MBASTUDIES.PL

W niepełnym wymiarze czasu MBA jest doskonałym sposobem, aby zwiększyć poświadczeń i uzyskać wiedzę biznesową, która jest niezbędna do kariery szybko poruszającego. Program ten jest doskonały dla profesjonalistów pracujących, którzy wolą na zajęcia w weekendy lub wieczorami.

Master of Business Administration lub MBA jest stopień poziomu absolwentem dwóch lat, że ludzie mogą realizować po zdobywając tytuł licencjata. Zarabianie MBA mogą pomóc absolwentom zdobyć istotną wiedzę, umiejętności i doświadczenie, czego potrzebują, aby rozpocząć karierę w świecie korporacji.

 

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często znany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu "Państwa ". Ponadto gromadzi ponad 310 milionów ludzi, co jest świat 's trzeci co do wielkości populacji. Obejmuje ona gęsto zaludnionych miast na rozległym przedmieściach i rozległych, obszarów niezamieszkałych i naturalnie piękne w tym samym czasie.

Wyniki wyszukiwania Filter

MBA niestacjonarne (Rady FlexMBA)

Rady School of Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 24 - 30 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone San Diego

Studia wieczorowe MBA - Studenci Rady FlexMBA pracują zawodowo z zamiłowaniem do innowacji i dążeniem do sukcesu w biznesie. Eksplorują nowe pomysły i możliwości oraz odkrywają i rozwijają sposoby przekształcania biznesu i świata. Studenci FlexMBA przodują w swoich obecnych rolach i są gotowi wziąć na siebie większą odpowiedzialność i wnieść większy wkład. W niepełnym wymiarze godzin program MBA umożliwia uczniom osiągnięcie celów, które oni i ich organizacje ustanowił dla ich rozwoju edukacyjnego i zawodowego.

Master in Business Administration (niepełny etat MBA)

Wake Forest University - School of Business
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Winston-Salem Charlotte + 1 więcej

Nasz 2-letni program MBA jest pierwszym programem MBA w Północnej Karolinie w niepełnym wymiarze godzin, zaprojektowanym specjalnie dla pracujących profesjonalistów.

Wieczór MBA

Goizueta Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 24 - 36 miesiące Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Atlanta

Zorganizowany dla profesjonalistów pracujących, Evening MBA oferuje oferty, których oczekujesz od MBA w pełnym wymiarze godzin, ale jest dostarczany w elastyczny, tygodniowy harmonogram. Miejsce nr 1 w Atlancie i wyposażony w innowacyjny program nauczania prowadzonych przez światowej klasy wykładowców, nasz program daje przewagę i połączenia potrzebne do odniesienia sukcesu w naszym dynamicznym, globalnym rynku. Będziesz mógł wykorzystać nową wiedzę i umiejętności do wykorzystania w miejscu pracy następnego dnia rano, zapewniając skuteczność następnego dnia.

Babson MBA dla profesjonalistów pracujących

Babson College
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Wellesley Boston + 1 więcej

Wybierz pomiędzy wieczorowym kształceniem w niepełnym wymiarze godzin a formami mieszanego uczenia się online, aby zdobyć tytuł MBA nr 1 w zakresie przedsiębiorczości, pracując w pełnym wymiarze godzin.

MBA (w niepełnym wymiarze godzin)

University of San Francisco - School of Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 - 5 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone San Francisco

Stopień MBA w niepełnym wymiarze godzin ma na celu przekształcenie Twojej kariery w trakcie pracy - zapewniając kluczowe umiejętności i nowe perspektywy, które natychmiast wprowadzisz z powrotem do biura.

Master of Business Administration (MBA)

Campbellsville University
Ośrodek kształcenia Zaoczne 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Campbellsville Louisville + 1 więcej

MBA - Master of Business Administration ze szczególnym uwzględnieniem HR, ekonomii, marketingu, przywództwa, zarządzania IT, rachunkowości, międzynarodowego biznesu i zarządzania opieką zdrowotną.

Masters of Business Administration (MBA)

Westcliff University
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Irvine

Master of Business Administration (MBA) program studiów przygotowuje osoby do kariery w zarządzaniu. Dokładniej, jego celem jest okazją dla mężczyzn i kobiet do rozwijania wiedzy, umiejętności, postaw i wiedzy, które będą stanowić podstawę do wzrostu w kompetentnych specjalistów zarządzania przedsiębiorstwem, kwalifikacjach absolwentów do poszukiwania pracy w głównych gałęziach przemysłu, w tym związanych z komputerami usługi, inwestycje bankowe / papierów wartościowych i doradztwo w zakresie marketingu, badań, analiz i / lub finansów.

W niepełnym wymiarze czasu Online MBA

Brentwood University
Online Zaoczne 12 miesiące Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Irvine

Program MBA na Brentwood University jest przeznaczony dla profesjonalistów o różnych poziomach doświadczenia, z których niektórzy mogą chcieć awansować w swojej karierze, a inni przejść do dziedziny biznesu z innych dziedzin.

MBA - niestacjonarne

Elmhurst College
Ośrodek kształcenia Online Zaoczne 22 miesiące Luty 2020 Stany Zjednoczone Elmhurst + 1 więcej

Dogodnie usytuowany na zachodnich przedmieściach Chicago, Elmhurst oferuje niedrogie, elastyczne opcje studiów, na terenie kampusu lub online. Dzięki grupie innych specjalistów zdobędziesz MBA w mniej niż dwa lata pracy w niepełnym wymiarze godzin.

MBA w HR

Westford University College
Ośrodek kształcenia Online Zaoczne 12 miesiące Otwarta rekrutacja Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah Nigeria Lagos Zjednoczone Emiraty Arabskie Online Kuwejt Arabia Saudyjska Rijad Republika Południowej Afryki Johannesburg Dammam Bahrajn Bahrajn Online Dubai Kanada Canada Online Abu Dabi Malezja Malezja online Wielka Brytania UK Online + 20 więcej

MBA w HR

MBA - studia niestacjonarne

University of Baltimore, Merrick School of Business
Ośrodek kształcenia Online Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Mount Vernon + 1 więcej

University of Baltimore MBA został zaprojektowany z wami (i pracodawcy) w umyśle. Masz możliwość wziąć lekcje w tradycyjnej klasie, zarówno w trybie online lub-to twój wybór. Cokolwiek zdecydujesz, będziesz uczyć się razem z innymi studentami, którzy chcą rozwijać się zawodowo, tak jak ty.

MBA (Master of Business Administration)

Indiana University Kokomo
Ośrodek kształcenia Zaoczne Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Kokomo

Nasze Master of Business Administration (MBA) jest AACSB akredytowany program mający na celu przygotowanie naszych uczniów do udanych menedżerowie w złożonym i szybko zmieniającym się otoczeniu globalnym. Łączymy jakości naukowców z indywidualną uwagę od dedykowanego wydziału.

MBA w kierownictwie

Tiffin University
Ośrodek kształcenia Online Zaoczne Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Tiffin

Program ośrodki na tych cechach, które opracowują i promują przywództwo. W ramach przywództwa, program podkreśla, podejmowania decyzji i umiejętności menedżerskich.

Master of Business Administration (MBA)

Humboldt International University
Online Zaoczne 18 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone USA Online

Master of Business Administration programu umożliwia studentom przyczynić się do zawodu biznesu i sprzyja samodzielnej nauki. Poprzez konceptualne zrozumienie, zastosowanie menedżerskich umiejętności przywódczych, strategie marketingowe i / lub międzynarodowych koncepcji biznesowych, teorii i badań do krytycznej analizy i rozwiązywania problemów w środowiskach nieprzewidywalne.

Master of Business Administration

Claflin University
Ośrodek kształcenia Online Zaoczne 18 miesiące Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Orangeburg + 1 więcej

Claflin Master of Business Administration jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy chcą zwiększyć swoje poświadczenia i wiedzy podczas zdobywania perspektywie międzynarodowej.