W niepełnym wymiarze godzin Executive MBA

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 3

Opis programu

Zintegruj swoją edukację z intensywnym życiem zawodowym i domowym, dostosowując miejsce, sposób i to, czego się uczysz dzięki wysoce elastycznemu programowi Global Executive MBA firmy Hult niepełnym wymiarze godzin.

Part-Time Global Executive MBA w Hult

Bardzo elastyczny program Global Executive MBA firmy Hult niepełnym wymiarze godzin, od 18 do 24 miesięcy, jest przeznaczony dla pracujących profesjonalistów, którzy chcą rozwijać swoją karierę zawodową, rozwijać swoje umiejętności w przyszłości lub dokonać zmiany kariery. Ucz się przez cztery dni w weekendy raz w miesiącu i przyspiesz swój postęp, decydując się na skrócenie studiów przez pierwsze lato, co oznacza, że możesz zarobić EMBA w zaledwie 18 miesięcy.

Jeśli mieszkasz w obu Amerykach, masz również opcję programu Metropolitan EMBA firmy Hult , który umożliwia Ci studiowanie przez dwa weekendy w miesiącu w najbliższym Ci mieście i ukończenie studiów MBA w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

123005_JPEG-Campbell_Hult_Dubai-7596rt3_RT_CMYK.jpg

Program

W Hult wierzymy, że najlepszym sposobem nauki biznesu i przywództwa jest działanie. Dlatego program Executive MBA firmy Hult kładzie nacisk na praktyczne zastosowanie na każdym etapie. W miarę zdobywania wiedzy technicznej i teorii biznesowej będziesz również stale ją stosować, wzmacniając swoje umiejętności miękkie i rozwijając swoje zdolności przywódcze.

Studenci Global Executive MBA mogą studiować w naszych kampusach w Bostonie, Londynie lub Dubaju i mogą wybierać fakultety w dowolnym kampusie Hult . Jako program Global Executive MBA oczekujemy, że spędzisz co najmniej jeden kurs w kampusie Hult w innym kraju niż kampus macierzysty.

Programy Executive MBA firmy Hult są realizowane według tego samego programu, co nasz wielokrotnie nagradzany globalny roczny program MBA, a absolwenci otrzymują tytuł Master of Business Administration w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Metodologia

W Hult wyjdziesz poza biznes, aby uczyć się o świecie, przyszłości i sobie dzięki praktycznemu podejściu, które jest osadzone w doświadczeniu ucznia i programie nauczania.

Zanurzony w różnorodności

Dołącz do kolegów z klasy ponad 160 narodowości, mówiących w ponad 100 językach i poznawaj świat oraz sposoby pracy w różnych kulturach.

Ucz się przez działanie

Wykorzystaj teorię w praktyce i zdobywaj doświadczenie z pierwszej ręki przez cały okres studiów, pracując w różnych zespołach, aby rozwiązywać rzeczywiste problemy.

Prowadź z pewnością siebie

Rozwijaj głęboką samoświadomość poprzez samoocenę i diagnostykę umiejętności oraz nieustannie doskonal dzięki praktyce, coachingu i wzajemnej informacji zwrotnej.

Kształtować przyszłość

Naucz się prosperować w czasach ciągłych zmian, zrozum technologie napędzające zmiany i dowiedz się, jak wykorzystać ich moc do kształtowania przyszłości.

Kursy i przedmioty do wyboru

Możesz ukończyć tytuł Global Executive MBA firmy Hult w ciągu 18 lub 24 miesięcy. Jeśli wybierzesz 18 miesięcy, w pierwszym roku będziesz mieć więcej zajęć do wyboru w okresie letnim. Jeśli zdecydujesz się spędzić pełne dwa lata, rozłożysz sześć zajęć do wyboru na oba lata. Jako program Global Executive MBA oczekujemy, że spędzisz co najmniej jeden kurs w kampusie Hult w innym kraju niż kampus macierzysty.

1 rok

Spadek Zimowy Wiosna Lato
 • Zanurzenie
 • Rachunkowość finansowa
 • Zarządzanie operacyjne
 • Biznes i społeczeństwo globalne
 • Marketing międzynarodowy
 • Zarządzanie finansami
 • Electives
 • Electives
Wrzesień - grudzień Sty - mar Kwi Maj - lip

Rok 2

Spadek Zimowy Wiosna Lato
 • Rozwój przywództwa
 • Ekonomia menedżerska
 • Zachowań organizacyjnych
 • Globalna strategia
 • Analityka w decyzjach biznesowych
 • Nastawienie na przyszłość
 • Capstone Experience
 • Electives
Wrzesień - grudzień Sty - mar Kwi Maj - lip

* Tytuły i kolejność kursów mogą ulec zmianie

Globalne lokalizacje kampusów

Ucz się na wielu kampusach, aby uzyskać prawdziwie globalną perspektywę. Uruchom program w Bostonie, Londynie, czy Dubaju następnie zabrać fakultatywnymi w maksymalnie dwóch bardziej któregokolwiek z Hult światowych uczelniach „s. Jako program Global Executive MBA oczekujemy, że spędzisz co najmniej jeden kurs w kampusie Hult w innym kraju niż kampus macierzysty. Będziesz uczyć się razem ze studentami z ponad 160 narodowości i ukończyć studia w globalnej sieci.

Wymagania wstępne

 • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego (średnio 11 lat).
 • Licencjat lub równoważne doświadczenie.
 • Dowód znajomości języka angielskiego, jeśli dotyczy (np. TOEFL / IELTS).

Złóż wniosek teraz, a jeden z naszych doradców ds. Rejestracji skontaktuje się z Tobą, aby wesprzeć Cię przez cały proces.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

At Hult, we believe a business school should give you so much more than a degree. Our students graduate with a global network in place, the practical skills to make an impact from day one, a future mi ... Czytaj więcej

At Hult, we believe a business school should give you so much more than a degree. Our students graduate with a global network in place, the practical skills to make an impact from day one, a future mindset needed to thrive in a time of change, and lifelong learning opportunities so that they can stay on the cutting edge long past graduation. Pokaż mniej
Londyn , Cambridge , San Francisco , Dubai , Szanghaj , Londyn , Nowy Jork + 6 Więcej Mniej