Filter
Zaocznie
Czechy Typ studiów: Wszystkie

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Czechy

MBA w niepełnym wymiarze godzin, lub Master of Business Administration, jest doskonałym sposobem, aby skorzystać z możliwości kształcenia absolwentów. Zaprojektowany dla profesjonalistów pracujących, ten typ programu generalnie oferuje bardziej elastyczne harmonogramy klasy niż typowe stopnia.

MBA to program przeznaczony dla studentów, którzy chcą dalszego ich akademickich umiejętności i zastosować je do rzeczywistych rzeczywistych sytuacjach biznesowych. To prowadzi uczniów do refleksji i przesunąć się w zakresie wyboru ich przyszłej kariery zawodowej. Studenci zdobywają szeroką wiedzę na temat kluczowych funkcji wielu obszarach biznesowych i wykorzystać te umiejętności, aby przyczynić się do strategicznego kierunku działalności.

Republika Czeska jest w sercu Europy jest sąsiad Słowacja, Austria, Niemcy i Polska. Uniwersytety czeskie zaoferować wieloletnią reputację i ciekawych specjalności.

Najlepsze szkoły biznesu i uniwersytety oferujące programy MBA, MSc i magisterskie oraz kursy menedżerskie w Czechy, . Znajdź szkołę i skontaktuj się z nią teraz tylko w 3 kliknięciach.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Jan Amos Komenský University Prague

Program MBA jest obecnie uznawane kwalifikacje standard dla kierowników i czeskim międzynarodowych firm i instytucji. Skierowany jest do menedżerów z doświadczeniem zawod ... [+]

Program MBA jest obecnie uznawane kwalifikacje standard dla kierowników i czeskim międzynarodowych firm i instytucji. Skierowany jest do menedżerów z doświadczeniem zawodowym do dalszego kwalifikują się w Dział kadr i Unia Europejska, Studenci będą kwalifikować się do rozwijania własnych top kariera w strukturach zarządzających na różnych poziomach, w szczególności w krajach UE.

Program MBA absolwentów stać najlepszych ekspertów w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w ramach europejskich ram instytucjonalnych, ekonomicznych i prawnych.

Poprzez studium MBA menedżerowie nabywają kompleksowy system wiedzy i umiejętności potrzebne do zbudowania udanej kariery w biznesie i zarządzaniu, w tym administracji publicznej, zwłaszcza w dziedzinie edukacji i zarządzania kapitałem ludzkim.... [-]

Czechy Praga
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
3 semestry
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Anglo-American University

Anglo-American University oferuje prestiżowe MBA w Pradze, w całości prowadzone w języku angielskim. Praski program MBA to 17-miesięczny program we współpracy ze szkołą b ... [+]

Praga MBA

Zarabiaj na MBA w ciągu zaledwie 17 miesięcy od prestiżowego amerykańskiego uniwersytetu w Pradze , środowiska uczenia się, które wykracza poza teorię, dzięki czemu możesz zastosować to, czego się nauczyłeś, do codziennej pracy.

Chapman University i

Ucz się i współpracuj z najlepszymi wykładowcami i profesjonalistami. Łącząc doświadczenie przemysłu w świecie rzeczywistym z rolami nauczycieli i naukowców, wykładowcy współpracują z Tobą indywidualnie, aby zapewnić wciągające i wzbogacające doświadczenie edukacyjne. Wydział Chapman będzie na miejscu w Pradze, aby uczyć ponad 60% kursów w programie.

Studiuj w Pradze, jednym z najpiękniejszych miast na świecie oraz politycznym, kulturalnym i gospodarczym centrum Republiki Czeskiej. Dzięki swojemu kosmopolitycznemu charakterowi, transformacji gospodarczej i członkostwu Czech w Unii Europejskiej, Praga jest idealnym środowiskiem do prowadzenia studiów MBA.... [-]

Czechy Praga
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
17 miesiące
Ośrodek kształcenia
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku