Przejrzysty wybór dla najlepszych w swojej klasie edukacji biznesowejW Michigan, MBA jest nie tylko o edukacji zarządzania. Chodzi o rozwój zarządzania. Poprzez wszechstronną akademicką doskonałość, wyjątkowe programy interdyscyplinarne i naukę opartą na działaniach, Ross School of Business w Michigan rozwija jutrzejsze liderów biznesu indywidualnie na raz. Program Evening MBA integruje głębię i zasoby programu MBA Michigan w dzień w elastyczny, w niepełnym wymiarze czasu, aby zaspokoić różnorodne wymagania profesjonalnych pracowników.


Program eksponuje Cię na mieszankę kapitału intelektualnego mającą na celu stymulowanie Twoich doświadczeń jako studenta, oferując natychmiastowe narzędzie w Twoim miejscu pracy i stworzyć platformę dla uczenia się przez całe życie. Jego jakość odzwierciedla wiedza jej wykładowców, którzy uczą w programie Day MBA, a takŜe Michigan uznany program Executive Education. Jako student wieczorny otrzymasz najwyższe wykształcenie kierownicze, wzbogacone o zasoby jednego z najbardziej szanowanych uczelni wyższych na świecie.


Studia wieczorowe MBA elastyczny, intensywny program nauczania oferuje silne podstawy w podstawowych dziedzinach zarządzania, które są wzmocnione poprzez zmotywowanie electives i cross-funkcjonalne aplikacje w i poza kampusie. Wieczorny program MBA obejmuje studentów i wykładowców z różnych środowisk osobistych i zawodowych, a także różnorodne punkty widzenia. Jako student wieczornego MBA Twoja ciekawość zostanie zakwestionowana poprzez stymulowanie zajęć i angażowanie w uczestnictwo w grupie, w tym pracę zespołową w zakresie analiz przypadków, prezentacji i specjalnych projektów. W końcu odkryjesz edukację na całe życie, bogatą w teorię i rzeczywistą istotność świata, aby nie przestawać wychodzić naprzód zmieniającymi się czasami wymagania współczesnego świata biznesu.


Dostarczanie niezrównanej jakości profesjonalnym profesjonalistom

Wieczorowy program MBA w Michigan w Ross School of Business oferuje bogaty program nauczania, mający na celu dostosowanie do osób pracujących, którzy zdecydowali się kontynuować studia w niepełnym wymiarze godzin. Absolwenci korzystają z jakości i reputacji Michigan MBA, i zarabiają dokładnie takie same poświadczenia, jak Michigan w pełnym wymiarze czasu, studentów programu dzień.Wieczorne MBA oferuje wiedzę na najwyższym poziomie i postępowy rozwój zawodowy, opierając się na zaangażowaniu Michigan w badania i praktyczne zastosowanie w praktyce. Co więcej, jako student wieczornej MBA, będziesz miał doświadczenie w najlepszych programach magisterskich: światowej klasy nauczanie od renomowanych wykładowców, wyzwanie dyskusji w klasie z najlepszymi studentami oraz możliwość wykraczania poza najlepsze praktyki w celu spełnienia Twoje aspiracje zawodowe.


Elastyczność programu Evening MBA umożliwia kontynuowanie pracy, a jednocześnie maksymalizowanie doświadczenia edukacyjnego w Michigan. Zajęcia odbywają się we wrześniu lub styczniu i są oferowane w dwóch miejscach, na głównym kampusie w Ann Arbor i w specjalnej placówce satelitarnej w Commerce Park w Dearborn. Większość klas spotyka się pewnego wieczoru w tygodniu, niektóre w intensywnym formacie w soboty, aby zapewnić dodatkowe opcje. Chociaż niektóre wieczorne studenci zarabiają na mniej niż trzy lata, studenci zwykle trwają od trzech do czterech lat, aby zakończyć program.


Program

Elastyczna, podstawowa i mająca zastosowanie przez całe życiePomyślnie zaprojektowany, aby pomieścić profesjonalistów, Michigan Ross Ross School of Business Evening MBA oferuje zrównoważony program nauczania dla optymalnych wyników. Fundacja, zwana "The Core", zapewnia szerokie szkolenie w 10 podstawowych obszarach biznesowych: Rachunkowość finansowa; Mikroekonomia; Statystyki biznesowe; Ludzkie zachowanie i organizacja; Finanse; Zarządzanie marketingowe; Rachunkowość zarządcza; Zarządzanie operacyjne; Komputery i systemy informacyjne; i strategii korporacyjnej.Core obejmuje 30 programów w 60 punktach. Pozostałe kredyty są uzyskiwane poprzez selektywne ujęcie, które pozwala na stosowanie zasad Corea do praktycznych, rzeczywistych problemów poprzez projekty współpracy i szczegółowe analizy przypadku. Program oferuje ponad 100 wydziałów w 12 wydziałach akademickich Szkoły. Kursy obieralne wahają się od siedmiu do dwudziestu czterech tygodni i można je wziąć w połączeniu z klasami podstawowymi, pod warunkiem spełnienia określonych wymagań wstępnych. Ta mieszanka i elastyczność pozwalają na bieżąco z nowatorskimi tematami i badaniami wydziału, a jednocześnie ugruntowują zrozumienie kluczowych teorii biznesowych. Możesz skorzystać z 10 punktów poza firmą Ross Business School w celu skonstruowania programu studiów, który koncentruje się na istotnych sprawach biznesowych, w tym w opiece zdrowotnej, prawie lub polityce publicznej, bez konieczności pełnego ukończenia studiów drugiego stopnia.Rezultatem jest rzadka okazja do współpracy z doświadczeniem edukacyjnym, a jednocześnie kwestionowana w celu podejmowania ryzyka i prowadzenia przez całe życie intelektualnej przygody. W Michigan nie jesteś biorcą homogenizowanego MBA; jesteś aktywnym uczestnikiem niestandardowego procesu edukacyjnego.

Warunki przyjęcia na studia

Przed użyciem Musisz

  • Uzupełnij odpowiednik czteroletniego stopnia licencjata w USA. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do przeglądu rejestrów akademickich wniosków międzynarodowych i do ustalenia, czy poświadczenia akademickie przedstawione przez instytucję spoza Stanów Zjednoczonych kwalifikują się do rozpatrzenia.
  • Weź test Graduate Management Admission Test (GMAT). Aby wynik GMAT był automatycznie wysyłany do Rossa, użyj kodu: SN1-J6-64. Studenci zagraniczni muszą również wziąć Test języka angielskiego jako języka obcego (TOEFL), jeśli ich pierwszym językiem nie jest angielski. Aby wynik egzaminu TOEFL był automatycznie wysyłany do firmy Ross, użyj kodu: 9585.
Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa