W Chicago, chodzi o pomysł. Będziesz skupiać się na generowaniu, analizowaniu, porównywaniu i doskonaleniu pomysłów. Uczyń ich lepiej. I jeszcze lepiej. Dlaczego? Ponieważ nie ma odpowiedzi na pat lub proste zasady, które można wykorzystać w biznesie.


Będziesz rozwijać się w dowolnej ścieżce kariery, którą wybierzesz, ponieważ dowiesz się, jak:


Zbadaj każdy pomysł. Czy prezentowany przez kolegę z klasy lub profesora. Będziesz głosić swoje poparcie, sprzeciw, sugestie. Tutaj nie ma błędnych pytań, z wyjątkiem tych, które się nie potrzebują.


Oceń problemy i możliwości . Poprzez soczewki rachunkowości, ekonomii, psychologii, socjologii i statystyki. Dzięki różnorodności narzędzi i metod analitycznych pomyślisz o nowych sposobach.


Opracuj zaufanie do prowadzenia . Naucz się budować relacje. Motywuj ludzi. Wpływ na wyniki. Badając się podczas dyskusji w klasach, w grupach uczniowskich iw konkursach. Plus 125 godzin programowania poświęconych przywództwu. Rozwijasz umiejętności, aby skutecznie podejmować wszelkie wyzwania biznesowe.


Doświadczenie w Chicago pomoże Ci pogłębić problem, poszerzyć swoją perspektywę i wymusić na kwestionowaniu założeń - w tym własnych. Nauczysz się czuć się komfortowo, gdy nie ma formuły, która Cię poprowadzi. Nie ma drogi do naśladowania. Bo to nie pomysły, które kształtują świat biznesu.


Doświadczenie w Chicago przygotuje Cię do pracy na nowym poziomie. W GSB znajdziesz program akademicki, który zawiera:

nacisk na analizowanie problemów , generowanie kluczowych informacji i wdrażanie kreatywnych rozwiązań - podkreślić znaczenie zadawania pytań i sprawdzania pomysłów. Uzyskasz lepszą zdolność i pewność, aby poradzić sobie w sytuacjach, w których nie ma wstępnie określonych odpowiedzi.


elastyczny program nauczania - z jednym wymaganym kursem można zaprojektować program, który spełni Twoje cele zawodowe. Ta elastyczność oznacza, że ​​możesz kierować uwagę na głębię wiedzy i umiejętności potencjalnego pracodawcy.


nauka doświadczania - masz szansę wzmocnić związek między teorią a praktyką. Testowanie umiejętności i wiedzy zdobytej w praktycznym otoczeniu rozciąga się i przygotowuje do przywództwa w biznesie.


dialog w klasie - nie oczekuj informacji o kogoś, ani też podawaj reguł do naśladowania. Debata i dyskusja są głównymi sposobami obchodzenia się z GSB. Twoi profesorowie i Twoi rówieśnicy będą proszeni o aktywną rolę w odkrywaniu pomysłów i faktów, które doprowadzą Cię do nowych rozwiązań.


połączenie akademickie z uniwersytetem - GSB należy do jednej z największych instytutów badawczych na świecie - na uniwersytecie w Chicago. Dzięki naszym wspólnym programom stacjonarnym możesz zwiększyć wartość swojego MBA, łącząc go ze stopniem od jednego z innych znanych na całym świecie programów uniwersyteckich.


programy międzynarodowe - na globalnym rynku szansa na studiowanie w innym kraju i poznanie sposobu prowadzenia działalności przez granice zwiększa perspektywę, jaką przynosi Ci pozycja. Mamy szanse dopasować do Państwa potrzeb - z opcji, które wahają się od kilku tygodni do jednego terminu.


Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w University of Chicago Booth School of Business »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa