The Kelley-Manchester Global MBA oferuje podwójną wiedzę specjalistyczną zarówno w brytyjskich i amerykańskich szkołach biznesu i łączy najlepsze na świecie nauczanie online MBA z immersyjnym, bezpośrednim nauczaniem w 8 globalnych lokalizacjach.

Oprócz nauczania online, ten elastyczny MBA obejmuje 18 dni nauczania w trzech warsztatach stacjonarnych (plus opcjonalne pięciodniowe warsztaty w Waszyngtonie) w sumie.

Dostawa mieszana

Global MBA Kelley-Manchester łączy najlepsze na świecie nauczanie online MBA z immersyjnym, bezpośrednim nauczaniem w 8 globalnych lokalizacjach. Rezultatem jest elastyczny MBA, który jest prawdziwie międzynarodowym doświadczeniem.

Harmonogram warsztatów

  • Semestr 1: 6 dni w Kelley School of Business w Bloomington, Indiana
  • Semestr 2: 6 dni w dowolnym globalnym centrum Alliance MBS *
  • Semestr 3: Wszystkie internetowe lub internetowe 5-dniowe warsztaty z zakresu polityki publicznej w Waszyngtonie
  • Semestr 4: 6 dni w dowolnym globalnym centrum Alliance MBS *
  • * AMBS oferuje również wybrane zajęcia, które obejmują 3-dniowe warsztaty w Waszyngtonie.

Nauka online

Połowa kursów na MBA Kelley-Manchester Global jest dostarczana online przez Kelley School of Business, Indiana - światowego lidera w nauczaniu online. Skrupulatny program nauczania Kelley jest dostarczany online w elastycznym, interaktywnym formacie, który działa dla zapracowanych profesjonalistów, dzięki czemu możesz rozwijać swoją karierę, jednocześnie kontynuując zarządzanie innymi obowiązkami w swoim życiu. Nauczysz się od tego samego szanowanego wykładowcy, który uczy w programach stacjonarnych Szkoły - nagradzanych, dostępnych nauczycieli, którzy będą odnawiać swoje myślenie w biznesie. Kelley dostarczy również klasę z Waszyngtonu, zapewniając wciągające wrażenia.

Nauczanie twarzą w twarz

Połowa kursów na MBA Kelley-Manchester Global MBA jest dostarczana przez Alliance MBS. Kursy te obejmują zwykle intensywne, trzydniowe warsztaty prowadzone przez nasze najstarsze wydziały - szansę na odejście od codziennej pracy i zanurzenie się w świecie globalnego biznesu.

Od momentu otwarcia naszych drzwi w 1965 roku jako jedna z pierwszych szkół biznesowych w Wielkiej Brytanii, rozpoczynamy od siebie, koncentrując się na "uczeniu się przez działanie". Nasze praktyczne podejście uczy MBA stosować teorię do sprostania wyzwaniom biznesowym, kreatywnie myśleć i stać się liderami opinii.

Globalne zanurzenie

Możesz studiować przedmioty z Przymierza MBS w sześciu globalnych centrach: w Dubaju, Hong Kongu, Manchesterze, São Paulo, Szanghaju i Singapurze. Jest to okazja do studiowania wraz z dynamicznymi umysłami z całego świata i nawiązania cennych kontaktów. Zyskasz nowe perspektywy i odkryjesz nowe sposoby prowadzenia biznesu. Dodatkowo, wyłącznie do tego wspólnego MBA, będziesz miał możliwość studiowania w kampusach Kelley w Bloomington, Indiana i Waszyngtonie.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Manchester Business School, Singapore Centre

Zobacz 1 więcej kursów w Manchester Business School, Singapore Centre »

Ten kurs jest Ośrodek kształcenia i studia online
Data początkowa
Duration
24 - 60 miesięcy
Zaoczne
Cena
65,000 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń