Dwaj mocni Degrees

Nie ma dwóch stopni zawodowych są bardziej pożądane niż LL.B. i MBA. University of Ottawa jest wspólne LL.B. - MBA oryginalne połączenie tych dwóch potężnych dyscyplin w jednym roku nauczania czterech.


LL.B. - MBA Program umożliwia studentom z narażeniem na wyjątkowej społeczności liderów biznesu i prawnych, zarówno w sektorze publicznym i prywatnym. Poprzez liczne externships dostępny w Wydziale Prawa i projektów doradczych oferowanych przez School of Management, studenci mogą zdobyć cenne doświadczenie w pracy akademickiej kredytowej w trakcie każdego z czterech lat studiów. Oprócz plasowania sektora externships istnieją sądy, trybunały federalne, agencji rządowych i służb i organizacji pozarządowych. W uznaniu uzupełniające się umiejętności niezbędnych do sukcesu w interesach i prawo, studenci mogą zarobić zarówno MBA i LL.B. stopni w czasie krótszym niż cztery lata.


Ten innowacyjny program ma na celu wykształcenie nowego pokolenia przywódców biznesowych menedżerów, którzy mogą zarządzać niezależnie prawnym wyzwaniom współczesnego życia korporacyjnego; prawników, którzy mogą zająć się potrzeb biznesowych klientów korporacyjnych ich, i przedsiębiorców, którzy będą płynnie przechodzić między biznesu i prawa.

Program

 • Rok 1 - Complete LL.B. Pierwszy rok
 • Rok 2 - Zakończenie pełny program MBA (składający się z 48 punktów
  niż 54 punktów) w czasie jednego roku akademickiego oraz w okresie letnim.
  Wszystkie składają się z 48 punktów wymaganych kursów.
 • Rok 3 - Pełne LL.B. Drugi rok z dodatkowymi
  Wymóg pomyślnym ukończeniu minimum 34 punktów
 • Rok 4 - zakończenie pozostałych 17 punktów w LL.B. programu
  Grudnia

Wstęp Informacje


Wstęp na LLB - program MBA jest ograniczone i bardzo konkurencyjny. Wspólny program skierowany jest do osób, którzy chcą zdobyć wiedzę i umiejętności z dwóch głównych dyscyplin, administracji i prawa, które stają się coraz bardziej cenne w nowoczesnej dzielnicy biznesowej, w rządzie, i w nowoczesnej praktyki prawniczej. Kandydaci są dopuszczone do wspólnego programu zgodnie z wymogami przyjęcia każdego wydziału.

Studenci mogą ubiegać się zarówno do LLB / MBA przez Wydział Prawa i programu MBA przez Telfer School of Management na pierwszym roku. Zazwyczaj LLB / studentów MBA Program rozpocznie się wspólny tytuł, wykonując regularnie w pierwszym roku nauczania na Wydziale Prawa. Po spotkaniu akademickich wymogów pierwszego roku, studenci, którzy zakwalifikują się zakończyć 48 z 54 punktów w jeden rok w pełnym wymiarze czasu program MBA. W trzecim i czwartym roku z LLB / MBA, studenci muszą podjąć wszystkie pozostałe kursy niezbędne do spełnienia LL.B. wymagania stopnia. Absolwenci otrzymają zarówno LL.B. stopnia na Wydziale Prawa i dyplom MBA Telfer School of Management, gdy wymagania obu programów zostały zakończone.

Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Telfer School of Management, University of Ottawa »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa