W pełnym wymiarze czasu MBA

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 4

Opis programu

W Chicago, chodzi o pomysł. Będziesz skupiać się na generowaniu, analizowaniu, porównywaniu i doskonaleniu pomysłów. Uczyń ich lepiej. I jeszcze lepiej. Dlaczego? Ponieważ nie ma odpowiedzi na pat lub proste zasady, które można wykorzystać w biznesie.


Będziesz rozwijać się w dowolnej ścieżce kariery, którą wybierzesz, ponieważ dowiesz się, jak:


Zbadaj każdy pomysł. Czy prezentowany przez kolegę z klasy lub profesora. Będziesz głosić swoje poparcie, sprzeciw, sugestie. Tutaj nie ma błędnych pytań, z wyjątkiem tych, które się nie potrzebują.


Oceń problemy i możliwości . Poprzez soczewki rachunkowości, ekonomii, psychologii, socjologii i statystyki. Dzięki różnorodności narzędzi i metod analitycznych pomyślisz o nowych sposobach.


Opracuj zaufanie do prowadzenia . Naucz się budować relacje. Motywuj ludzi. Wpływ na wyniki. Badając się podczas dyskusji w klasach, w grupach uczniowskich iw konkursach. Plus 125 godzin programowania poświęconych przywództwu. Rozwijasz umiejętności, aby skutecznie podejmować wszelkie wyzwania biznesowe.


Doświadczenie w Chicago pomoże Ci pogłębić problem, poszerzyć swoją perspektywę i wymusić na kwestionowaniu założeń - w tym własnych. Nauczysz się czuć się komfortowo, gdy nie ma formuły, która Cię poprowadzi. Nie ma drogi do naśladowania. Bo to nie pomysły, które kształtują świat biznesu.


Doświadczenie w Chicago przygotuje Cię do pracy na nowym poziomie. W GSB znajdziesz program akademicki, który zawiera:

nacisk na analizowanie problemów , generowanie kluczowych informacji i wdrażanie kreatywnych rozwiązań - podkreślić znaczenie zadawania pytań i sprawdzania pomysłów. Uzyskasz lepszą zdolność i pewność, aby poradzić sobie w sytuacjach, w których nie ma wstępnie określonych odpowiedzi.


elastyczny program nauczania - z jednym wymaganym kursem można zaprojektować program, który spełni Twoje cele zawodowe. Ta elastyczność oznacza, że ​​możesz kierować uwagę na głębię wiedzy i umiejętności potencjalnego pracodawcy.


nauka doświadczania - masz szansę wzmocnić związek między teorią a praktyką. Testowanie umiejętności i wiedzy zdobytej w praktycznym otoczeniu rozciąga się i przygotowuje do przywództwa w biznesie.


dialog w klasie - nie oczekuj informacji o kogoś, ani też podawaj reguł do naśladowania. Debata i dyskusja są głównymi sposobami obchodzenia się z GSB. Twoi profesorowie i Twoi rówieśnicy będą proszeni o aktywną rolę w odkrywaniu pomysłów i faktów, które doprowadzą Cię do nowych rozwiązań.


połączenie akademickie z uniwersytetem - GSB należy do jednej z największych instytutów badawczych na świecie - na uniwersytecie w Chicago. Dzięki naszym wspólnym programom stacjonarnym możesz zwiększyć wartość swojego MBA, łącząc go ze stopniem od jednego z innych znanych na całym świecie programów uniwersyteckich.


programy międzynarodowe - na globalnym rynku szansa na studiowanie w innym kraju i poznanie sposobu prowadzenia działalności przez granice zwiększa perspektywę, jaką przynosi Ci pozycja. Mamy szanse dopasować do Państwa potrzeb - z opcji, które wahają się od kilku tygodni do jednego terminu.


Ostatnia aktualizacja Sie 2017

Informacje o uczelni

Od 1898 roku, University of Chicago Booth School of Business przedstawiła pomysły i przywódców, że kształt świata biznesu. Nasz rygorystyczny, dyscypliny podejście do edukacji biznesowej transformacji ... Czytaj więcej

Od 1898 roku, University of Chicago Booth School of Business przedstawiła pomysły i przywódców, że kształt świata biznesu. Nasz rygorystyczny, dyscypliny podejście do edukacji biznesowej transformacji naszych uczniów do siebie, skuteczne, liderów biznesu przestrzegane przygotowane do stawienia czoła najtrudniejszym wyzwaniom. &nbsp Jesteśmy dumni, że roszczenia: niezrównany wydziału, stopień i otwarte programy rejestracji oferowane na trzech kontynentach, światowy organ dokonał prawie 42.000 absolwentów, coraz więcej poważnych przedsiębiorstw, które zapewniają relacji wiele możliwości rozwoju kariery zawodowej przez całe życie. W ramach światowej sławy University of Chicago, dzielimy uczelni wartości, które kształtują nasze charakterystyczne dla kultury intelektualnej. W Chicago Booth, ciągle pytanie, pomysły test i szukać dowodu. To niezwykle skuteczne podejście do biznesu prowadzi do nowych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań. Sześciu członków naszego wydziału, który zdobył nagrody Nobla za te pomysły - to rekord nie innej szkoły biznesu dopasowane. &nbsp Ta sama kultura zmienia naszych absolwentów do myślicieli biznesowych znakomicie przygotowani do analizowania i rozwiązywania największych wyzwań biznesowych. Pokaż mniej
Chicago , Filadelfia , Londyn , Madryt + 3 Więcej Mniej