MBASTUDIES.PL

W niepełnym wymiarze czasu MBA jest doskonałym sposobem, aby zwiększyć poświadczeń i uzyskać wiedzę biznesową, która jest niezbędna do kariery szybko poruszającego. Program ten jest doskonały dla profesjonalistów pracujących, którzy wolą na zajęcia w weekendy lub wieczorami.

Master of Business Administration lub MBA jest stopień poziomu absolwentem dwóch lat, że ludzie mogą realizować po zdobywając tytuł licencjata. Zarabianie MBA mogą pomóc absolwentom zdobyć istotną wiedzę, umiejętności i doświadczenie, czego potrzebują, aby rozpocząć karierę w świecie korporacji.

 

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często znany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu "Państwa ". Ponadto gromadzi ponad 310 milionów ludzi, co jest świat 's trzeci co do wielkości populacji. Obejmuje ona gęsto zaludnionych miast na rozległym przedmieściach i rozległych, obszarów niezamieszkałych i naturalnie piękne w tym samym czasie.

Wyniki wyszukiwania Filter

MBA niestacjonarne (Rady FlexMBA)

Rady School of Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 24 - 30 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone San Diego

Studia wieczorowe MBA - Studenci Rady FlexMBA pracują zawodowo z zamiłowaniem do innowacji i dążeniem do sukcesu w biznesie. Eksplorują nowe pomysły i możliwości oraz odkrywają i rozwijają sposoby przekształcania biznesu i świata. Studenci FlexMBA przodują w swoich obecnych rolach i są gotowi wziąć na siebie większą odpowiedzialność i wnieść większy wkład. W niepełnym wymiarze godzin program MBA umożliwia uczniom osiągnięcie celów, które oni i ich organizacje ustanowił dla ich rozwoju edukacyjnego i zawodowego.

Master of Business Administration (MBA w niepełnym wymiarze czasu pracy)

Wake Forest University - School of Business
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Winston-Salem Charlotte + 1 więcej

Dwuletni budzenie Program Forest MBA jest w niepełnym wymiarze czasu program nr 1 MBA dla profesjonalistów pracujących w Karolinie Północnej, a top 20 w USA. Nasz uznanym w kraju program daje strategiczne, globalne spojrzenie na biznes, szlifując swoje umiejętności, aby zbliżyć się do wyzwania z różnych perspektyw.

Wieczór MBA

Goizueta Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 24 - 36 miesiące Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Atlanta

Zorganizowany dla profesjonalistów pracujących, Evening MBA oferuje oferty, których oczekujesz od MBA w pełnym wymiarze godzin, ale jest dostarczany w elastyczny, tygodniowy harmonogram. Miejsce nr 1 w Atlancie i wyposażony w innowacyjny program nauczania prowadzonych przez światowej klasy wykładowców, nasz program daje przewagę i połączenia potrzebne do odniesienia sukcesu w naszym dynamicznym, globalnym rynku. Będziesz mógł wykorzystać nową wiedzę i umiejętności do wykorzystania w miejscu pracy następnego dnia rano, zapewniając skuteczność następnego dnia.

Babson MBA dla profesjonalistów pracujących

Babson College
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Wellesley Boston + 1 więcej

Wybierz pomiędzy wieczorowym kształceniem w niepełnym wymiarze godzin a formami mieszanego uczenia się online, aby zdobyć tytuł MBA nr 1 w zakresie przedsiębiorczości, pracując w pełnym wymiarze godzin.

MBA (w niepełnym wymiarze godzin)

University of San Francisco - School of Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 - 5 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone San Francisco

Stopień MBA w niepełnym wymiarze godzin ma na celu przekształcenie Twojej kariery w trakcie pracy - zapewniając kluczowe umiejętności i nowe perspektywy, które natychmiast wprowadzisz z powrotem do biura.

Master of Business Administration (MBA)

Campbellsville University
Ośrodek kształcenia Zaoczne 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Campbellsville Louisville + 1 więcej

MBA - Master of Business Administration ze szczególnym uwzględnieniem HR, ekonomii, marketingu, przywództwa, zarządzania IT, rachunkowości, międzynarodowego biznesu i zarządzania opieką zdrowotną.

Masters of Business Administration (MBA)

Westcliff University
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Irvine

Master of Business Administration (MBA) program studiów przygotowuje osoby do kariery w zarządzaniu. Dokładniej, jego celem jest okazją dla mężczyzn i kobiet do rozwijania wiedzy, umiejętności, postaw i wiedzy, które będą stanowić podstawę do wzrostu w kompetentnych specjalistów zarządzania przedsiębiorstwem, kwalifikacjach absolwentów do poszukiwania pracy w głównych gałęziach przemysłu, w tym związanych z komputerami usługi, inwestycje bankowe / papierów wartościowych i doradztwo w zakresie marketingu, badań, analiz i / lub finansów.

MBA - niestacjonarne

Elmhurst College
Ośrodek kształcenia Online Zaoczne 22 miesiące Sierpień 2019 Stany Zjednoczone Elmhurst + 1 więcej

Aby odnieść sukces w dzisiejszym świecie biznesu, potrzebujesz MBA, który nie tylko uczy podstaw. Potrzebujesz analitycznych i krytycznych umiejętności, które uczynią cię pewnym liderem.

Magister administracji biznesowej z naciskiem na działalność sportową

Grand Canyon University
Ośrodek kształcenia Online Zaoczne Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 3 więcej

Zapoznaj się z pasją do sportu na wyższy poziom. Master of Business Administration (MBA) z naciskiem na działalność sportową, oferowany przez Colangelo College of Business, został specjalnie zaprojektowany dla studentów z pasją do lekkoatletyki.

MBA w HR

Westford University College
Ośrodek kształcenia Online Zaoczne 12 miesiące Otwarta rekrutacja Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah Nigeria Lagos United Arab Emirates Online Kuwejt Kuwait City Arabia Saudyjska Riyadh Republika Południowej Afryki Johannesburg Dammam Bahrajn Bahrain Online Dubai Kanada Canada Online Abu Dhabi Malezja Malaysia Online Wielka Brytania UK Online + 21 więcej

MBA w HR

W niepełnym wymiarze czasu Online MBA

Brentwood University
Online Zaoczne 12 miesiące Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Irvine

Program MBA na Brentwood University jest przeznaczony dla profesjonalistów o różnych poziomach doświadczenia, z których niektórzy mogą chcieć awansować w swojej karierze, a inni przejść do dziedziny biznesu z innych dziedzin.

MBA - studia niestacjonarne

University of Baltimore, Merrick School of Business
Ośrodek kształcenia Online Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Mount Vernon + 1 więcej

University of Baltimore MBA został zaprojektowany z wami (i pracodawcy) w umyśle. Masz możliwość wziąć lekcje w tradycyjnej klasie, zarówno w trybie online lub-to twój wybór. Cokolwiek zdecydujesz, będziesz uczyć się razem z innymi studentami, którzy chcą rozwijać się zawodowo, tak jak ty.

MBA - Master of Business Administration

ISEAD Business School
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 13 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madrid Kolumbia Bogotá Stany Zjednoczone Miami + 4 więcej

Skierowana do "Junior" i / lub doświadczenie zawodowe, Master of Business Administration Szkoła Biznesu ISEAD operacyjno-strategiczne rozwija profesjonalną potrzebę wprowadzania i wdrażania w swoich zdolności kierowniczych organizacji. Program daje również treści, wizji i zdolność do przedsiębiorca ma większą swobodę w realizacji swoich pomysłów, pomaga priorytet zmienne w procesie decyzyjnym.

Part-time MBA

Leavey School of Business
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Santa Clara

Weź udział w naszej MBA w niepełnym wymiarze godzin, w samym sercu Doliny Krzemowej i zakończyć swój stopień w ciągu dwóch lat. W Santa Clara University, można połączyć się z siecią z rówieśnikami, którzy są liderami w innowacyjności i przedsiębiorczości.

Mba mistrz administracji biznesowej

University of Michigan-Flint, School of Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 15 - 32 miesiące Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Flint

Przedmiotem programu MBA jest uczenie się i stosowanie zasad rozwiązywania problemów, które prowadzą do skutecznego podejmowania decyzji. Tradycyjny program MBA jest skierowany do profesjonalistów, oferując wszystkie zajęcia wieczorem w kampusie Flint.