MBASTUDIES.PL

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Azerbejdżan

Programy MBA w niepełnym wymiarze godzin przeznaczone są dla studentów, którzy nie są w stanie uczestniczyć w uczelni w pełnym wymiarze czasu. Ten typ stopniu może pomóc uczniom dowiedzieć się wiele o administracji biznesu, teorii i zarządzania, co czyni go idealnym uzupełnieniem licencjat.

Jeśli chcesz, aby wspiąć się na korporacyjnej drabinie i zdobyć stanowisko kierownicze, MBA jest dla Ciebie. Program ten daje wiedzę i umiejętności, aby zdobyć wszechstronność, jeśli chodzi o zrozumienie, z wielu funkcjonalnych, obszarów biznesowych. Plus możliwość korzystania z narzędzi i analiz, aby przyczynić się do planowania strategicznego i podejmowania decyzji.

Przez kilka lat Azerbejdżan poprawił swój system szkolnictwa wyższego poprzez poprawę poziomu edukacji w kilku uniwersytetach do norm międzynarodowych. Istnieje również poprawić relacje studentów, w którym niektóre kursy są oferowane w międzynarodowych języków takich jak angielski, chiński i hiszpański.

Najlepsze szkoły biznesu i uniwersytety oferujące programy MBA, MSc i magisterskie oraz kursy menedżerskie w Azerbejdżan, . Znajdź szkołę i skontaktuj się z nią teraz tylko w 3 kliknięciach.

Wyniki wyszukiwania Filter

MBA w finansach

Azerbaijan State University of Economics
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2020 Azerbejdżan Baku