Cechy I. Program

 • Akredytowane przez Stowarzyszeń MBA
 • Prawdziwy świat Trening umiejętności zarządzania poprzez integrację dywersyfikuje metod nauczania w obu klasach i wizyt.
 • State-of-art jednostki: Szkoła zainwestowała ponad 3 mln RMB na budowę "Teaching Centre Business Administration Experimental", aby zaspokoić potrzeby dydaktyczne.
 • Oferowane przez wyspecjalizowaną instytucję z polecanych zespołów wydziału ekonomii, zarządzania i prawa.
AMBA

II. Rankingi Program

 • Top 5% wszystkich szkół biznesu w Chinach
 • Miejsce 13 i 12, odpowiednio w 2010 i 2013 roku jako najbardziej wpływowych MBA Prograamme w Chinach (World Weekly wykonawczy)

III. Czas trwania programu

To jest w niepełnym wymiarze czasu trzyletni program, przeznaczony zarówno dla studentów chińskich i międzynarodowych. Wszystkie kursy prowadzone są w języku chińskim.

IV. Program Cel

Program MBA ma na celu "pielęgnowanie talentów menedżerskich, zawodowych, którzy nie tylko opanować finanse i prawo, ale także posiadać wiedzę i odpowiedzialności społecznej". Mamy nadzieję, że absolwenci będą się kadry kierowniczej i profesjonalnych menedżerów ", którzy są wyjątkowe w finansach, dobrze zorientowanych w zarządzaniu, biegli w inwestycji oraz zapoznać się z przepisami prawa".

V. Warunki przyjęcia

1) minimalny pięcioletni staż pracy w stowarzyszonej stopnia;

 • Minimalna trzyletnie doświadczenie zawodowe z tytułem licencjata;
 • Lub minimalny dwuletni staż pracy z tytułem magistra lub doktora w.

2) zdać egzamin wstępny Narodowy dla MBA, który jest zatwierdzony, zaprojektowany i zorganizowany przez Ministerstwo Edukacji

VI. Curriculum Projektowanie

Mając doświadczenie w pracy uczniów pod uwagę, projektowanie Program skupia się na uprawie niezbędną wiedzę i kompetencje wymagane dla przyszłych menedżerów i liderów, i pozostawia wiele miejsca dla wymiany doświadczeń.

Szkoła MBA przyjmuje zasady pomostowe teorię z praktyką, podkreślając opanowanie wiedzy zawodowej, kształcenia umiejętności i kompleksowej uprawy. Uczniowie zachęcani są do opanowania podstawowych teorii i koncepcji w przedsiębiorstwach przemysłowych i handlowych, usług publicznych i departamentów rządowych, aby zrozumieć podstawowe środki i metody analityczne w zarządzaniu strategicznym i dowodzić wiedzy i umiejętności w globalizacji gospodarczej.

VII. Rozdanie dyplomów i stopni przyznającej

 1. Studenci będą przyznawane dyplom magistra ZUEL i przyznać dyplom MBA po zaliczeniu egzaminów, uzyskania niezbędnych kredytów i skutecznie bronić swoich tez.

 2. Wymagania dotyczące pracy: a) wymagane są zarówno chińskie i angielskie streszczenia; b) Główna część pracy można zapisać albo w chińskim lub angielskim (minimum 30.000 angielskich słów lub 20.000 chińskich słów wymagane); c) Jeżeli praca jest w języku angielskim, kopia chińskich tłumaczeń są składane w międzyczasie.
Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w Zhongnan University of Economics and Law - MBA School »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
3 lat
Zaoczne
Cena
85,000 CNY
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Wrz 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Wrz 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa