MBASTUDIES.PL

MBA w niepełnym wymiarze godzin, lub Master of Business Administration, jest doskonałym sposobem, aby skorzystać z możliwości kształcenia absolwentów. Zaprojektowany dla profesjonalistów pracujących, ten typ programu generalnie oferuje bardziej elastyczne harmonogramy klasy niż typowe stopnia.

MBA lub Master of Business Administration to studia dwuletnie. W celu realizacji MBA, studenci muszą najpierw otrzymali tytuł licencjata w dziedzinie pokrewnej. W programie MBA, studenci otrzymują zajęć związanych z biznesem, które kwalifikowałyby je do pracy i zarządzania przedsiębiorstw i firm.

 

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Wyniki wyszukiwania Filter

W niepełnym wymiarze godzin MBA, Malaysia

Edinburgh Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Malezja Putrajaya

Masz możliwość studiowania na MBA w niepełnym wymiarze godzin na naszym inspirującym kampusie uniwersyteckim w nowoczesnym mieście Malezji Putrajaya i dołącz do naszej rosnącej sieci absolwentów EBS i profesjonalistów. Będziesz nauczany przez doświadczony i ceniony brytyjski i lokalny wydział, masz dostęp do wyjątkowych udogodnień i uzyskasz dyplom z prestiżowym tytułem uzyskanym na Uniwersytecie Brytyjskim, który jest w pełni akredytowany przez Malezyjską Agencję ds. Kwalifikacji (MQA).

W niepełnym wymiarze czasu Kelley-Manchester Global MBA

Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 24 - 60 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Singapur

The Kelley-Manchester Global MBA oferuje podwójną wiedzę specjalistyczną zarówno w brytyjskich i amerykańskich szkołach biznesu i łączy najlepsze na świecie nauczanie online MBA z immersyjnym, bezpośrednim nauczaniem w 8 globalnych lokalizacjach.

MBA w niepełnym wymiarze godzin

Stamford International University
Ośrodek kształcenia Zaoczne 18 miesiące Listopad 2019 Tajlandia Bangkok Hua Hin + 1 więcej

Podpis MBA w Stamford jest programem w niepełnym wymiarze godzin, zaprojektowanym w celu dostosowania go do potrzeb pracujących studentów. Łączy interaktywne moduły lekcyjne w soboty z elastycznymi modułami nauczania online, umożliwiając uczniom naukę poza klasą w dogodnym dla nich czasie. Program można ukończyć za 1,5 roku.

MBA w technologii informacyjnej

Westford University College
Ośrodek kształcenia Online Zaoczne 12 miesiące Otwarta rekrutacja Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah Nigeria Lagos Zjednoczone Emiraty Arabskie Online + 4 więcej

MBA w technologii informacyjnej został zaprojektowany, aby zaspokoić rosnącą i unikalną potrzebę specjalistów ds. Informacji, którzy rozumieją konfluzję wielu problemów organizacyjnych w kilku dyscyplinach.

MBA Part-time

Instituto de Empresa, IE Business School - Executive Education
Ośrodek kształcenia Zaoczne 13 miesiące Wrzesień 2020 Hiszpania Madryt Chiny Pekin Wielka Brytania Londyn + 4 więcej

En un entorno tan cambiante, competitivo y global como el actual, el MBA Part-Time de 13 meses es un programa a tiempo parcial que permite a los profesionales.

MBA w finansach

Azerbaijan State University of Economics
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2020 Azerbejdżan Baku

Strathclyde MBA w Hong Kongu

Institute of Professional and Executive Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2020 Hongkong

Strathclyde MBA w Hong Kongu, zarządzany przez Instytut zawodowych i kadry zarządzającej (IPEM), posiada elastyczny styl dostawy zawierający niepełnym wymiarze godzin i otwarte elementy uczenia się w

Informatyka biznesowych (BI) - MBA

Dhurakij Pundit University's International College
Ośrodek kształcenia Zaoczne 3 semestry Czerwiec 2020 Tajlandia Bangkok

Program został zaprojektowany dla tych, którzy chcą zdobyć zarówno wiedzę i umiejętności niezbędne dla udanej kariery biznesowej w średnim lub starszym poziom wykonawczy, który jest również specjalizuje się w

Program IMBA w niepełnym wymiarze godzin

Business School, Sun Yat-sen University
Ośrodek kształcenia Zaoczne 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Chiny Guangzhou

Nasz program IMBA ma na celu wspieranie przedsiębiorców o globalnej wizji strategicznej i talentach menedżerskich, którzy dostosowują się do globalnej konkurencji.

Mba (w niepełnym wymiarze godzin)

Westminster International College
Ośrodek kształcenia Zaoczne 16 - 24 miesiące Styczeń 2020 Malezja Subang Jaya

Westminster International College studia niestacjonarne MBA dla kierownictwa, prowadzone we współpracy z Cardiff Metropolitan University, jest przeznaczone specjalnie dla obecnych profesjonalistów, którzy chcą dalej rozumieć globalny biznes i handel

Master of Business Administration (MBA)

Asia e University
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 18 - 20 miesiące Styczeń 2020 Malezja Kuala Lumpur

MBA zawsze był znany jako ogólny stopień zarządzania, aby dać dodatkowe zwiększenie swojego wznowienia. Na dzisiejszym bardzo konkurencyjnym rynku pracy, gdzie umiejętności nie są już głównymi

Master of Business Administration

Murdoch University in Dubai
Ośrodek kształcenia Zaoczne 16 - 24 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

Mając podyplomowych w biznesie często może zapewnić Państwu krawędzi potrzebne, aby przetrwać do wyższych sferach przemysłu. Master of Business Administration zapewnia

MBA

American University Of Technology
Ośrodek kształcenia Zaoczne Październik 2019 Liban Liban online

MBA dla programu Executives jest przeznaczony dla osób nie-akademickich, którzy nabyli umiejętności zawodowych i chcą wesprzeć swoim doświadczeniem z podejścia opartego na naukowych, które wiązałyby się im stać się liderami biznesu zorientowanego.

MBA International (IMBA)

Shanghai University of Finance & Economics - College of Business
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 - 4 lat(a) Wrzesień 2020 Chiny Szanghaj

Międzynarodowy Program MBA przez Shanghai University of finansów i ekonomii (SUFE) oraz Webster University (Webster) zostało uznane przez chińskie Ministerstwo Edukacji (MOE) w 1996 roku, co czyni go jednym z pierwszych programów IMBA uznanych przez MG. Program ma na celu kultywowanie liderów biznesu z perspektywy globalnej i międzykulturowej Talent Management.

Tongji-Manchester Dual Degree MBA Program

Tongji University, School of Economics and Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 30 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Chiny Szanghaj

Program MBA Dual-Degree w Tongji-Manchester rozpoczął działalność w 2009 r. I łączy najwyższe kursy MBA Manchester Business School i specjalistyczne kursy uniwersytetu Tongji w zakresie zarządzania projektami.