Filter
Zaocznie
Austria Typ studiów: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Programy MBA w niepełnym wymiarze godzin przeznaczone są dla studentów, którzy nie są w stanie uczestniczyć w uczelni w pełnym wymiarze czasu. Ten typ stopniu może pomóc uczniom dowiedzieć się wiele o administracji biznesu, teorii i zarządzania, co czyni go idealnym uzupełnieniem licencjat.

Badania nad energią to dziedzina multidyscyplinarna, która bada naukowo, w jaki sposób źródła energii są gromadzone i wykorzystywane przez społeczeństwo ludzkie. Zazwyczaj analizuje obecne zasoby i rozwój nowych dostaw energii.

Jeśli myślisz o promowaniu swojej edukacji w instytucji, gdzie akademickiej jest przestrzegane, a następnie Austria oferuje najlepsze miejsce. Instytucje te są oparte na badaniach naukowych umożliwiając studentom uzyskać pomysły jak rozwiązać realne problemy życiowe.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Studia energetyczne, Austria

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business

Zarządzanie energią MBA łączy praktyczne umiejętności z najnowszymi doświadczeniami w zakresie zarządzania na kluczowych rynkach (ropa, gaz, energia jądrowa, odnawialne ź ... [+]

Praktyczne przywództwo i najnowsze doświadczenie w zarządzaniu

Zarządzanie energią MBA jest prawdziwie międzynarodowe, odzwierciedlając realia działalności energetycznej. Obejmuje on zróżnicowane połączenie podstawowych zasad biznesowych, ale z unikalną specjalizacją w zakresie zarządzania energią.

Nauczysz się kluczowych zagadnień związanych z globalną energią, z którymi mają do czynienia twórcy polityki i firmy na całym świecie, a także opracujesz narzędzia do radzenia sobie z tymi problemami. Twoja specjalistyczna wiedza na temat rynku energii pomoże ci ustanowić modele zrównoważonej energii i opracować odpowiedzialną strategię w twojej organizacji.... [-]

Austria Launceston
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
15 miesiące
Ośrodek kształcenia
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku