MBASTUDIES.PL

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Luksemburg

MBA w niepełnym wymiarze godzin, lub Master of Business Administration, jest doskonałym sposobem, aby skorzystać z możliwości kształcenia absolwentów. Zaprojektowany dla profesjonalistów pracujących, ten typ programu generalnie oferuje bardziej elastyczne harmonogramy klasy niż typowe stopnia.

MBA to program przeznaczony dla studentów, którzy chcą dalszego ich akademickich umiejętności i zastosować je do rzeczywistych rzeczywistych sytuacjach biznesowych. To prowadzi uczniów do refleksji i przesunąć się w zakresie wyboru ich przyszłej kariery zawodowej. Studenci zdobywają szeroką wiedzę na temat kluczowych funkcji wielu obszarach biznesowych i wykorzystać te umiejętności, aby przyczynić się do strategicznego kierunku działalności.

Oficjalna nazwa kraju jest Wielkie Księstwo Luksemburga. Występuje w Europie Zachodniej z niemieckim jako językiem urzędowym. Kraj ma tylko jedną uczelnię: Uniwersytet Luksemburga.

Najlepsze szkoły biznesu i uniwersytety oferujące programy MBA, MSc i magisterskie oraz kursy menedżerskie w Luksemburg, . Znajdź szkołę i skontaktuj się z nią teraz tylko w 3 kliknięciach.

Wyniki wyszukiwania Filter

LSB -Weekend MBA

Luxembourg School Of Business
Ośrodek kształcenia Zaoczne 24 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Luksemburg Miasto Luksemburg

Weekend MBA w Luksemburgu School of Business przeznaczony jest do zaspokojenia potrzeb profesjonalistów z napiętych harmonogramów i chęć do nauki oraz w ich karierze. Czas trwania programu wynosi 24 miesięcy. Zajęcia odbywają się co drugi weekend (piątek i sobota).

MBA w niepełnym wymiarze godzin

Sacred Heart University, Luxembourg, Jack Welch College of Business & Technology
Ośrodek kształcenia Zaoczne 1 - 6 lat(a) Otwarta rekrutacja Luksemburg Miasto Luksemburg

Program MBA w niepełnym wymiarze czasu jest przeznaczony dla profesjonalistów pracujących w Luksemburgu, którzy aspirują do zajmowania kierowniczych stanowisk w światowej gospodarce jutra. Zmieniające się otoczenie biznesu wymaga zintegrowanego programu charakteryzującego się multidyscyplinarnym podejściem.