MBASTUDIES.PL

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Austria

MBA w niepełnym wymiarze godzin, lub Master of Business Administration, jest doskonałym sposobem, aby skorzystać z możliwości kształcenia absolwentów. Zaprojektowany dla profesjonalistów pracujących, ten typ programu generalnie oferuje bardziej elastyczne harmonogramy klasy niż typowe stopnia.

Master of Business Administration (MBA) jest prezentowany absolwentów po ukończeniu dwóch lat od zaawansowanych i specjalistycznych badań obejmujących takie tematy jak biznes, zarządzanie, finanse i rachunkowość. Zarabianie MBA może dać absolwentom przewagę konkurencyjną w stosunku do innych kandydatów do pracy w agresywnym rynku pracy.

 

Podstawową cechą austriackiego systemu szkolnictwa wyższego jest czteroletni kurs. Po ukończeniu licencjat, uniwersytet często mają stypendia dla studentów, którzy mogą chcieć dalszych badań magisterskie, a nawet doktoranckie.

Najlepsze szkoły biznesu i uniwersytety oferujące programy MBA, MSc i magisterskie oraz kursy menedżerskie w Austria, . Znajdź szkołę i skontaktuj się z nią teraz tylko w 3 kliknięciach.

Wyniki wyszukiwania Filter

MBA International Management

Limak - Austrian Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 18 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Austria Linz

Dla kadry kierowniczej i specjalistów / indoor / s, którzy chcą zbierać dodatkowe do ich specjalistycznych MBA Zarządzanie międzynarodowe doświadczenie i poznać nowych perspektyw. Zwracam się do was? Następnie oferuje Międzynarodowego Zarządzania MBA z jego tygodniowej wizyty studyjnej doskonałym uzupełnieniem.

Magister administracji biznesowej w przemyśle motoryzacyjnym (profesjonalna mba)

TU Wien - Continuing Education Center
Ośrodek kształcenia Zaoczne 4 semestry Skontaktuj się ze szkołą Austria Wiedeń

Vienna University of Technology oraz Politechniki Słowackiej w Bratysławie (STU Bratislava) wspólnie oferować we współpracy z Klaster Mobilności wiedeńskiej Agencji biznesowym profesjonalny program MBA formacie międzynarodowym ...

MBA w biznesie międzynarodowym

Management Center Innsbruck
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 2 lat(a) Październik 2019 Austria Innsbruck

Dwuletni program Executive Master Degree w biznesie międzynarodowym odzwierciedla ogólną edukację o silnym międzynarodowym nacisku, która promuje i poprawia kompetencje zawodowe i społeczne uczniów.

MBA w Digital Business

Management Center Innsbruck
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 4 semestry Skontaktuj się ze szkołą Austria Innsbruck

Program Executive MBA Digital Business MBA podkreśla typowe modele biznesowe Nowej Gospodarki i ich warunki do odniesienia sukcesu. Poprzez przekazanie najnowszej wiedzy w połączeniu z dużym praktycznym znaczeniem, uczestnicy mogą stać się siłą napędową transformacji cyfrowej w swojej własnej firmie i ustanowić wiodącą kulturę charakteryzującą się przedsiębiorczością korporacyjną.

Professional MBA Social Management (po niemiecku)

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 24 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Austria Launceston

Professional MBA łączy podejście zorientowane na praktykę z dźwiękowymi podstawami teoretycznymi.

Profesjonalne zarządzanie projektami MBA

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 18 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Austria Launceston

Profesjonalne zarządzanie projektami MBA zapewnia kadrze kierowniczej najnowsze narzędzia i kluczowe ekspertyzy w celu optymalizacji zarządzania projektami - od rozpoczęcia do pomyślnego zakończenia. Od kosztów projektu i projektowania organizacji do zarządzania ryzykiem i nieciągłościami projektów, eksperci dzielą się głębokimi spostrzeżeniami, sprawdzonymi metodami i pomagają rozwinąć polepszone umiejętności społeczne, które menedżerowie projektów i procesów muszą dostarczyć wysokiej jakości, zrównoważone wyniki i poprowadzić swoje zespoły do ​​sukcesu.

Profesjonalny marketing MBA

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 18 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Austria Launceston

Firmy, które robią różnicę na swoich rynkach, potrafią efektywnie pozwolić marketingowi i sprzedaży połączyć siły, by służyć swoim klientom i zachwycać ich. Nasz najnowocześniejszy program pozwala uczestnikom poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, aby sprostać wyzwaniom marketingowym i czerpać korzyści z doskonałości sprzedaży. Profesjonalny marketing MBA

Professional MBA Health Care Management (w języku niemieckim)

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business
Ośrodek kształcenia Zaoczne 24 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Austria Launceston

To udane szkolenie dla liderów zdrowia łączy wiedzę biznesową, umiejętności społeczne i wiedzę prawniczą

Profesjonalne zarządzanie energią MBA

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business
Ośrodek kształcenia Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 15 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Austria Launceston + 1 więcej

Zarządzanie energią MBA łączy praktyczne umiejętności z najnowszymi doświadczeniami w zakresie zarządzania na kluczowych rynkach (ropa, gaz, energia jądrowa, odnawialne źródła energii).

Profesjonalne MBA Finanse

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 20 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Austria Launceston

Professional MBA Finance to najnowocześniejszy program zapewniający teoretyczną wiedzę, analityczne know-how i praktyczne narzędzia do zarządzania, aby umożliwić kadrze kierowniczej odniesienie sukcesu w dynamicznej, zglobalizowanej dziedzinie finansów. Program nauczania został opracowany specjalnie z myślą o wdrażaniu natychmiastowej treści i jest prowadzony przez międzynarodowy wydział najlepszych ekspertów z sektora finansowego. Ten MBA poszerzy Twoją wiedzę, a także rozwinie zarówno intuicję finansową, jak i niezbędną elastyczność, aby szybko i odpowiednio reagować na przyszłą ewolucję w tym ważnym sektorze. Szeroki zakres treści pozwala absolwentom na różne stanowiska w finansach - atut dla ich pracodawcy i istotne korzyści zawodowe.

Profesjonalna przedsiębiorczość MBA

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 18 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Austria Launceston

W dynamicznej, napędzanej technologią światowej gospodarce zdolność firmy do ciągłego rozwoju i innowacji, wykorzystywania szans i reagowania na zmiany nie stanowi już przewagi strategicznej. Jest to teraz wymóg biznesowy. Professional MBA Entrepreneurship

Profesjonalny MBA (PMBA)

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business
Ośrodek kształcenia Zaoczne 15 - 20 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Austria Launceston

Professional MBA łączy w sobie kompleksowe podstawy biznesowe z funkcjonalnym lub branżowym ukierunkowaniem. Szeroki zakres specjalizacji obejmuje marketing