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt
Ośrodek kształcenia Zaoczne 3 semestry Skontaktuj się ze szkołą Niemcy Würzburg Schweinfurt + 1 więcej

MBA International Business jest najbardziej znanym studia podyplomowe, która jest przeznaczona na biznesie międzynarodowym ze szczególnym Azji, Europie Zachodniej, Środkowej i Wschodniej Europy.

MBA ogólnego zarządu

Fachhochschule der Wirtschaft FHDW
Ośrodek kształcenia Zaoczne 18 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Niemcy Paderborn

Program w niepełnym wymiarze czasu w General Management prowadzi do stopnia Master of Business Administration (MBA). To przez FIBAA

Master of Business Administration

Wildau Institute of Technology
Ośrodek kształcenia Online Zaoczne Październik 2019 Niemcy Wildau

Masz po swojej udanej kolegium stopnia co najmniej dwa lata doświadczenia zawodowego w organizacji biznesowej lub uczelni? Teraz można zaplanować następny

MBA zintegrowane zarządzanie trwałość - kwar

University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 5 semestry Październik 2019 Niemcy Żytawa

„Zintegrowane Zarządzanie Zrównoważony rozwój - kwartet” jest wyrazem polityki Zittau / Görlitz, nowe programy rynkowe i ukierunkowane na zastosowania

Part-Time MBA Program

WHU – Otto Beisheim School of Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 24 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Niemcy Düsseldorf

Nasz program MBA w niepełnym wymiarze godzin jest przeznaczony dla młodych profesjonalistów, którzy chcą efektywnie pracować w trudnym, globalnym środowisku poprzez pogłębianie, pogłębianie lub rozwijanie swojej wiedzy w zakresie administracji biznesowej i ekonomii.

Master of Business Administration, elastyczne kształcenie

University of Strathclyde Business School
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 3 - 6 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Glasgow Włochy Mediolan Niemcy Monachium Chiny Pekin Francja Toulouse + 8 więcej

Wiemy, że nie każdy może, a nawet chce studiować w pełnym wymiarze godzin lub przez wieczorowym. Dlatego nasza elastyczna droga nauki pozwala zmieniać tempo i kolejność badania, aby dopasować je do własnych okoliczności. Trasa ta łączy w sobie najlepsze w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze czasu i nauki otwartej nauki.

Master of Business Administration, w niepełnym wymiarze czasu Glasgow

University of Strathclyde Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Glasgow Włochy Mediolan Niemcy Monachium Chiny Pekin Francja Toulouse + 8 więcej

Nasz niepełnym wymiarze czasu MBA (badanie wieczorem) oferuje możliwość zdobycia ci cenionym i ugruntowane zarządzania kwalifikacje w sposób, który jest najlepiej dostosowany do swoich zawodowych i osobistych okoliczności.

MBA + mgr odpowiedzialnego zarządzania

Steinbeis University Berlin Institute Corporate Responsibility Management
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 2 - 3 lat(a) Otwarta rekrutacja Niemcy Berlin

Double Degree Program: mgr odpowiedzialnego zarządzania w połączeniu z MBA

Frankfurt MBA w niepełnym wymiarze godzin

Frankfurt School of Finance & Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 21 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Niemcy Frankfurt

MBA dla młodych profesjonalistów z każdej branży o silnym potencjale przywódczym, którzy chcą zachować pełne zatrudnienie i korzystać ze światowej klasy edukacji MBA we Frankfurcie, ekonomicznym sercu Europy.

Master of Business Administration General Management

Diploma University of Applied Sciences
Online Zaoczne 4 semestry Skontaktuj się ze szkołą Niemcy Niemcy online

Studia podyplomowe magisterskie w zakresie zarządzania ogólnego ze stopniem MBA (Master of Business Administration) na Uniwersytecie DIPLOMA umożliwiają doświadczonym absolwentom nauk przyrodniczych, inżynierii, nauk humanistycznych lub społecznych zdobycie umiejętności zarządzania, które umożliwiają im zajmowanie pozycji lidera zakwalifikować.

MBA General Management w niepełnym wymiarze godzin lub w pełnym wymiarze godzin

Munich Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 - 24 miesiące Marzec 2020 Niemcy Monachium + 1 więcej

MBA General Management to najnowocześniejszy program MBA dostosowany do potrzeb i wymagań współczesnego zglobalizowanego świata biznesu. Przeznaczony jest do przekazywania wszechstronnego zestawu wiedzy biznesowej i narzędzi zarządzania oraz do nauczania, rozwijania i doskonalenia umiejętności kierowniczych i przywódczych.