Filter
Zaocznie
Korea Południowa Typ studiów: Wszystkie

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Korea Południowa

MBA w niepełnym wymiarze godzin, lub Master of Business Administration, jest doskonałym sposobem, aby skorzystać z możliwości kształcenia absolwentów. Zaprojektowany dla profesjonalistów pracujących, ten typ programu generalnie oferuje bardziej elastyczne harmonogramy klasy niż typowe stopnia.

Osoby, które już uzyskały tytuł licencjata i chcą jeszcze bardziej zwiększyć swoją wiedzę i przeszkolenie może wybrać, aby zarobić Master of Business Administration, lub MBA. MBA jest dwuletni program, który może pomóc w przygotowaniu absolwentów do kariery w przywództwa i zarządzania w świecie biznesu.

Instytucje szkolnictwa wyższego zawarte regularne cztery lata kolegiów i uniwersytetów. Wykształcenie jest traktowane bardzo poważnie, w Korei Południowej, a kraj jest domem dla wielu uniwersytetów światowej klasy, z których wiele umów wymiany z różnych uczelniach zagranicznych, a to dobry sposób dla cudzoziemców doświadczyć życia w kraju.

Najlepsze szkoły biznesu i uniwersytety oferujące programy MBA, MSc i magisterskie oraz kursy menedżerskie w Korea Południowa, . Znajdź szkołę i skontaktuj się z nią teraz tylko w 3 kliknięciach.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Hanyang University School of Business

... [+]

4. Wymagania do dyplomu: 45 kredytów (15 semestrów)

5. Czas trwania studiów: 2 lata (4 semestry)

[-]
Korea Południowa Seul
Marzec 2020
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Korea University Business School

KUBS Korea MBA to pierwszy program MBA założona w 1965 roku w Korei. Jest to również najlepszy program MBA w Korei, że światowy standard nauczania z silną więź z branży, ... [+]

KUBS Korea MBA to pierwszy program MBA założona w 1965 roku w Korei. Jest to również najlepszy program MBA w Korei, że światowy standard nauczania z silną więź z branży, absolwentów ze względu na jego długą historię edukacji w Korei.

Keep Your Day Job. ale wciąż MBA

Oferujemy Korea program MBA, aby umożliwić studentom doświadczenie światowej klasy MBA, natomiast mają one swój dzień pracy. Z tego samego wydziału, programów nauczania, jak i fakultatywnymi studentów studiów stacjonarnych, K-studentów MBA działać w kierunku ich stopnia z harmonogramem, który może pomieścić ich zawodowych i osobistych zobowiązań. Remont Edukacja i Liderów ... [-]

Korea Południowa Seul
Marzec 2020
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku