MBASTUDIES.PL

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

W niepełnym wymiarze czasu program MBA może być idealnym rozwiązaniem, aby pomóc zapracowanym profesjonalistom przejść do kariery, zapewniając ważne umiejętności w dzisiejszym miejscu pracy. Te zaawansowane programy studiów często obejmują zajęcia związane z umiejętnościami biznesowymi z mniej intensywnym harmonogramem niż programy w pełnym wymiarze godzin, co pozwala lepiej zachować równowagę pomiędzy szkołą a pracą.

Przyszli studenci mogą zastanawiać się, co jest w niepełnym wymiarze czasu MBA w finansach? W niepełnym wymiarze czasu MBA w finansach jest zazwyczaj zaawansowany stopień biznesowy w dziedzinie finansów. Zajęcia często zawierają podstawowe szkolenia biznesowe z przedmiotów takich jak ekonomia, marketing, rachunkowość i statystyki, a także tematy finansowe, bankowe i inwestycyjne, takie jak futures i opcje oraz bankructwo. Programy mogą kłaść większy nacisk na działalność gospodarczą lub finansową lub zapewniać równowagę w dwóch powiązanych dziedzinach.

Absolwenci z niepełnym wymiarze czasu MBA w finansach często rozwijają szereg przydatnych umiejętności, w tym metod zarządzania. Umiejętności zarządzania finansami i analizy mogą być przydatne w wielu zawodach.

Nie wszystkie programy MBA w niepełnym wymiarze godzin kosztują tę samą kwotę. Koszty mogą się różnić w zależności od wielu czynników, w tym konkretnej uczelni lub uczelni, a także od długości studiów. Zbadanie kosztów programu i uwzględnienie środków finansowych może pomóc przyszłym uczniom w podjęciu właściwej decyzji.

MBA w niepełnym wymiarze godzin w finansach zwykle przygotowuje absolwentów do kariery w dowolnej liczbie dziedzin. Absolwenci mogą być dobrze przygotowani do takich ról, jak bankowiec komercyjny lub inwestycyjny, dyrektor finansowy, analityk finansowy i dyrektor finansowy. Oprócz kariery skoncentrowanej finansowo, umiejętności i doświadczenie zdobyte w niepełnym wymiarze czasu MBA w finansach może przygotować absolwentów na stanowiska, w tym administratora, właściciela firmy i dyrektora generalnego.

W niepełnym wymiarze czasu programy do uzyskania MBA są często dostępne w instytucjach na całym świecie. Programy online mogą być dostępne oprócz tradycyjnych programów zlokalizowanych w kampusie. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

6 Wyniki z Finanse Filter

MBA w finansach

Azerbaijan State University of Economics
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2019 Azerbejdżan Baku

MBA w dziedzinie finansów (po angielsku)

CIFF Centro Internacional de Formación Financiera
Ośrodek kształcenia Zaoczne 9 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madrid

Zagraniczni studenci rozważyć studia za granicą jako okazję do zintegrowania się w społeczeństwie iw gospodarce światowej, a czasem jako możliwość dostępu

MBA w finansach (hiszpański)

CIFF Centro Internacional de Formación Financiera
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madrid

Model produkcji jest planowane na przyszłość musi być oparte na działaniach i strategii specjalizacji w tych przedsiębiorstwach i branżach, które oferują większe możliwości wzrostu gospodarczego. Nasz poziom rozwoju gospodarczego

Mba z koncentracją finansową

DeSales University
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Center Valley Rumunia Bucharest Allentown + 3 więcej

Magister administracji biznesowej ze szczególnym naciskiem na finanse

Grand Canyon University
Ośrodek kształcenia Online Zaoczne Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 3 więcej

Colangelo College of Grand Canyon University "Master of Business Administration (MBA) z naciskiem na finanse przygotowuje profesjonalistów do kariery w zakresie przywództwa i zarządzania.

Profesjonalne MBA Finanse

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 20 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Austria Launceston

Professional MBA Finance to najnowocześniejszy program zapewniający teoretyczną wiedzę, analityczne know-how i praktyczne narzędzia do zarządzania, aby umożliwić kadrze kierowniczej odniesienie sukcesu w dynamicznej, zglobalizowanej dziedzinie finansów. Program nauczania został opracowany specjalnie z myślą o wdrażaniu natychmiastowej treści i jest prowadzony przez międzynarodowy wydział najlepszych ekspertów z sektora finansowego. Ten MBA poszerzy Twoją wiedzę, a także rozwinie zarówno intuicję finansową, jak i niezbędną elastyczność, aby szybko i odpowiednio reagować na przyszłą ewolucję w tym ważnym sektorze. Szeroki zakres treści pozwala absolwentom na różne stanowiska w finansach - atut dla ich pracodawcy i istotne korzyści zawodowe.