MBASTUDIES.PL

MBA w niepełnym wymiarze godzin, lub Master of Business Administration, jest doskonałym sposobem, aby skorzystać z możliwości kształcenia absolwentów. Zaprojektowany dla profesjonalistów pracujących, ten typ programu generalnie oferuje bardziej elastyczne harmonogramy klasy niż typowe stopnia.

MBA lub Master of Business Administration to studia dwuletnie. W celu realizacji MBA, studenci muszą najpierw otrzymali tytuł licencjata w dziedzinie pokrewnej. W programie MBA, studenci otrzymują zajęć związanych z biznesem, które kwalifikowałyby je do pracy i zarządzania przedsiębiorstw i firm.

 

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Wyniki wyszukiwania Filter

W niepełnym wymiarze czasu Kelley-Manchester Global MBA

Manchester Business School, Singapore Centre
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 24 - 60 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Singapur Singapore

The Kelley-Manchester Global MBA oferuje podwójną wiedzę specjalistyczną zarówno w brytyjskich i amerykańskich szkołach biznesu i łączy najlepsze na świecie nauczanie online MBA z immersyjnym, bezpośrednim nauczaniem w 8 globalnych lokalizacjach.

W niepełnym wymiarze godzin MBA, Malaysia

Edinburgh Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Malezja Putrajaya

Masz możliwość studiowania na MBA w niepełnym wymiarze godzin na naszym inspirującym kampusie uniwersyteckim w nowoczesnym mieście Malezji Putrajaya i dołącz do naszej rosnącej sieci absolwentów EBS i profesjonalistów. Będziesz nauczany przez doświadczony i ceniony brytyjski i lokalny wydział, masz dostęp do wyjątkowych udogodnień i uzyskasz dyplom z prestiżowym tytułem uzyskanym na Uniwersytecie Brytyjskim, który jest w pełni akredytowany przez Malezyjską Agencję ds. Kwalifikacji (MQA).

MBA w niepełnym wymiarze godzin

Stamford International University
Ośrodek kształcenia Zaoczne 18 miesiące Wrzesień 2019 Tajlandia Bangkok Hua Hin + 1 więcej

Podpis MBA w Stamford jest programem w niepełnym wymiarze godzin, zaprojektowanym w celu dostosowania go do potrzeb pracujących studentów. Łączy interaktywne moduły lekcyjne w soboty z elastycznymi modułami nauczania online, umożliwiając uczniom naukę poza klasą w dogodnym dla nich czasie. Program można ukończyć za 1,5 roku.

Tongji-Manchester Dual Degree MBA Program

Tongji University, School of Economics and Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 30 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Chiny Shanghai

Program MBA Dual-Degree w Tongji-Manchester rozpoczął działalność w 2009 r. I łączy najwyższe kursy MBA Manchester Business School i specjalistyczne kursy uniwersytetu Tongji w zakresie zarządzania projektami.

MBA w technologii informacyjnej

Westford University College
Ośrodek kształcenia Online Zaoczne 12 miesiące Otwarta rekrutacja Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah Nigeria Lagos United Arab Emirates Online + 4 więcej

MBA w technologii informacyjnej został zaprojektowany, aby zaspokoić rosnącą i unikalną potrzebę specjalistów ds. Informacji, którzy rozumieją konfluzję wielu problemów organizacyjnych w kilku dyscyplinach.

Master of Business Administration, w niepełnym wymiarze czasu Glasgow

University of Strathclyde Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Glasgow Włochy Milan Niemcy Munich Chiny Beijing Francja Toulouse + 8 więcej

Nasz niepełnym wymiarze czasu MBA (badanie wieczorem) oferuje możliwość zdobycia ci cenionym i ugruntowane zarządzania kwalifikacje w sposób, który jest najlepiej dostosowany do swoich zawodowych i osobistych okoliczności.

Mba (w niepełnym wymiarze godzin)

Westminster International College
Ośrodek kształcenia Zaoczne 16 - 24 miesiące Styczeń 2020 Malezja Subang Jaya

Westminster International College studia niestacjonarne MBA dla kierownictwa, prowadzone we współpracy z Cardiff Metropolitan University, jest przeznaczone specjalnie dla obecnych profesjonalistów, którzy chcą dalej rozumieć globalny biznes i handel

Informatyka biznesowych (BI) - MBA

Dhurakij Pundit University's International College
Ośrodek kształcenia Zaoczne 3 semestry Czerwiec 2020 Tajlandia Bangkok

Program został zaprojektowany dla tych, którzy chcą zdobyć zarówno wiedzę i umiejętności niezbędne dla udanej kariery biznesowej w średnim lub starszym poziom wykonawczy, który jest również specjalizuje się w

Master of Business Administration

Murdoch University in Dubai
Ośrodek kształcenia Zaoczne 16 - 24 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

Mając podyplomowych w biznesie często może zapewnić Państwu krawędzi potrzebne, aby przetrwać do wyższych sferach przemysłu. Master of Business Administration zapewnia

MBA

American University Of Technology
Ośrodek kształcenia Zaoczne Październik 2019 Liban Lebanon Online

MBA dla programu Executives jest przeznaczony dla osób nie-akademickich, którzy nabyli umiejętności zawodowych i chcą wesprzeć swoim doświadczeniem z podejścia opartego na naukowych, które wiązałyby się im stać się liderami biznesu zorientowanego.

Master of Business Administration (MBA)

Asia e University
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 18 - 20 miesiące Styczeń 2020 Malezja Kuala Lumpur

MBA zawsze był znany jako ogólny stopień zarządzania, aby dać dodatkowe zwiększenie swojego wznowienia. Na dzisiejszym bardzo konkurencyjnym rynku pracy, gdzie umiejętności nie są już głównymi

MBA in Strategic Project Management (SPM MBA)

Hanyang University School of Business
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Marzec 2020 Korea Południowa Seoul

kubs korea mba

Korea University Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Marzec 2020 Korea Południowa Seoul Chiny Shanghai Singapur Singapore + 4 więcej

KUBS Korea MBA to pierwszy program MBA założona w 1965 roku w Korei. Jest to również najlepszy program MBA w Korei, że światowy standard nauczania z silną więź z branży, absolwentów ze względu na jego długą historię edukacji w Korei.

MBA International (IMBA)

Shanghai University of Finance & Economics - College of Business
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 - 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Shanghai

Międzynarodowy Program MBA przez Shanghai University of finansów i ekonomii (SUFE) oraz Webster University (Webster) zostało uznane przez chińskie Ministerstwo Edukacji (MOE) w 1996 roku, co czyni go jednym z pierwszych programów IMBA uznanych przez MG. Program ma na celu kultywowanie liderów biznesu z perspektywy globalnej i międzykulturowej Talent Management.

Strathclyde MBA w Omanie

College of Banking and Financial Studies
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2019 Oman Muscat

Strathclyde MBA w Omanie, zarządzany przez Kolegium Studiów Bankowości i Finansów posiada elastyczny styl dostawy włączając w niepełnym wymiarze czasu i otwartych elementów kształcenia w formacie 180 kredytową.