Filter
Zaocznie
Belgia Typ studiów: Wszystkie

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Belgia

W niepełnym wymiarze czasu MBA jest doskonałym sposobem, aby zwiększyć poświadczeń i uzyskać wiedzę biznesową, która jest niezbędna do kariery szybko poruszającego. Program ten jest doskonały dla profesjonalistów pracujących, którzy wolą na zajęcia w weekendy lub wieczorami.

Jeśli chcesz, aby wspiąć się na korporacyjnej drabinie i zdobyć stanowisko kierownicze, MBA jest dla Ciebie. Program ten daje wiedzę i umiejętności, aby zdobyć wszechstronność, jeśli chodzi o zrozumienie, z wielu funkcjonalnych, obszarów biznesowych. Plus możliwość korzystania z narzędzi i analiz, aby przyczynić się do planowania strategicznego i podejmowania decyzji.

Belgia oferuje zorientowane na rynek wyższego poziomu wykształcenia, który jest oparty na umiejętności i innowacje. Kraju 's uczelnie oferują interaktywne w tym samym czasie badania edukacji zorientowanej uniwersyteckim przed wstąpieniem na rynek pracy.

Najlepsze szkoły biznesu i uniwersytety oferujące programy MBA, MSc i magisterskie oraz kursy menedżerskie w Belgia, . Znajdź szkołę i skontaktuj się z nią teraz tylko w 3 kliknięciach.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

HEC Management School - University of Liège

Ten program Executive MBA jest przeznaczony dla obiecujących menedżerów, którzy mają ambicję stać się najlepszymi menedżerami, a jednocześnie wykonywać swoją pracę zawodo ... [+]

Opierając się na tradycji ponad stu lat biznesowego szkolenia akademickiego, HEC Liège , UHasselt i FH Aachen połączyły swoje wysiłki, aby zaoferować wielojęzyczny program Executive MBA: program OpenBordersMBA .

Dzięki tej międzynarodowej koordynacji program

oferuje wielokulturowe podejście do biznesuzapewnia międzynarodowy wydziałotwiera swoją rozbudowaną sieć dla tego wspólnego i nowatorskiego programu.

Ten program Executive MBA jest przeznaczony dla obiecujących menedżerów, którzy mają ambicję stać się najlepszymi menedżerami, a jednocześnie wykonywać swoją pracę zawodową w pełnym wymiarze godzin.

The OpenBordersMBA w skrócieCo?Wielojęzyczny Executive MBA (angielski francuski / niemiecki / holenderski)Profil ucznia: doświadczeni ludzie z 3-letnim doświadczeniem w zarządzaniuGdy?Indywidualny moduł Fundacji: rozpoczyna się we wrześniu, we wtorek / czwartek wieczorem, w sobotęModuły MBA: rozpoczęcie w styczniu, 14 weekendów mieszkalnych (od piątku 5 po niedziele do 13)Częstotliwość... [-]
Belgia Lenny
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Niemiecki,Francuski,Holenderski
Zaoczne
18 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku