MBASTUDIES

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Albania

W niepełnym wymiarze czasu MBA jest doskonałym sposobem, aby zwiększyć poświadczeń i uzyskać wiedzę biznesową, która jest niezbędna do kariery szybko poruszającego. Program ten jest doskonały dla profesjonalistów pracujących, którzy wolą na zajęcia w weekendy lub wieczorami.

Albania edukacji system podzielony jest na cztery etapy z wyższym wykształceniem jest na najwyższym poziomie. To wyższe wykształcenie umożliwiło wszystkich rodzimych i zagranicznych studentów do wyboru kariery w zależności od ich preferencji i możliwości.Instytucje oferujące wyższe wykształcenie w społeczeństwie albańskim zapewnia, że ​​nie jest świetlik informacji dla wszystkich studentów zainteresowanych w historii kraju, tradycji, kultury i spraw bieżących

Najlepsze szkoły biznesu i uniwersytety oferujące programy MBA, MSc i magisterskie oraz kursy menedżerskie w Albania, . Znajdź szkołę i skontaktuj się z nią teraz tylko w 3 kliknięciach.

Wyniki wyszukiwania Filter

Mistrz W Business Administration (MBA)

University of New York - Tirana (UNYT)
Zaoczne studia MBA
Sie 2020
<
studia niestacjonarne
<
12&nbsp;-&nbsp;17 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Programy MBA są przeznaczone dla absolwentów, którzy chcą zrobić krok naprzód w ich edukację, zanim podejmie trudy pracy.

Czytaj więcej