Część programów czasowych

Part Time Masters of Business Administration i Part Time wykonawcze Masters of Business Administration są stopnie naukowe przyznawane przez szkoły biznesu organizowanych wokół elastycznego harmonogramu.

Ukończenie Part Time MBA lub niepełnym wymiarze czasu EMBA może spowodować znacznie lepsze perspektywy zawodowe. Dla studentów i profesjonalistów zainteresowanych przywództwa, przedsiębiorczości, zarządzania, marketingu, komunikacji, ekonomii i finansów, MBA w niepełnym wymiarze czasu lub w niepełnym wymiarze czasu MBA mogą prowadzić do kierowniczych ofert pracy możliwości i poprawić perspektywy zawodowe.

Wiele uniwersytetów na całym świecie oferują razem część programów MBA i EMBA. To jest wspólne dla studentów wykonuje kursy, takie jak finanse, analizy kosztów, przywództwo, zachowania organizacyjne, techniki i operacji zarządzania, marketingu itp.

Wiele różnych programów MBA i Studia wieczorowe EMBA mogą być przytłaczające - nie pozwól, by cię powstrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych razem część programów MBA i EMBA wymienionych poniżej.

Nowo dodane MBA w niepełnym wymiarze godzin

Assumption College

MBA

Wrzesień 18, 2018
Wydział Business Studies w Assumption College oferuje w niepełnym wymiarze czasu program MBA przeznaczony dla pracujących profesjonalistów, a także w pełnym wymiarze czasu przyspieszonego MBA dla ostatnich absolwentów szkół wyższych z dyplomem biznesu.

Victoria University of Wellington

Master of Business Administration

Wrzesień 17, 2018
Certyfikat, Dyplom Podyplomowy lub Master of Business Administration - wybierz kwalifikację z wymaganiami wpisowymi, zaangażowaniem czasowym i korzyściami kariery, które Ci odpowiadają.

IGEC

Studia MBA w Newcastle University w Australii

Wrzesień 23, 2018
Wybitne przywództwo w biznesie spotyka się z Państwem po ukończeniu studiów na Master of Business Administration (MBA) na University of Newcastle. Dzięki nowym udogodnieniom w kampusie lub kompleksowemu programowi online kierowanemu przez liderów biznesu i pracowników akademickich, MBA ma na celu rzucić wyzwanie Tobie i zbudować Twoją zdolność do doskonało… [+]ści biznesowej. [-]

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Jakie są części Czas Business Studies?

Programy Part Time Studia Biznesowe są rozwiązaniem dla tych, którzy chcą zdobyć kwalifikacje akademickie i zawodowe związane z dyplomem studiów ekonomicznych, bez wiązania się z planem studiów w pełnym wymiarze godzin. Programy Studia biznesowe w zakresie od licencjackich do podyplomowych oraz stopni podyplomowych. W niepełnym wymiarze godzin programów studiów biznesowych, takich jak czas część MBA i EMEA stopni, scalić finansów, marketingu, rachunkowości, finansów i organizacyjnych badań zachowań.

Jakie są korzyści z robienia stopnia Część czas w biznesie?
Stopień Part Time w Biznesie mogą dostarczyć istotnych kwalifikacji zawodowych do absolwentów lub specjalistów pracujących z dużą ilością doświadczenia. Part Time Part Time MBA i EMBA stopni było pokazać znacznie zwiększyć szanse posiadaczy stopnia z rozważanych dla promocji. Stopni część czasu w biznesie są również doskonałym sposobem dla przedsiębiorców w celu uzyskania cennych kwalifikacji akademickich podczas zdobywania doświadczenia zawodowego. Robienie biznesu w niepełnym wymiarze godzin nie oznacza stopień konieczności poświęcić inne ważne zobowiązania i obowiązki, aby zrobić miejsce dla nauki.

Czego uczymy się w stopniu niepełnym wymiarze czasu w biznesie?
Nie ma czasu część studiów dostępne dla niemal każdej dziedzinie biznesu, branży czy specjalizacji. Najlepsze szkoły biznesu w ofercie światowej Część Czas stopni Biznes, Part Time EMBA i część czasu programy MBA w • Marketing • Sprzedaż • E-Biznes • Statystyka • Sustainability • International Business • Zarządzanie • Przywództwo • Public Relations • Komunikacja • Zasoby ludzkie • Finanse • Innowacje • Bankowość • • Rachunkowość Reklama • i więcej

Ile to będzie kosztować do podjęcia dyplom w biznesie?
Koszty czesnego oraz opłat związanych z podjęciem stopnia w Business część czasu różnią się w zależności od szkoły biznesu, lokalizacji, rodzaju programu, czasu trwania i innych czynników. Niektórzy wnioskodawcy mogą kwalifikować się do pomocy finansowej od organizacji publicznych lub prywatnych, lub od samego szkoły. Czas częścią programu badań firmy wnioskodawcy mogą zażądać szczegółowych informacji bezpośrednio z działu rekrutacji szkoły za pośrednictwem tej strony.

Jaki rodzaj doskonalenia zawodowego można się spodziewać ze stopniem firmy Part Time?
Badania pokazują, że absolwenci Studia wieczorowe studia biznesowe mają większe szanse na uzyskanie pożądanej pracy w biznesie, czy oferowanych promocji. Part Time MBA absolwentów EMBA lub bardziej skuteczne w uzyskaniu ról przywódczych w ramach ich organizacji niż wnioskodawców bez MBA. Czy w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze czasu lub w trybie online, tryb nauka niewiele ma wpływ na szanse absolwenta jest na poprawę kariery po ukończeniu studiów. Stopień zdobył po badaniu czasu część nosi taką samą wagę i wartość jako jednego wypracowanego podczas pełnego badania czasu.

Jakie są wymagania Część Czas stopnia firmy?
Te warunki wstępne dla stopnia biznesowym Część Czas zależy od charakteru programu i są opisane na stronach informacyjnych programu. Program firmy licencjackie kandydaci muszą złożyć swoje wtórne wyniki w szkole. Wnioskodawcy do studia i poziom podyplomowe Studia wieczorowe programy studiów firm muszą uzyskać gatunek-punktowy średniej minimalnej w ich studiów licencjackich, a także mogą być zobowiązane do podjęcia absolwent szkoły jak wejście egzaminu GMAT lub GRE.

Dlaczego warto podjąć studia Część Time Business Online?
Wielu studentów biznesowych wybrać się na studia biznesowe Część czas online ponieważ oferuje maksymalną elastyczność planowania. Studiuje i jednocześnie pracuje, opieki nad rodziną i żyć z dala od uczelni może być niewiarygodnie trudne. Na szczęście, w dzisiejszych czasach oferują najlepsze uczelnie akredytowane programy studiów, Part Time Biznes online poprzez nowoczesne technologie na bieżąco e-learningowych.

Gdzie na stopień Biznes Part Time?
Część czasowe programy studiów oferowane są w działalności instytucji naukowych z całego świata. Wielu studentów użyć okres studiów stopnia firmy jako okazję do życia i pracy za granicą. Nawet studenci, którzy nie mogą poruszać się za granicą może uzyskać dyplom Biznes z góry szkole biznesu daleko poprzez badania on-line. Więc przeczytaj więcej o Studia wieczorowe studia biznesowe dzisiaj!