Odkryj program MBA, który zmieni Cię i przygotować do myślenia jak nigdy dotąd. W Chicago GSB bę dziesz inspirowany okreś leniem standardów, które często prowadzĘ ... do pomysłów na ś wiecie. Co najważniejsze, wyłonisz się jako rozsądny lider, z umiejętnościami i wiedzą, z którą musisz działać zdecydowanie i rozwijać się w każdej sytuacji biznesowej.


Full-Strength MBA przeznaczony dla studentów pracujących

Wieczorne MBA i Weekendowe Programy MBA oferuje pracującym studentom ten sam stopień, prowadzony przez tego samego światowego wydziału, z takim samym, równym standardem jakości. Tylko format różni się. Wybierasz ten, który spełnia twoje zainteresowania, cele, doświadczenie i dostępność.


Dostosuj swój poziom edukacji


W Chicago GSB doceniamy indywidualność naszych studentów, dlatego oferujemy najbardziej elastyczny program nauczania jakiejkolwiek najlepszej szkoły biznesu na świecie. Wymagania dotyczące stopnia obejmują bardzo mało wymaganych kursów i długą listę zajęć. Wolne od regimentowanych klas klas, które wymagają innych szkół, masz uprawnienia do wybierania zajęć, które pasują do Twoich indywidualnych doświadczeń, zainteresowań i celów zawodowych.


Naucz się od Wydziału Światowej Klasy


Od ponad wieku nasi wykładowcy określają i redefiniują - sposób, w jaki świat prowadzi działalność. Nasi profesorowie zmienili naukę na giełdzie; powstało badania nad nowoczesnym finansowaniem; pionierski marketing baz danych; i uruchomił rynek opcji, o czym wiemy. Wydział chicagowski GSB cieszy się renomą w rozwijaniu ram ekonomicznych, politycznych i teoretycznych, na których opiera się biznes.


W Chicago GSB wykładowcy i studenci współpracują nad stworzeniem supercharged społeczności intelektualnej. Dyskusje są kolegialne, ale intensywne. Rezultatem jest środowisko nauki, które rozciąga umysły uczniów i poszerza ich perspektywy.


Zdobądź dobrze zaokrągloną perspektywę


W Chicago GSB idee zbiegają się z każdego obszaru działalności. Wolni od granic narzuconych przez tradycyjne wydziały akademickie, nasi wykładowcy wprowadzają nowe perspektywy i nowe pomysły ze wszystkich aspektów świata biznesu. Tutaj nauka przekracza wszelkie dyscypliny, łącząc biznes ze wszystkim, od antropologii i prawa do polityki publicznej i psychologii.


Zbudować doświadczenie przywódcze


Nasze seminarium na temat skuteczności i rozwoju przywódcy (LEAD) odzwierciedla nasze głęboko zakorzenione przekonanie, że przywództwo najlepiej uczy się poprzez doświadczenie. LEAD naraża uczniów na sytuacje życiowe, umożliwiając im doskonalenie umiejętności interpersonalnych, budowania zespołowego i przywództwa w środowisku wolnym od ryzyka.


Zostań częścią potężnej społeczności


Gdy dołączysz do Chicago GSB, uzyskujesz natychmiastowy dostęp do sieci 14400 kolegów, którzy pracują profesjonalnie. Wieczorowe MBA i Weekendowe Programy MBA składają się z osób z wielu kultur, krajów, branż i zawodów. Jesteście również częścią wpływowej sieci absolwentów blisko 40 000 absolwentów w 90 krajach na całym świecie - z czego 5400 to właściciele firm, dyrektorzy wykonawczy lub najwybitniejsi oficerowie firmy. Na zawsze związany z Chicago GSB dają naszym studentom dostęp do najlepszych firm i tworzą rozbudowaną bazę sieciową dla studentów i absolwentów na całym świecie.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w University of Chicago Booth School of Business »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Sie 2019
Duration
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa