MBASTUDIES.PL

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Korea Południowa

MBA w niepełnym wymiarze godzin, lub Master of Business Administration, jest doskonałym sposobem, aby skorzystać z możliwości kształcenia absolwentów. Zaprojektowany dla profesjonalistów pracujących, ten typ programu generalnie oferuje bardziej elastyczne harmonogramy klasy niż typowe stopnia.

Osoby, które już uzyskały tytuł licencjata i chcą jeszcze bardziej zwiększyć swoją wiedzę i przeszkolenie może wybrać, aby zarobić Master of Business Administration, lub MBA. MBA jest dwuletni program, który może pomóc w przygotowaniu absolwentów do kariery w przywództwa i zarządzania w świecie biznesu.

Instytucje szkolnictwa wyższego zawarte regularne cztery lata kolegiów i uniwersytetów. Wykształcenie jest traktowane bardzo poważnie, w Korei Południowej, a kraj jest domem dla wielu uniwersytetów światowej klasy, z których wiele umów wymiany z różnych uczelniach zagranicznych, a to dobry sposób dla cudzoziemców doświadczyć życia w kraju.

Najlepsze szkoły biznesu i uniwersytety oferujące programy MBA, MSc i magisterskie oraz kursy menedżerskie w Korea Południowa, . Znajdź szkołę i skontaktuj się z nią teraz tylko w 3 kliknięciach.

Wyniki wyszukiwania Filter

MBA in Strategic Project Management (SPM MBA)

Hanyang University School of Business
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Marzec 2020 Korea Południowa Seul

kubs korea mba

Korea University Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Marzec 2020 Korea Południowa Seul Chiny Szanghaj Singapur + 3 więcej

KUBS Korea MBA to pierwszy program MBA założona w 1965 roku w Korei. Jest to również najlepszy program MBA w Korei, że światowy standard nauczania z silną więź z branży, absolwentów ze względu na jego długą historię edukacji w Korei.