W niepełnym wymiarze godzin MBA, Malaysia

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Edinburgh Business School to szkoła biznesu Uniwersytetu Heriot-Watt.

EBS pomaga zawodowym profesjonalistom stać się liderami biznesu od ponad 25 lat, oferując wysokiej jakości i dostępne studia podyplomowe w biznesie. Nasze popularne internetowe programy MBA , Masters, DBA i PhD przyspieszyły karierę ponad 20 000 absolwentów. Nasi studenci odnotowali wzrost wynagrodzeń, zdobyte awanse w swoich firmach, a wielu z nich założyło własny biznes.

tyk

Dlaczego Edinburgh Business School , Malaysia?

Masz możliwość studiowania na MBA w niepełnym wymiarze godzin na naszym inspirującym kampusie uniwersyteckim w nowoczesnym mieście Malezji Putrajaya i dołącz do naszej rosnącej sieci absolwentów EBS i profesjonalistów. Będziesz nauczany przez doświadczony i ceniony brytyjski i lokalny wydział , masz dostęp do wyjątkowych udogodnień i uzyskasz dyplom z prestiżowym tytułem Uniwersytetu Brytyjskiego, który jest w pełni akredytowany przez Malezyjską Agencję ds. Kwalifikacji (MQA).

Spotkaj się z uczniem MBA Edinburgh Business School , Brianem Puangiem ...

Struktura programu

Aby ukończyć swój program MBA, musisz zdać łącznie dziewięć kursów; siedem kursów podstawowych i dwa przedmioty do wyboru . Kursy podstawowe to:

- Rachunkowość

- Ekonomia

- Finanse

- Marketing

- Zachowanie organizacyjne

- Zarządzanie projektem

- Planowanie strategiczne .

Realizacja programu potrwa dwa lata. Będziesz czerpać korzyści z 48 godzin zajęć dla każdego kursu podstawowego, a duża część Twojego czasu zostanie poświęcona na samodzielne studiowanie (około 200 godzin na kurs). Weź udział w dwóch dwudniowych seminariach (w sobotę i niedzielę) dla każdego z siedmiu wymienionych powyżej kursów podstawowych. Seminaria te będą obejmowały symulacje, studia przypadku i dyskusje w klasie, a także pozwalają na dynamiczną kombinację studentów z różnorodnymi doświadczeniami, środowiskami i kulturami w celu dzielenia się wiedzą i wymiany w bogatym środowisku edukacyjnym.

Zainteresowany?

Wstęp do MBA w niepełnym wymiarze godzin odbywa się poprzez złożenie wniosku i przyjęcie, z okresami spożycia we wrześniu i styczniu każdego roku *. Zazwyczaj oczekuje się, że:

- Uznany dyplom z wyróżnieniem pierwszej lub drugiej klasy lub kwalifikacja uznana za równoważną lub zalicza się na trzech kursach MBA (z których jeden musi być podstawowy).

- Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w pełnym wymiarze czasu pracy w pełnym wymiarze czasu pracy o odpowiednim charakterze

- Dowody znajomości języka angielskiego w formie Academic IELTS 6.5 lub innych uznanych kwalifikacji Heriot-Watt University.

Złóż wniosek teraz

* Zalecamy przesłanie zgłoszenia co najmniej dwa miesiące przed datą rozpoczęcia. Umożliwi to czas na przetwarzanie, wnioski wizowe i badanie przed frekwencją. Chociaż staramy się jak najlepiej, aby pomieścić wszystkich potencjalnych studentów, nie możemy zagwarantować, że wszelkie wnioski otrzymane mniej niż dwa miesiące przed datą rozpoczęcia będą przetwarzane na czas.

Mam pytanie?

Zapytaj bezpośrednio o ten program.

tyk

Oceny

Wszystkie kursy oceniane są na podstawie egzaminu, z ważnymi sesjami egzaminacyjnymi ( diety ) odbywającymi się w czerwcu i grudniu każdego roku oraz z mniejszymi sesjami egzaminacyjnymi w marcu i sierpniu. W przypadku każdego z egzaminów będziesz uczestniczyć w dwudniowej sesji poprawkowej (w sobotę i niedzielę), aby się przygotować.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Zwolnienia

Możemy być w stanie przyznać Ci zwolnienie, jeśli posiadasz wcześniejszą kwalifikację w odpowiednim temacie. Zwróć uwagę, że te wyłączenia są przyznawane tylko według naszego uznania. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej .

Opłaty

Nasz kalkulator opłat daje przegląd kosztów programu.

Potrzebujesz więcej informacji?

Zapytaj teraz lub skontaktuj się z nami; chcielibyśmy usłyszeć od ciebie.

Kampus Malezja
Edinburgh Business School
Heriot-Watt University Malaysia
Nr 1 Jalan Venna p5 / 2
Obręb 5,
62200 Putrajaya
Malezja


MBA w niepełnym wymiarze godzin
603-8894 3888
MalaysiaMBA@ebs.hw.ac.uk

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Edinburgh Business School has been helping working professionals become business leaders for over 25 years, offering high quality and accessible postgraduate programmes in business. Our popular online ... Czytaj więcej

Edinburgh Business School has been helping working professionals become business leaders for over 25 years, offering high quality and accessible postgraduate programmes in business. Our popular online MBA, Masters, DBA and PhD programmes have accelerated the careers of over 20,000 graduates, with many experiencing an increase in their salaries, promotions within their companies and others starting their own businesses. Pokaż mniej
Edynburg , Dubai , Putrajaya + 2 Więcej Mniej
Odwiedź witrynę uczelni