MBASTUDIES

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Aix-en-Provence

MBA w niepełnym wymiarze godzin, lub Master of Business Administration, jest doskonałym sposobem, aby skorzystać z możliwości kształcenia absolwentów. Zaprojektowany dla profesjonalistów pracujących, ten typ programu generalnie oferuje bardziej elastyczne harmonogramy klasy niż typowe stopnia.

Francja oferuje wspaniały system szkolnictwa wyższego, aby nie tylko swoich obywateli, ale także obcokrajowców. Kraj 's dynamiczny kultura przyciąga zagranicznych studentów i osób zainteresowanych w realizacji międzynarodowych kursów. Francja ma tradycję innowacji naukowych i technologicznych. Gwarantuje to, że uczeni w pełni wykorzystać ich kreatywność.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w Aix-en-Provence. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w Aix-en-Provence. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w Aix-en-Provence i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w Aix-en-Provence i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w Aix-en-Provence bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

Wyniki wyszukiwania Filter

Euro MBA

IAE Aix Graduate School of Management
Zaoczne studia MBA
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

EuroMBA jest konsorcjum edukacyjny, który łączy w sobie zalety sześciu znanych europejskich szkół biznesu i uczelni. EuroMBA Program jest odpowiedzią na potrzeby współczesnego ...

Czytaj więcej