Rice MBA kształtuje kolejną generację innowacyjnych liderów myślących, nastawionych na działania, którzy będą motywować rówieśników i wprowadzać zmiany. Praktyczne podejście do nauczania programu nauczania MBA w pełnym wymiarze skutecznie przekształca sposób nauki, łącząc trzy podstawowe elementy w celu poprawy i wzmocnienia naszej strategii, przywództwa i kreatywności naszych uczniów:

  • Obszerny kurs kursów w dziedzinie finansów, rachunkowości, analizy danych i marketingu, który tworzy solidne podstawy podstawowych zasad biznesowych w małych, przystępnych klasach.
  • Projekt "Uczenie się Działalności" - umieszczanie naszych kandydatów na studia MBA w rzeczywistych projektach świata, gdy tylko wejdą do klasy. Praktyki letnie i letnie oraz wiele zajęć zorientowanych na projekty pozwalają na uzyskanie praktycznych doświadczeń.
  • Specyficzne koncentracje w finansowaniu, marketingu, rachunkowości, opiece zdrowotnej, energii, doradztwie menedżerskim, globalnym biznesie, przedsiębiorczości i nieruchomości pozwalają na wykazanie kompetencji funkcjonalnych w danym obszarze zainteresowań.

Zobacz nasze wspólne studia - MBA / ME (inżynieria), MBA / MS (Nauka) i MBA / MD (medyczne).

Wydział zaangażowania

Szkoła Jones School utrzymuje ważną równowagę pomiędzy nauczaniem a badaniami. Instruktorzy szkoły to mieszanka kadry naukowej, naukowców akademickich, naukowców o znacznym doświadczeniu biznesowym lub konsultingowych oraz kadry kierowniczej z dużym doświadczeniem w klasie, którzy uczą specjalistycznych kursów. Na każdym kursie będziesz miał niezrównaną możliwość pracy indywidualnie z dostępnym, zaangażowanym i szanowanym członkiem wydziału.


Rozważ to...

  • Szkoła Jones ma współczynnik studentów do wydziału dziewięciu.
  • W klasie pełnoetatowej w 2011 r. Miało średnie wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 96.867 dolarów, średnią premię za podpisanie w wysokości 16.058 dolarów.
  • Ekonomista wyróżnił Jones School 1 w Teksasie i na południu.


Rice MBA Pełny Etap

Dobrze wykwalifikowany kandydat do programu w pełnym wymiarze jest zmieniającym karierę, dążącym do innowacyjnej doskonałości i wykazuje wysoki potencjał przywódczy. Poszukujemy kandydatów, którzy przyczynią się do empirycznego, konkurencyjnego środowiska uczenia się.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
46 USD
Wg lokalizacji
Wg daty