MBASTUDIES.PL

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Chiny

Programy MBA w niepełnym wymiarze godzin przeznaczone są dla studentów, którzy nie są w stanie uczestniczyć w uczelni w pełnym wymiarze czasu. Ten typ stopniu może pomóc uczniom dowiedzieć się wiele o administracji biznesu, teorii i zarządzania, co czyni go idealnym uzupełnieniem licencjat.

MBA to program przeznaczony dla studentów, którzy chcą dalszego ich akademickich umiejętności i zastosować je do rzeczywistych rzeczywistych sytuacjach biznesowych. To prowadzi uczniów do refleksji i przesunąć się w zakresie wyboru ich przyszłej kariery zawodowej. Studenci zdobywają szeroką wiedzę na temat kluczowych funkcji wielu obszarach biznesowych i wykorzystać te umiejętności, aby przyczynić się do strategicznego kierunku działalności.

Ministerstwo edukacji prowadzi edukację w Chinach. Rząd często zapewnia częściowe finansowanie dla szkolnictwa wyższego w uczelniach technicznych, jak i publicznym. Chiński rząd opracował również przedmiotem nauczania, które pozwala ci studenci z umiejętności zawodowych, aby pielęgnować swoje talenty.

Najlepsze szkoły biznesu i uniwersytety oferujące programy MBA, MSc i magisterskie oraz kursy menedżerskie w Chiny, . Znajdź szkołę i skontaktuj się z nią teraz tylko w 3 kliknięciach.

Wyniki wyszukiwania Filter

Tongji-Case Western Reserve MBA/MSM-Finance Double Degree

Tongji University, School of Economics and Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 30 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Chiny Szanghaj

Tongji-Manchester Dual Degree MBA Program

Tongji University, School of Economics and Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 30 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Chiny Szanghaj

Program MBA Dual-Degree w Tongji-Manchester rozpoczął działalność w 2009 r. I łączy najwyższe kursy MBA Manchester Business School i specjalistyczne kursy uniwersytetu Tongji w zakresie zarządzania projektami.

MBA International (IMBA)

Shanghai University of Finance & Economics - College of Business
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 - 4 lat(a) Wrzesień 2020 Chiny Szanghaj

Międzynarodowy Program MBA przez Shanghai University of finansów i ekonomii (SUFE) oraz Webster University (Webster) zostało uznane przez chińskie Ministerstwo Edukacji (MOE) w 1996 roku, co czyni go jednym z pierwszych programów IMBA uznanych przez MG. Program ma na celu kultywowanie liderów biznesu z perspektywy globalnej i międzykulturowej Talent Management.

W niepełnym wymiarze czasu MBA

Zhongnan University of Economics and Law - MBA School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 3 lat(a) Wrzesień 2020 Chiny Wuhan

To jest w niepełnym wymiarze czasu trzyletni program, przeznaczony zarówno dla studentów chińskich i międzynarodowych. Wszystkie kursy prowadzone są w języku chińskim.

International MBA

UBC IMBA in Shanghai
Ośrodek kształcenia Zaoczne 20 miesiące Wrzesień 2020 Chiny Szanghaj

UBC International MBA to 20-miesięczny, niepełny program nauczany we współpracy z Antai College of Economics and Management na Shanghai Jiao Tong University w Szanghaju w Chinach. Ten unikalny program oferuje światowej klasy UBC wydziału, wielokrotnie nagradzaną nauczania uznane przez chińskie Ministerstwo Edukacji, a dwa tygodnie pracy w Vancouver, w Kanadzie.

Program IMBA w niepełnym wymiarze godzin

Business School, Sun Yat-sen University
Ośrodek kształcenia Zaoczne 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Chiny Guangzhou

Nasz program IMBA ma na celu wspieranie przedsiębiorców o globalnej wizji strategicznej i talentach menedżerskich, którzy dostosowują się do globalnej konkurencji.

kubs korea mba

Korea University Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Marzec 2020 Korea Południowa Seul Chiny Szanghaj Singapur + 3 więcej

KUBS Korea MBA to pierwszy program MBA założona w 1965 roku w Korei. Jest to również najlepszy program MBA w Korei, że światowy standard nauczania z silną więź z branży, absolwentów ze względu na jego długą historię edukacji w Korei.

Master of Business Administration, elastyczne kształcenie

University of Strathclyde Business School
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 3 - 6 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Glasgow Włochy Mediolan Niemcy Monachium Chiny Pekin Francja Toulouse + 8 więcej

Wiemy, że nie każdy może, a nawet chce studiować w pełnym wymiarze godzin lub przez wieczorowym. Dlatego nasza elastyczna droga nauki pozwala zmieniać tempo i kolejność badania, aby dopasować je do własnych okoliczności. Trasa ta łączy w sobie najlepsze w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze czasu i nauki otwartej nauki.

Master of Business Administration, w niepełnym wymiarze czasu Glasgow

University of Strathclyde Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Glasgow Włochy Mediolan Niemcy Monachium Chiny Pekin Francja Toulouse + 8 więcej

Nasz niepełnym wymiarze czasu MBA (badanie wieczorem) oferuje możliwość zdobycia ci cenionym i ugruntowane zarządzania kwalifikacje w sposób, który jest najlepiej dostosowany do swoich zawodowych i osobistych okoliczności.

MBA Part-time

Instituto de Empresa, IE Business School - Executive Education
Ośrodek kształcenia Zaoczne 13 miesiące Wrzesień 2020 Hiszpania Madryt Chiny Pekin Wielka Brytania Londyn + 4 więcej

En un entorno tan cambiante, competitivo y global como el actual, el MBA Part-Time de 13 meses es un programa a tiempo parcial que permite a los profesionales.