Wieczór MBA

Babson College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Wieczór MBA

Babson College

Babson Evening MBA nie jest Twoim typowym programem studiów wieczorowych. Dzięki unikalnemu, zintegrowanemu programowi nauczania uczniowie syntetyzują umiejętności uczące się w każdym podstawowym kursie, aby podejść do holistycznego podejścia do tworzenia rozwiązań biznesowych. Twoja firma nie działa w silosach. Dlaczego powinieneś studiować MBA?

Studenci uzupełniają program w swoim tempie, biorąc kursy podstawowe od 6: 30-9: 30 po południu w naszych lokalizacjach w Wellesley lub w centrum Bostonu. Następnie uczniowie dostosowują swoje programy, wybierając obieralne wieczory, hybryd internetowy lub intensywny format weekendu.

Możesz rozpocząć program w maju, wrześniu lub styczniu, a większość studentów kończy program w ciągu trzech lat.

Zastosować

Absolwenci studiów wieczornych mogą złożyć wnioski w dowolnym momencie, chociaż studenci, którzy złożą wniosek w wyznaczonym terminie, gwarantują decyzję w ciągu jednego miesiąca od daty złożenia wniosku.

Zrzeczenie się GMAT / GRE

GMAT / GRE może być zrzeczony dla kandydatów do wieczornego MBA, jeśli spełnia jeden lub kilka z poniższych kryteriów:

 • Uzyskał stopień licencjata z akredytowanej instytucji o klasach B lub lepszych w dwu lub więcej licencjackich studiach licencjackich i / lub doktoranckich
 • Uzyskał dyplom ukończenia studiów z akredytowanego programu
 • Umiejętności ilościowe lub analityczne dzięki odpowiedzialności zawodowej
 • Zdała całą lub część profesjonalnej certyfikacji, z uwzględnieniem ilościowym (np. CFA, CPA, CFP, FINRA, Six Sigma, egzaminy SOA i FRM)
 • Miej co najmniej trzy lata znaczącego doświadczenia zawodowego, a licencjat GPA 3.0 lub lepszy
 • Uzyskał stopień wyższy z Babson College
 • Ukończył Certyfikat Babson w zakresie zarządzania zaawansowanego (CAM). Studenci, którzy ukończą program CAM, mogą również kwalifikować się do zaliczenia kredytów CAM w kierunku studiów MBA w Babson w przyszłości. Skontaktuj się z Graduate Admissions, aby uzyskać więcej informacji.

Zaawansowany kredyt stały

Wieczorne studenci MBA mogą zarobić do 15 zaawansowanych kredytów stojących na kursach podstawowych, oszczędność kosztów około 25.770 dolarów. Studenci muszą zdobyć B lub lepszą uczelnię lub uniwersytet w USA lub w porównywalnym programie międzynarodowym, w ramach stopnia uzyskanego w ciągu pięciu lat od podjęcia studiów wieczorowych MBA. Ponadto, studia wieczorowe MBA, które zdały egzamin CPA, CFA lub CMA otrzymają zaawansowany kredyt stały na konkretne kursy podstawowe. Skontaktuj się z Graduate Admissions, aby dowiedzieć się więcej.

Finansowanie swój stopień

 • Wszyscy kandydaci zostaną automatycznie ocenieni na stypendium oparte na zasługach i zostaną poinformowani o przyznaniu stypendium w momencie przyjęcia.
 • Dzięki naszym partnerskim partnerom z firmą EdAssist i naszym programem Sojuszu Strategicznego, firma Babson zapewni 10-procentowe obniżenie czesnego dla kwalifikujących się pracowników. Aby dowiedzieć się, czy Twoja firma ma swoje kwalifikacje, napisz do swojego Evening MBA kontakt z Christine Drummy i poinformuj o tym, z którą firmę pracujesz.
 • Babson oferuje również wygodne opcje płatności i finansowania.

Obligacje i stresy

Podczas wieczornych studentów MBA kończą swoje podstawowe kursy od 6: 30-9: 30 w Wellesley lub w Bostonie, mogą zdecydować się na zajęcia w dowolnym formacie dostarczania, w tym online, mieszane uczenie się, intensywny weekend i wieczory.

Aby dodatkowo dostosować stopień, uczniowie mogą używać zajęć do zakończenia koncentracji.

Skup się na nauce

Dla studentów, którzy chcą dalej skupić się na zainteresowaniach akademickich i planowaniu kariery, koncentracje i ścieżki intensywności odzwierciedlają obszary o znaczącym znaczeniu w globalnej gospodarce w XXI wieku.

Stężenia

Wymagania dotyczące stężeń wynoszą od 9 do 12 kredytów i zostaną wyznaczone po ich zakończeniu na oficjalnym transkrypcie. Uwaga: osoby uczące się programu Blended Learning i rozważające koncentrację powinny porozmawiać z Graduate Admissions, ponieważ struktura programu ogranicza możliwość podjęcia koncentracji.

Business Analytics

Zaprojektowany z myślą o zaawansowanych umiejętnościach i technikach, które można zastosować do konkretnych i bardziej ogólnych problemów biznesowych, koncentracja ta przygotowuje uczniów do pracy w organizacjach wszelkiego rodzaju i rozmiarów, które wymagają podejmowania decyzji opartych na fundamencie analitycznym.

przedsiębiorczość

Koncentracja przedsiębiorczości koncentruje się na tworzeniu, identyfikowaniu, ocenie, kształtowaniu i działaniu na rzecz możliwości generujących wartość ekonomiczną i społeczną w różnych kontekstach i organizacjach. Uczestnicy programu koncentrują się na umiejętności niezbędnych do myślenia i działania przedsiębiorców, w tym oceny możliwości, pozyskiwania zasobów, tworzenia zespołów oraz uruchamiania i zarządzania nowymi i rozwijającymi się przedsięwzięciami (szeroko zdefiniowane). Studenci mają również możliwość głębszego poznania różnych form przedsiębiorczości, takich jak starty, biznes rodzinny, przedsiębiorczość korporacyjna, przedsiębiorczość non-profit oraz zakup małych firm.

finanse

Koncentracja ta ma na celu rozwijanie kompetencji w narzędziach finansowych i analizach, przygotowanie uczniów do podejmowania trafnych decyzji i podjęcia kroków w celu nawiązania kontaktów z studentami w celu zbudowania sieci w sektorze usług finansowych.

Global Management

Zaprojektowane z myślą o zachęcaniu uczniów do podniesienia globalnego zaangażowania w biznes, rozwijania kompetencji międzykulturowych oraz do prowadzenia różnych międzynarodowych kursów biznesowych i biznesowych, zarówno za granicą, jak i na terenie kampusu, koncentracja ta zwiększy zrozumienie globalnego zarządzania, aby umożliwić studentom osiągnięcie głębokości obszar umiejętności - na przykład marketing czy finanse - i zdobycie globalnego myślenia.

marketing

Zaprojektowany z myślą o absolwentach przygotowujących się do kariery w marketingu w organizacjach różnego typu i wielkości, kursy te głęboko przeanalizują kluczowe zagadnienia, takie jak zrozumienie klientów, budowanie strategii rynkowej i wdrożenie planu marketingowego.

Ścieżki intensywności

Ścieżki intensywności to seria kursów połączona z doświadczeniem podpisu. Choć ścieżka Intensity Track nie pojawia się na Twoim transkrypcji, to daje możliwość pogłębienia wiedzy o temacie i budowania CV.

Babson College Fund

Program akademicki, w którym specjaliści wybrani spośród szkół licencjackich i absolwenckich kierują częścią grantu Babson College. Program buduje studenci w zakresie badań inwestycyjnych i zarządzania portfelami oraz oferuje praktyczne doświadczenie.

Intensywność Integracji Biznesowej i Społecznej

Ta ścieżka intensywności koncentruje się na rozwijaniu mentalności, umiejętności i kompetencji w zakresie tworzenia wartości ekonomicznej i społecznej, a nie sekwencyjnie. Śledzenie Intensywności Biznesu i Integracji Społecznej wymaga bogatego połączenia pracy z doświadczeniem przedsiębiorczym i praktykowania koncepcji innowacji społecznych, a także dwugodzinnej godziny oddziaływania na kwestie dotyczące zrównoważonego rozwoju w ONZ. Doświadczenia z zakresu innowacji społecznych mogą polegać na incydentach, zatwierdzonych badaniach niezależnych lub programie stypendialnym Babson Board Fellows.

Intensywność przedsiębiorczości Track (EIT)

Specjalistyczna dwustopniowa selektywna seria dla studentów, którzy realizują przedsięwzięcie, które mają nadzieję rozpocząć wkrótce po ukończeniu studiów. Ze względu na strukturę tej klasy, następuje sam proces jej składania, a nie wszyscy studenci są gwarantowani akceptacji programu. Klasa ma na celu zapewnienie mentorów, zasobów i przywództwa, ponieważ studenci przygotowują się do rozpoczęcia działalności gospodarczej po ukończeniu studiów. Ta klasa jest zazwyczaj pobierana w semestrze wiosennym roku ukończenia studiów.

Zarządzanie przedsiębiorstwem intensywnie korzystającym z technologii (MTIE)

Ścieżka obejmująca Zarządzanie Innowacjami Technologicznymi, Marketing High-Tech Products oraz semestralne seminarium, przeprowadzone jako kohorta studentów ze wszystkich czterech programów MBA. Tematy pokrewne obejmują prawo technologiczne, biotechnologię, telekomunikację i wycenę produktów high-tech.

Kobiety Nowości Nowość (WIN) Lab Intensywna ścieżka

Ścieżka intensywności WIN Lab® oferuje studentom MBA możliwość uzyskania kredytu na intensywne doświadczenie akceleratora kobiet oferowane przez WIN Lab®. Przedsiębiorcy kobiet zostają przekształceni w prezesów za sprawą rygorystycznych zajęć z zakresu przedsiębiorczości, zastosowanych doświadczeń, mentoringu i osiągnięć milowych, mających na celu przerzucenie przedwczesnych przedsięwzięć od prototypu do pomyślnego uruchomienia i wzrostu. To doświadczenie trwa połączenie 8-miesięcznego, 3-kredytowego doświadczenia z cyklem zajęć z zakresu przedsiębiorczości i zawiera co najmniej 9 kredytów, w tym: wstępny projekt EPS7500, 3-kredytowe laboratorium WIN, które jest doświadczeniem w semestrze, oraz 3 punkty z wyboru. Absolwenci Wydziału Introligatorskiego WIN Lab otrzymają specjalną nazwę na początku.

Zbuduj swoją wiedzę

Jak tworzy się wartość ekonomiczną i społeczną w ciągle zmieniającej się gospodarce światowej? Będziesz równoważyć kreatywność z analizą. Masz zwinność, która pozwala na osiągnięcie celów. I masz niesamowitą zdolność do identyfikowania i tworzenia możliwości.

W Babson będziesz rozwijać i rozwijać te umiejętności w trakcie programu MBA.

Potrzebne umiejętności - i pracodawcy chcą

Rozwijasz umiejętności, które musisz przez całe życie osiągnąć przez całe swoje życie zawodowe i osobiste. To równowaga przywództwa, zarządzania, budowania zespołu i umiejętności osób, które dają przewagę kariery w każdej branży lub funkcji pracy.

Zwieńczeniem zajęć

Kurs Babson MBA Capstone jest zaprojektowany specjalnie dla każdego z czterech programów. Kurs daje szansę na wykorzystanie wszystkiego, czego nauczyłeś się w podstawowym programie nauczania, przygotowując się do zarządzania w środku niejasności.

Doświadczenia edukacyjne w zakresie podpisów (SLE)

SLE w Babson to jedyne w swoim rodzaju kursy i zajęcia edukacyjne, które pozwalają wziąć to, czego się uczysz w klasie, i zastosuj je do rzeczywistych sytuacji biznesowych.

W połączeniu z programem nauczania te doświadczenia dają Ci okazję do podejmowania decyzji o przedsiębiorczości. Zarządzanie Talentem: Twój własny i inni, jednym z takich kursów, rozwija Twoją zdolność do oceny i rozwijania własnych umiejętności, a także identyfikowania i rozwijania talentów w innych.

Tematy zajęć

 • rachunkowości
 • Analiza danych i modelowanie
 • przedsiębiorczość
 • ekonomika
 • finanse
 • IT i media społecznościowe
 • prawo
 • Zarządzanie organizacjami i osobami
 • marketing
 • Strategia
 • Technologii i Operacji

Program nauczania podstawowego MBA według programu

Nasz ujednolicony program nauczania jest oferowany we wszystkich czterech modelach dostarczania usług MBA. Dowiedz się więcej o tym, jak wygląda program podstawowy dla każdego programu.

Program zajęć wieczorowych

Program nauczania

Babson's MBA program nauczania stwarza okazję dla studentów opierać się na podstawowej wiedzy zdobytej podczas wymaganego podstawowego programu nauczania oraz do wyrównywania celów edukacyjnych z planami po ukończeniu studiów. Obieralne kursy zapewniają również możliwość współpracy międzysektorowej, ponieważ są oferowane studentom w programach MBA w pełnym i niepełnym wymiarze godzin.

Obowiązki w klasie

Obowiązki w klasie są oferowane w następujących dyscyplinach: rachunkowości i prawa, ekonomii, przedsiębiorczości, finansów, technologii, zarządzania operacjami i informacją, zarządzania i marketingu. Aby zwiększyć możliwości planowania zarówno dla studentów w niepełnym wymiarze czasu, jak i studiujących w pełnym wymiarze godzin, w tych dyscyplinach oferowane są intensywne obieralne przedmioty, które umożliwiają studentom uzyskanie kredytu w krótszym okresie.

Poza zajęciami z klas

Studenci MBA Babson mają kilka możliwości zarabiania pieniędzy, które pomogą zwiększyć ich stosowanie tego, czego się nauczyli w klasie. Te możliwości obejmują obcokrajowców zagranicznych, niezależnych badań i współpracy z globalnymi i krajowymi organizacjami, które pomogą rozwiązać ich wyzwania biznesowe.

Ze względu na różne harmonogramy dla naszych różnych modeli dostarczania MBA, jednoletnie, dwuletnie, wieczorne i mieszane uczenie się, wybieralne oferty będą różne. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak zaplanowany harmonogram może wyglądać za pomocą określonego modelu dostawy, połącz się z Graduate Admissions.

Jeśli student zdecyduje się skoncentrować swoje zajęcia w określonym obszarze, może okazać się okazja do ogłoszenia koncentracji.

Cele MBA Learning

Cele kształcenia studentów w programie MBA Babson są spójne z misją Kolegium w celu kształcenia przywódców przedsiębiorców, którzy tworzą wielką wartość ekonomiczną i społeczną wszędzie. Babson regularnie ocenia te cele edukacyjne jako część swojego zaangażowania w ciągłe doskonalenie programu.

Absolwenci MBA Babson mają następujące kwalifikacje:

Myślenie przedsiębiorcy i działanie

Absolwenci MBA Babson tworzą, identyfikują, oceniają, kształtują i działają na okazje w różnych kontekstach i organizacjach.

Odpowiedzialność społeczna, środowiskowa i gospodarcza

Absolwenci MBA Babson podejmują decyzje w oparciu o świadomość zainteresowanych stron, względy etyczne oraz próbę stworzenia i utrzymania wartości społecznej, środowiskowej i gospodarczej.

Samopoczucie i świadomość kontekstualna

Absolwenci MBA w Babson rozumieją swoje poczucie celu, tożsamości i kontekstu i używają tego zrozumienia do informowania o swoich decyzjach.

Głębokość funkcjonalna z funkcją integracji

Babson absolwenci MBA narysować na głęboką funkcjonalną wiedzę i wiele funkcjonalnych umiejętności i perspektyw jednocześnie do kształtu kompleksowe odpowiedzi na wyzwania biznesowe i możliwości.

Zarządzanie w globalnym środowisku

Absolwenci MBA Babson uznają i oceniają globalne możliwości, przy jednoczesnym uwzględnieniu kontekstu kulturowego i złożoności związanych z zarządzaniem w globalnym środowisku.

Przywództwo i praca zespołowa

Absolwenci MBA Babson mają odpowiednie przywództwo, cenią różnorodne perspektywy i umiejętności oraz współpracują w celu osiągnięcia celów organizacyjnych w zmieniającym się środowisku.

Rozwój kariery

Absolwenci Babson wyróżniają się liderami przedsiębiorczości w firmach, od firm z listy Fortune 500 - takich jak Fidelity Investments, Amazon.com, CVS Health, Walmart i Boston Scientific - do szerokiego wachlarza dynamicznych startów.

Każdy absolwent Babson jest mile widziany w tętniącej życiem społeczności absolwentów - ponad 40 000 osób w ponad 115 krajach i 50 stanach Stanów Zjednoczonych - zapewnia wiele okazji do angażowania się w profesjonalną sieć globalną, nawiązywać kontakty zawodowe, awansować w branży, przełączyć się na kolejny, lub partner na nowe przedsięwzięcia biznesowe.

Próbkowanie klasy 2016 na pełny etat Pracodawców MBA

AMAZON / APPLE / ATHENAHEALTH / BOOZ ALLEN HAMILTON / BRIGHT HORYZONTY / CITIGROUP / CVS ZDROWIE / DEPUY SYNTHES / EF (EDUKACJA FIRST) / EMD SERONO / EY / FACEBOOK / FIDELITY INVESTMENTS / PRZEDSIĘBIORSTWA GE / INSTYTUCJA GOOGLE / HASBRO / INSTRUMENTATION LABORATORIUM / LEANBOX / MERCER KONSULTACJE / NORTHERN SYSTEMY ZASILAJĄCE / OCEAN SPRAY / ORACLE CORPORATION / GRUPA KONSULTACYJNA PAŃSTWOWA / PWC / SANTANDER BANK / STAX / GRUPA UNITEDHEALTH / VAYNERMEDIA / WALMART MÉXICO Y CENTROAMÉRICA /

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Maj 2019
Duration
Czas trwania
3 lat
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
1,718 USD
Opłata za kredyt na rok akademicki 2017-2018
Locations
Stany Zjednoczone - Wellesley, Massachusetts
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Maj 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Stycz. 2019
Stany Zjednoczone - Wellesley, Massachusetts
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Maj 2019
Stany Zjednoczone - Wellesley, Massachusetts
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Wellesley, Massachusetts
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą