MBASTUDIES.PL

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Albania

Programy MBA w niepełnym wymiarze godzin przeznaczone są dla studentów, którzy nie są w stanie uczestniczyć w uczelni w pełnym wymiarze czasu. Ten typ stopniu może pomóc uczniom dowiedzieć się wiele o administracji biznesu, teorii i zarządzania, co czyni go idealnym uzupełnieniem licencjat.

MBA to program przeznaczony dla studentów, którzy chcą dalszego ich akademickich umiejętności i zastosować je do rzeczywistych rzeczywistych sytuacjach biznesowych. To prowadzi uczniów do refleksji i przesunąć się w zakresie wyboru ich przyszłej kariery zawodowej. Studenci zdobywają szeroką wiedzę na temat kluczowych funkcji wielu obszarach biznesowych i wykorzystać te umiejętności, aby przyczynić się do strategicznego kierunku działalności.

Szkolnictwo wyższe w albańskim oferowane przez 13 uczelni publicznych. Najnowszym z nich jest Uniwersytet Durres, który został otwarty we wrześniu 2006 roku. Uniwersytet Sportu w Tiranie (Universiteti i. Sporteve i. Tiranës) dawniej Akademia Szkolenia Fizycznego i Sportu, od 2010 roku. University of Arts kiedyś, Akademii Sztuk Pięknych w czasie (Akademia e Arteve) z 2011. Ponadto, istnieje 46 prywatnych uczelni i wydziałów działające w Albanii. Wszystkie uczelnie mają kilka wydziałów. Tzw. "non-uniwersyteckie szkoły " dać studiów wyższych o dwa lata.

Najlepsze szkoły biznesu i uniwersytety oferujące programy MBA, MSc i magisterskie oraz kursy menedżerskie w Albania, . Znajdź szkołę i skontaktuj się z nią teraz tylko w 3 kliknięciach.

Wyniki wyszukiwania Filter

mistrz w Business Administration (MBA)

University of New York - Tirana (UNYT)
Ośrodek kształcenia Zaoczne 12 - 17 miesiące Wrzesień 2020 Albania Tirana

Programy MBA są przeznaczone dla absolwentów, którzy chcą zrobić krok naprzód w ich edukację, zanim podejmie trudy pracy.