MBASTUDIES.PL

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Czechy

MBA w niepełnym wymiarze godzin, lub Master of Business Administration, jest doskonałym sposobem, aby skorzystać z możliwości kształcenia absolwentów. Zaprojektowany dla profesjonalistów pracujących, ten typ programu generalnie oferuje bardziej elastyczne harmonogramy klasy niż typowe stopnia.

MBA to program przeznaczony dla studentów, którzy chcą dalszego ich akademickich umiejętności i zastosować je do rzeczywistych rzeczywistych sytuacjach biznesowych. To prowadzi uczniów do refleksji i przesunąć się w zakresie wyboru ich przyszłej kariery zawodowej. Studenci zdobywają szeroką wiedzę na temat kluczowych funkcji wielu obszarach biznesowych i wykorzystać te umiejętności, aby przyczynić się do strategicznego kierunku działalności.

Republika Czeska jest w sercu Europy jest sąsiad Słowacja, Austria, Niemcy i Polska. Uniwersytety czeskie zaoferować wieloletnią reputację i ciekawych specjalności.

Najlepsze szkoły biznesu i uniwersytety oferujące programy MBA, MSc i magisterskie oraz kursy menedżerskie w Czechy, . Znajdź szkołę i skontaktuj się z nią teraz tylko w 3 kliknięciach.

Wyniki wyszukiwania Filter

Master of Business Administration (MBA)

Jan Amos Komenský University Prague
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 3 semestry Wrzesień 2020 Czechy Praga

Program MBA jest obecnie uznawane kwalifikacje standard dla kierowników i czeskim międzynarodowych firm i instytucji. Skierowany jest do menedżerów z doświadczeniem zawodowym do dalszego kwalifikują się do zarządzania zasobami ludzkimi i Unii Europejskiej.

MBA

Anglo-American University
Ośrodek kształcenia Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 17 miesiące Wrzesień 2020 Czechy Praga + 2 więcej

Anglo-American University oferuje prestiżowe MBA w Pradze, w całości prowadzone w języku angielskim. Praski program MBA to 17-miesięczny program we współpracy ze szkołą biznesu i ekonomii Uniwersytetu Chapman Argyros (ASBE) z siedzibą w Kalifornii w USA. Korporacyjni rekruterzy zajęli 30 miejsce w Argyros School wśród pełnoetatowych programów MBA, a rankingi miejsc pracy wzrosły dramatycznie. Z siedzibą w Kalifornii, absolwenci Chapman's Argyros zarabiają około 69.000 USD w pensji i premii na start, z godną pozazdroszczenia stawką 87,5% w ciągu trzech miesięcy od ukończenia studiów.