MBASTUDIES.PL

MBA w niepełnym wymiarze godzin, lub Master of Business Administration, jest doskonałym sposobem, aby skorzystać z możliwości kształcenia absolwentów. Zaprojektowany dla profesjonalistów pracujących, ten typ programu generalnie oferuje bardziej elastyczne harmonogramy klasy niż typowe stopnia.

Przemysł Turystyki nadal rośnie co daje wzrost o wykwalifikowanych specjalistów turystycznych. Spotkania MBA w turystyce, studenci otrzymują wiedzę z zakresu biznesu turystycznego z zarządzania w turystyce. Studenci MBA w turystyce nie tylko uzyskać solidne podstawy turystyki, ale także uzyskać strategiczne, analityczne i umiejętności podejmowania zasadniczych polityki zarządzania turystyki skutecznie.

Jako największy i najbardziej zaludnionym kontynentem na świecie, w Azji składa się z wielu różnych grup etnicznych, kultur, środowisk, ekonomicznych więzi historycznych i systemów rządowych.

1 Wyniki z Turystyka i hotelarstwo, Azji Filter

MBA - zarządzanie turystyką (tm)

Dhurakij Pundit University's International College
Ośrodek kształcenia Zaoczne 3 semestry Czerwiec 2020 Tajlandia Bangkok

Program został zaprojektowany dla profesjonalistów, którzy chcą stać się liderami w wykwalifikowanych szybko rozwijającej się dziedzinie gościnności i turystyki. Studenci będą dostarczane z nauki i hands-on w swojej klasie