Szukacie wykonać na wyższym poziomie-upoważnić swoją karierę poprzez uzyskanie wiarygodności i wgląd i prowadzić z wpływów i celów. Z Master of Business Administration (MBA) będziesz gotowy, aby osiągnąć ten następny poziom i realizować swój cel-w biznesie i nie tylko.

PLNU Wieczór MBA jest przeznaczony dla doświadczonych specjalistów pracujących, którzy chcą przejąć kontrolę nad ich kariery poprzez nabywanie cztery najważniejsze czynniki wpływowego lidera głęboko jakościowej i ilościowej wiedzy biznesowej, mądrości w obliczu trudnych decyzji, potężnej sieci osobistej i inspiracji śledzić swój cel. Można zarobić MBA w 24-28 miesięcy po naszym wygodnym harmonogramu zaprojektowane dla profesjonalistów pracujących.

Wieczorny program MBA został zaprojektowany, aby sprostać potrzebom pracujących profesjonalistów. Zajęcia odbywają się na kampusie Mission Valley od poniedziałku do czwartku wieczorem, a program może być zakończona w ciągu 24 do 28 miesięcy. Jednak studenci mogą przyspieszyć swój program lub rozszerzyć go na dłuższy okres czasu, aby dostosować swoje plany i potrzeby.

wpływowych mentorów

 • Niepowtarzalna okazja, aby poszerzyć swoją sieć biznesową pochodzi ze ścisłej interakcji, jeden-na-jeden z współpracy wydziału PLNU za - równowagi badaczy i wykładowców z doświadczeniem w świecie rzeczywistym poświęconej przygotowanie kadry do programu Excel.

DORADZTWO MBA

 • Nasze doświadczenie w klasie wyposaża Cię w umiejętności, które trzeba wykorzystać swoją przyszłość, w tym kursów podstawowych w zakresie strategicznego zarządzania, biznesu międzynarodowego, zarządzania finansami, zarządzania operacyjnego i marketingu. Wybierz jedną z czterech stężeniach: Przywództwo organizacyjne, innowacje i przedsiębiorczość, zarządzanie projektami i zarządzania opieką zdrowotną.

PRZYWÓDZTWO z celem

 • Podpis PLNU uczy doświadczenie, wiodąca uczciwie, będzie wyzwaniem zrealizować swój większy cel lidera innych w biznesie iw życiu.

Informacje o programie

Kursy oferują równowagę zaawansowanych umiejętności jakościowych i ilościowych mających na celu pomóc studentom wykorzystać swoją przyszłość i jest bezpośrednio wpływać na ich awansu zawodowego. W modelu kohorty, studenci przechodzą przez siebie programu nauczania, ukończenie 12 podstawowych kursów biznesowych oraz dwa fakultatywnymi podczas tworzenia profesjonalnych relacji ze sobą, wykładowców i innych liderów branży. Studenci mogą wybrać jedną z czterech stężeniach:

 • Innowacje i przedsiębiorczość
 • Opieka zdrowotna
 • Zarządzanie projektami
 • Przywództwo organizacyjne

Oprócz zajęć, studenci mają możliwość uczestniczenia w Wykonawczych Wydarzenia Rozwoju przeznaczonych wyłącznie dla naszych studentów MBA oraz Business Alumni sieciowych wydarzeń.

Fermanian School of Business jest zaangażowana w służbie biznesu doświadczonego specjalistę, z najlepszą wartość w jakości, dyscypliny akademickiej, profesjonalnych usług wsparcia oraz indywidualne podejście do wspierania studentów w osiąganiu ich celów akademickich i zawodowych.

KOSZT

$ 805 (za jednostkę) na rok akademicki latach 2016-2017

PROGRAM data rozpoczęcia

 • Lato 2016 - 16 maja 2016
 • Jesień 2016 - 29 sierpnia 2016
 • Wiosna 2017 - 9 stycznia 2017
Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Point Loma Nazarene University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Wrz 2019
Duration
24 - 28 miesięcy
Zaoczne
Cena
- Za sztukę
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrz 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrz 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa