MBASTUDIES.PL

Programy MBA w niepełnym wymiarze godzin przeznaczone są dla studentów, którzy nie są w stanie uczestniczyć w uczelni w pełnym wymiarze czasu. Ten typ stopniu może pomóc uczniom dowiedzieć się wiele o administracji biznesu, teorii i zarządzania, co czyni go idealnym uzupełnieniem licencjat.

Master of Business Administration (MBA) jest prezentowany absolwentów po ukończeniu dwóch lat od zaawansowanych i specjalistycznych badań obejmujących takie tematy jak biznes, zarządzanie, finanse i rachunkowość. Zarabianie MBA może dać absolwentom przewagę konkurencyjną w stosunku do innych kandydatów do pracy w agresywnym rynku pracy.

 

Istnieje ponad cztery tysiące instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, z wiodących instytucji badawczych do małych, uczelni nauczania zorientowanych. Europa sama w sobie nie jest tak bardzo różni się od innych kontynentów, osiągając od koła podbiegunowego do wybrzeży Afryki.

Wyniki wyszukiwania Filter

Profesjonalne zarządzanie energią MBA

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business
Ośrodek kształcenia Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 15 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Austria Launceston + 1 więcej

Zarządzanie energią MBA łączy praktyczne umiejętności z najnowszymi doświadczeniami w zakresie zarządzania na kluczowych rynkach (ropa, gaz, energia jądrowa, odnawialne źródła energii).

W niepełnym wymiarze czasu Międzynarodowy program MBA we współpracy z University of Michigan

Fondazione CUOA
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 16 miesiące Marzec 2020 Włochy Altavilla Vicentina

W niepełnym wymiarze czasu CUOA MBA to międzynarodowy program, który zapewnia możliwość uczenia się w stymulującym kontekście wielokulturowym. Studenci będą rozwijać zintegrowane i strategiczne koncepcje biznesu i organizacji.

MBA w niepełnym wymiarze godzin

Sacred Heart University, Luxembourg, Jack Welch College of Business
Ośrodek kształcenia Zaoczne 1 - 6 lat(a) Otwarta rekrutacja Luksemburg Luxembourg City

Program MBA w niepełnym wymiarze czasu jest przeznaczony dla profesjonalistów pracujących w Luksemburgu, którzy aspirują do zajmowania kierowniczych stanowisk w światowej gospodarce jutra. Zmieniające się otoczenie biznesu wymaga zintegrowanego programu charakteryzującego się multidyscyplinarnym podejściem.

International MBA action learning

Business School Netherlands
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 24 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Buren Republika Południowej Afryki Cape Town + 2 więcej

Szukasz tej wyjątkowej praktycznego MBA, który poprowadzi Cię dalej w swojej karierze? Program Międzynarodowe Action Learning MBA skupia się na nauce stosowanej przez rozwiązanie w czasie rzeczywistym, problemy związane z pracą w ramach własnej organizacji. Ta część etatu, blended learning MBA pozwala na bardzo praktyczne podejście do kształcenia liderów biznesu dzisiaj. Międzynarodowy Action Learning MBA oferowany jest w języku angielskim do specjalistów na całym świecie, którzy są zainteresowani w znalezieniu rozwiązania aktualnych problemów zarządzania, osiągnięcie osobistego wzbogacenia i wielką ROI.

Executive MBA, Edynburg

Edinburgh Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Styczeń 2020 Wielka Brytania Edinburgh

Jeśli chcesz rozpocząć własną działalność gospodarczą lub postęp w swojej organizacji, Executive MBA w Edinburgh Business School , Heriot-Watt University jest dla Ciebie.

Flex MBA (XMBA)

SBS Swiss Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 15 miesiące Luty 2020 Szwajcaria Zürich

SBS Flex MBA Master of Business Administration stopień został opracowany w celu zapewnienia studentom tej wiedzy. Kursy odbywają się raz w miesiącu w kampusie.

OpenBordersMBA

HEC Management School - University of Liège
Ośrodek kształcenia Zaoczne 18 - 24 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Belgia Liège

Ten program Executive MBA jest przeznaczony dla obiecujących menedżerów, którzy mają ambicję stać się najlepszymi menedżerami, a jednocześnie wykonywać swoją pracę zawodową w pełnym wymiarze godzin.

Niepełny etat Międzynarodowy MBA

MIB Trieste School of Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 24 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Włochy Trieste

MBA w niepełnym wymiarze godzin jest Master of Business Administration z silnym międzynarodowym naciskiem, prowadzone w całości w języku angielskim, który pozwoli Ci skontaktować się z różnych kultur i pobudzać dialog i debatę. Program trwa 2 lata, a zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w Trieście we Włoszech.

MBA International Business Management

Centria University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 2 lat(a) Styczeń 2020 Finlandia Kokkola Jakobstad + 2 więcej

Celem programu jest zapewnienie szkoleń w zakresie zadań specjalistycznych i zarządzania w przedsiębiorstwach prowadzących działalność międzynarodową. Stopień magistra jest realizowany w dwuletnim terminie. Studia magisterskie na uniwersytecie nauk stosowanych są studiami drugiego stopnia w europejskim systemie szkolnictwa wyższego i zapewniają takie same kwalifikacje urzędnikom miejskim i państwowym, co tytuł magistra uzyskany na uniwersytecie.

MBA

Anglo-American University
Ośrodek kształcenia Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 17 miesiące Wrzesień 2019 Czechy Prague + 2 więcej

Anglo-American University oferuje prestiżowe studia MBA w Pradze prowadzone wyłącznie w języku angielskim. Prasowy program MBA to 17-miesięczny program we współpracy z Chapman University Argyros School of Business and Economics (ASBE) z siedzibą w Kalifornii w USA. Korporacyjni rekruterzy ocenili Szkołę Argyros na 30. pozycję wśród pełnoetatowych programów MBA, a rankingi umieszczenia znacznie wzrosły. Z siedzibą w Kalifornii, absolwenci Chagmana Argyros zarabiają około 69 000 $ na poczet wynagrodzenia i premii, z godną pozazdroszczenia stopą procentową wynoszącą 87,5% w ciągu trzech miesięcy od ukończenia szkoły.

MBA w Digital Business

Management Center Innsbruck
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 4 semestry Październik 2019 Austria Innsbruck

Program Executive MBA Digital Business MBA podkreśla typowe modele biznesowe Nowej Gospodarki i ich warunki do odniesienia sukcesu. Poprzez przekazanie najnowszej wiedzy w połączeniu z dużym praktycznym znaczeniem, uczestnicy mogą stać się siłą napędową transformacji cyfrowej w swojej własnej firmie i ustanowić wiodącą kulturę charakteryzującą się przedsiębiorczością korporacyjną.

Magister administracji biznesowej w przemyśle motoryzacyjnym (profesjonalna mba)

TU Wien - Continuing Education Center
Ośrodek kształcenia Zaoczne 4 semestry Skontaktuj się ze szkołą Austria Vienna

Vienna University of Technology oraz Politechniki Słowackiej w Bratysławie (STU Bratislava) wspólnie oferować we współpracy z Klaster Mobilności wiedeńskiej Agencji biznesowym profesjonalny program MBA formacie międzynarodowym ...

MBA General Management w niepełnym wymiarze godzin lub w pełnym wymiarze godzin

Munich Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 - 24 miesiące Wrzesień 2019 Niemcy Munich + 1 więcej

MBA General Management to najnowocześniejszy program MBA dostosowany do potrzeb i wymagań współczesnego zglobalizowanego świata biznesu. Przeznaczony jest do przekazywania wszechstronnego zestawu wiedzy biznesowej i narzędzi zarządzania oraz do nauczania, rozwijania i doskonalenia umiejętności kierowniczych i przywódczych.

Frankfurt MBA w niepełnym wymiarze godzin

Frankfurt School of Finance & Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 21 miesiące Październik 2019 Niemcy Frankfurt

MBA dla młodych profesjonalistów z każdej branży o silnym potencjale przywódczym, którzy chcą zachować pełne zatrudnienie i korzystać ze światowej klasy edukacji MBA we Frankfurcie, ekonomicznym sercu Europy.

MBA + mgr odpowiedzialnego zarządzania

Steinbeis University Berlin Institute Corporate Responsibility Management
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 2 - 3 lat(a) Otwarta rekrutacja Niemcy Berlin

Double Degree Program: mgr odpowiedzialnego zarządzania w połączeniu z MBA