Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Azerbejdżan

Programy MBA w niepełnym wymiarze godzin przeznaczone są dla studentów, którzy nie są w stanie uczestniczyć w uczelni w pełnym wymiarze czasu. Ten typ stopniu może pomóc uczniom dowiedzieć się wiele o administracji biznesu, teorii i zarządzania, co czyni go idealnym uzupełnieniem licencjat.Azerbejdżan znajduje się na kontynencie azjatyckim, w wschodniej części Zakaukazia. Oficjal… Czytaj więcej

Programy MBA w niepełnym wymiarze godzin przeznaczone są dla studentów, którzy nie są w stanie uczestniczyć w uczelni w pełnym wymiarze czasu. Ten typ stopniu może pomóc uczniom dowiedzieć się wiele o administracji biznesu, teorii i zarządzania, co czyni go idealnym uzupełnieniem licencjat.

Azerbejdżan znajduje się na kontynencie azjatyckim, w wschodniej części Zakaukazia. Oficjalna nazwa Azerbejdżanu jest Republika Azerbejdżanu.

Najlepsze szkoły biznesu i uniwersytety oferujące programy MBA, MSc i magisterskie oraz kursy menedżerskie w Azerbejdżan, . Znajdź szkołę i skontaktuj się z nią teraz tylko w 3 kliknięciach.

Pokaż mniej
Azerbaijan State University of Economics
Baku, Azerbejdżan

Dyplom Finanse kursy

Dyplom Finanse kursy -
Zaoczne studia MBA
Zaoczne
2 lat(a)
Język angielski
Sie 2020
Ośrodek kształcenia