W niepełnym wymiarze godzin Executive MBA

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 3

Opis programu

Martwisz się o swoje plany nauki na tę jesień? Dostosowaliśmy nasze programy i procesy, aby zapewnić, że bez względu na wszystko, możesz kontynuować naukę. Wszystkie szczegóły można znaleźć w obietnicy Hult Graduate Study .

Hult jest bardzo elastyczny w niepełnym wymiarze godzin 18- do 24-miesięcy Executive Master of Business Administration jest przeznaczony dla profesjonalistów pracujących, którzy chcą rozwijać swoje kariery, przyszłościowe swoje umiejętności, lub dokonać zmiany kariery.

Studiuj przez cztery dni w weekendy raz w miesiącu i przyśpieszaj swój stopień, wybierając kondensację studiów pierwszego lata, co oznacza, że możesz zarobić na EMBA w zaledwie 18 miesięcy.

Program

W Hult uważamy, że najlepszym sposobem na naukę biznesu i przywództwa jest działanie. Właśnie dlatego program nauczania Master of Business Administration firmy Hult kładzie nacisk na praktyczne zastosowanie na każdym etapie. Gdy uczysz się technicznej wiedzy biznesowej i teorii, będziesz ją również stale stosować, wzmacniając swoje miękkie umiejętności i zwiększając zdolność do kierowania.

Programy Hult Executive Master of Business Administration są zgodne z tym samym programem, co nasz nagradzany Global One-Year Master of Business Administration, a absolwenci otrzymują tytuł Master of Business Administration w USA i Wielkiej Brytanii.

123005_JPEG-Campbell_Hult_Dubai-7596rt3_RT_CMYK.jpg

Metropolitan Executive MBA

Hult 's Metropolitan Executive Master of Business Administration jest przeznaczony dla zapracowanych profesjonalistów pracujących w Ameryce Łacińskiej, którzy chcą poprawić swoje umiejętności i karierę w przyszłości. Ten wysoce elastyczny program jest dostarczany przez wydział USA z naszego kampusu w Bostonie i jest dostępny za pośrednictwem nauki na odległość dla studentów w Bogocie i Meksyku. Dzięki temu możesz zmienić swoją karierę i rozwinąć globalną sieć w jak najkrótszym czasie poza miejscem pracy i rodzinnym miastem.

Akredytacja

Hult jest uznawany przez trzy najbardziej prestiżowe międzynarodowe instytucje akredytujące: Business to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International), Association of MBAs (AMBA) oraz EQUIS (The European Quality Improvement System). Jesteśmy pierwszą szkołą biznesu w USA, która uzyskała tę potrójną akredytację, którą posiada zaledwie 1% szkół biznesu na całym świecie.

Warunki przyjęć

Oceniamy kandydatów indywidualnie na podstawie siły ich całego profilu. Twój popęd i sposób myślenia są tutaj ważnymi wskaźnikami Twojego sukcesu, a my cenimy je tak samo, jak Twoje potwierdzone osiągnięcia.

Wymagania kwalifikacyjne:

 • Licencjat lub równoważny z dowolnego przedmiotu
 • Trzy lub więcej lat odpowiedniego doświadczenia zawodowego

Odpowiedni wnioskodawcy muszą dostarczyć:

 • Aktualne CV / CV
 • Osobiste oświadczenie jako esej na 400–500 słów
 • Jeden dokument naukowy lub zawodowy
 • Kopia dyplomu licencjata lub równoważnego dokumentu
 • Transkrypty (w języku angielskim) ze wszystkich uniwersytetów
 • Wyniki testu wstępu *
 • Dowód znajomości języka angielskiego *
 • Opłata za wniosek w wysokości 150 USD

* Twój doradca ds. Rejestracji poinformuje Cię, jeśli będziesz musiał je przesłać.

Finansowanie

Istnieje kilka możliwości stypendiów dla naszych najsilniejszych kandydatów lub w zależności od potrzeb. Stypendia przyznawane są na podstawie zdolności uczniów do działania w dynamicznym środowisku klasowym i tych, którzy wykazują potencjał przywódczy w biznesie.

Czesne na lata 2020-21

 • Boston: 85 000 $
 • Londyn: 56 000 £
 • Dubaj: 304,000 AED
 • Metropolitan EMBA: 85 000 USD (opłata globalna)

Hult International Business School zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w oferowanych kursach, wymogach ukończenia szkoły, lokalizacjach, opłatach programowych i zakwaterowaniu w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Upewnij się, że przeczytałeś i zrozumiałeś nasz regulamin, który zostaniesz poproszony o zaakceptowanie w momencie składania wniosku.

Ostatnia aktualizacja May 2020

Informacje o uczelni

At Hult, we believe a business school should give you so much more than a degree. Our students graduate with a global network in place, the practical skills to make an impact from day one, a future mi ... Czytaj więcej

At Hult, we believe a business school should give you so much more than a degree. Our students graduate with a global network in place, the practical skills to make an impact from day one, a future mindset needed to thrive in a time of change, and lifelong learning opportunities so that they can stay on the cutting edge long past graduation. Pokaż mniej
Londyn , Cambridge , San Francisco , Dubai , Szanghaj , Londyn , Nowy Jork + 6 Więcej Mniej