MBASTUDIES

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Korea Południowa

Programy MBA w niepełnym wymiarze godzin przeznaczone są dla studentów, którzy nie są w stanie uczestniczyć w uczelni w pełnym wymiarze czasu. Ten typ stopniu może pomóc uczniom dowiedzieć się wiele o administracji biznesu, teorii i zarządzania, co czyni go idealnym uzupełnieniem licencjat.

Instytucje szkolnictwa wyższego zawarte regularne cztery lata kolegiów i uniwersytetów. Wykształcenie jest traktowane bardzo poważnie, w Korei Południowej, a kraj jest domem dla wielu uniwersytetów światowej klasy, z których wiele umów wymiany z różnych uczelniach zagranicznych, a to dobry sposób dla cudzoziemców doświadczyć życia w kraju.

Najlepsze szkoły biznesu i uniwersytety oferujące programy MBA, MSc i magisterskie oraz kursy menedżerskie w Korea Południowa, . Znajdź szkołę i skontaktuj się z nią teraz tylko w 3 kliknięciach.

Wyniki wyszukiwania Filter

KUBS Korea MBA

Korea University Business School
Zaoczne studia MBA
Mar 2020
<
Zaoczne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

KUBS Korea MBA to pierwszy program MBA założona w 1965 roku w Korei. Jest to również najlepszy program MBA w Korei, że światowy standard nauczania z silną więź z branży, absol ...

Czytaj więcej

Hanyang University School of Business
Zaoczne studia MBA
Mar 2020
<
Zaoczne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Wymagania do dyplomu: 45 kredytów (15 semestrów) 5. Czas trwania studiów: 2 lata (4 semestry)

Czytaj więcej