MBASTUDIES.PL

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Dla zapracowanych profesjonalistów, w niepełnym wymiarze czasu program MBA może zapewnić elastyczność, aby uzyskać wysoki stopień podczas pracy. Zajęcia w niepełnym wymiarze godzin zazwyczaj wymagają więcej czasu niż ukończenie studiów w pełnym wymiarze godzin, ponieważ wymagają ukończenia wielu takich samych zajęć w celu ukończenia studiów, ale z mniejszą liczbą kursów w danym okresie.

Co to jest MBA w zakresie studiów ekonomicznych? MBA w niepełnym wymiarze czasu w badaniach ekonomicznych jest zaawansowanym stopniem w dziedzinie ekonomii. Programy łączą koncepcje ekonomiczne ze znajomością administracji biznesowej, aby w pełni zrozumieć podstawowe funkcjonowanie organizacji. Kursy często obejmują takie tematy, jak statystyki, makroekonomia, mikroekonomia, strategia biznesowa i marketing.

Absolwenci z MBA w niepełnym wymiarze czasu w Studiach Ekonomicznych zazwyczaj mają wiele umiejętności i wiedzy przydatnych w realnym świecie, w tym zdolność do myślenia strategicznego. Zrozumienie i stosowanie procesów biznesowych oraz silne zrozumienie koncepcji matematycznych może przygotować absolwentów do zaspokajania podstawowych potrzeb firmy.

Koszty niepełnoetatowych programów MBA mogą się znacznie różnić, ponieważ format, lokalizacja i długość studiów przyczyniają się do całkowitego kosztu. Przyszli studenci powinni zbadać koszty programu i rozważyć własne finanse, aby upewnić się, że mogą sobie pozwolić na udział.

Studia ekonomiczne w niepełnym wymiarze czasu w studiach ekonomicznych często nadają się do różnych ról, dzięki czemu są cennymi i poszukiwanymi pracownikami. Pozycje takie jak księgowy, analityk finansowy, makler giełdowy, ekonomista i statystyk w pełni wykorzystują umiejętności absolwentów. Szeroka wiedza zdobyta na studiach ekonomicznych MBA może być przydatna w dużych i małych organizacjach, zarówno publicznych, jak i prywatnych.

W niepełnym wymiarze godzin programy MBA w badaniach ekonomicznych są zazwyczaj dostępne na całym świecie zarówno w formacie osobistym, jak i online. W zależności od harmonogramu ucznia, programy mogą być dostępne w ciągu dnia lub w nocy. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

8 Wyniki z Ekonomika Filter

MBA w finansach

Azerbaijan State University of Economics
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2019 Azerbejdżan Baku

MBA w dziedzinie finansów (po angielsku)

CIFF Centro Internacional de Formación Financiera
Ośrodek kształcenia Zaoczne 9 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madrid

Zagraniczni studenci rozważyć studia za granicą jako okazję do zintegrowania się w społeczeństwie iw gospodarce światowej, a czasem jako możliwość dostępu

MBA w finansach (hiszpański)

CIFF Centro Internacional de Formación Financiera
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madrid

Model produkcji jest planowane na przyszłość musi być oparte na działaniach i strategii specjalizacji w tych przedsiębiorstwach i branżach, które oferują większe możliwości wzrostu gospodarczego. Nasz poziom rozwoju gospodarczego

Mba z koncentracją finansową

DeSales University
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Center Valley Rumunia Bucharest Allentown + 3 więcej

MBA with Accounting Concentration

DeSales University
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Center Valley Rumunia Bucharest Allentown + 3 więcej

Magister administracji biznesowej ze szczególnym naciskiem na finanse

Grand Canyon University
Ośrodek kształcenia Online Zaoczne Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 3 więcej

Colangelo College of Grand Canyon University "Master of Business Administration (MBA) z naciskiem na finanse przygotowuje profesjonalistów do kariery w zakresie przywództwa i zarządzania.

Magister administracji biznesowej z naciskiem na księgowość

Grand Canyon University
Ośrodek kształcenia Online Zaoczne Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 3 więcej

MBA z naciskiem na program księgowy analizuje szeroki zakres tematów i zasad biznesowych, w tym podstawowych zasad dotyczących praktyki sprawozdawczości finansowej, ekonomiki i marketingu.

Profesjonalne MBA Finanse

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 20 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Austria Launceston

Professional MBA Finance to najnowocześniejszy program zapewniający teoretyczną wiedzę, analityczne know-how i praktyczne narzędzia do zarządzania, aby umożliwić kadrze kierowniczej odniesienie sukcesu w dynamicznej, zglobalizowanej dziedzinie finansów. Program nauczania został opracowany specjalnie z myślą o wdrażaniu natychmiastowej treści i jest prowadzony przez międzynarodowy wydział najlepszych ekspertów z sektora finansowego. Ten MBA poszerzy Twoją wiedzę, a także rozwinie zarówno intuicję finansową, jak i niezbędną elastyczność, aby szybko i odpowiednio reagować na przyszłą ewolucję w tym ważnym sektorze. Szeroki zakres treści pozwala absolwentom na różne stanowiska w finansach - atut dla ich pracodawcy i istotne korzyści zawodowe.