MBASTUDIES.PL

MBA w niepełnym wymiarze godzin, lub Master of Business Administration, jest doskonałym sposobem, aby skorzystać z możliwości kształcenia absolwentów. Zaprojektowany dla profesjonalistów pracujących, ten typ programu generalnie oferuje bardziej elastyczne harmonogramy klasy niż typowe stopnia.

Mając dyplom MBA w turystyce daje wielką przewagę w osiąganiu stanowiska kierownicze w sektorze turystycznym. Otrzymasz należą do najlepszych poszukiwanych przywódców turystycznych w branży. To MBA wyposaża Cię i krytycznych analitycznych umiejętności podejmowania decyzji podkreślając na strategii i zarządzania, jak i koncepcyjnych umiejętności w branży turystycznej.

Obejmujących wiele krajów i terytoriów wyspiarskich, Ameryka Południowa jest domem dla wielu krajach hiszpańskojęzycznych. Tutaj uczniowie mogą dosłownie chodzić po historii w drodze do klasy i chłonąć kulturę starożytnych społeczeństw. 

1 Wyniki z Turystyka i hotelarstwo, Ameryce Południowej Filter

MBA - Zarządzanie w hotelarstwie luxo®

Roberto Miranda Educação Corporativa
Ośrodek kształcenia Zaoczne 3 - 4 semestry Brazylia San Paulo

Skierowana jest do przedsiębiorców i specjalistów, którzy są zainteresowani rozwojem swojej wiedzy w globalnej luksusowej gościnności. Z 15 klas utworzonych w Hotel Fasano Sao Paulo, Hotel Ritz, George V i Plaza Athenee w Paryżu.