W niepełnym wymiarze czasu mba (wieczór mba i weekend mba)

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 4

Opis programu

Odkryj program MBA, który zmieni Cię i przygotować do myślenia jak nigdy dotąd. W Chicago GSB bę dziesz inspirowany okreś leniem standardów, które często prowadzĘ ... do pomysłów na ś wiecie. Co najważniejsze, wyłonisz się jako rozsądny lider, z umiejętnościami i wiedzą, z którą musisz działać zdecydowanie i rozwijać się w każdej sytuacji biznesowej.


Full-Strength MBA przeznaczony dla studentów pracujących

Wieczorne MBA i Weekendowe Programy MBA oferuje pracującym studentom ten sam stopień, prowadzony przez tego samego światowego wydziału, z takim samym, równym standardem jakości. Tylko format różni się. Wybierasz ten, który spełnia twoje zainteresowania, cele, doświadczenie i dostępność.


Dostosuj swój poziom edukacji


W Chicago GSB doceniamy indywidualność naszych studentów, dlatego oferujemy najbardziej elastyczny program nauczania jakiejkolwiek najlepszej szkoły biznesu na świecie. Wymagania dotyczące stopnia obejmują bardzo mało wymaganych kursów i długą listę zajęć. Wolne od regimentowanych klas klas, które wymagają innych szkół, masz uprawnienia do wybierania zajęć, które pasują do Twoich indywidualnych doświadczeń, zainteresowań i celów zawodowych.


Naucz się od Wydziału Światowej Klasy


Od ponad wieku nasi wykładowcy określają i redefiniują - sposób, w jaki świat prowadzi działalność. Nasi profesorowie zmienili naukę na giełdzie; powstało badania nad nowoczesnym finansowaniem; pionierski marketing baz danych; i uruchomił rynek opcji, o czym wiemy. Wydział chicagowski GSB cieszy się renomą w rozwijaniu ram ekonomicznych, politycznych i teoretycznych, na których opiera się biznes.


W Chicago GSB wykładowcy i studenci współpracują nad stworzeniem supercharged społeczności intelektualnej. Dyskusje są kolegialne, ale intensywne. Rezultatem jest środowisko nauki, które rozciąga umysły uczniów i poszerza ich perspektywy.


Zdobądź dobrze zaokrągloną perspektywę


W Chicago GSB idee zbiegają się z każdego obszaru działalności. Wolni od granic narzuconych przez tradycyjne wydziały akademickie, nasi wykładowcy wprowadzają nowe perspektywy i nowe pomysły ze wszystkich aspektów świata biznesu. Tutaj nauka przekracza wszelkie dyscypliny, łącząc biznes ze wszystkim, od antropologii i prawa do polityki publicznej i psychologii.


Zbudować doświadczenie przywódcze


Nasze seminarium na temat skuteczności i rozwoju przywódcy (LEAD) odzwierciedla nasze głęboko zakorzenione przekonanie, że przywództwo najlepiej uczy się poprzez doświadczenie. LEAD naraża uczniów na sytuacje życiowe, umożliwiając im doskonalenie umiejętności interpersonalnych, budowania zespołowego i przywództwa w środowisku wolnym od ryzyka.


Zostań częścią potężnej społeczności


Gdy dołączysz do Chicago GSB, uzyskujesz natychmiastowy dostęp do sieci 14400 kolegów, którzy pracują profesjonalnie. Wieczorowe MBA i Weekendowe Programy MBA składają się z osób z wielu kultur, krajów, branż i zawodów. Jesteście również częścią wpływowej sieci absolwentów blisko 40 000 absolwentów w 90 krajach na całym świecie - z czego 5400 to właściciele firm, dyrektorzy wykonawczy lub najwybitniejsi oficerowie firmy. Na zawsze związany z Chicago GSB dają naszym studentom dostęp do najlepszych firm i tworzą rozbudowaną bazę sieciową dla studentów i absolwentów na całym świecie.

Ostatnia aktualizacja Sie 2017

Informacje o uczelni

Od 1898 roku, University of Chicago Booth School of Business przedstawiła pomysły i przywódców, że kształt świata biznesu. Nasz rygorystyczny, dyscypliny podejście do edukacji biznesowej transformacji ... Czytaj więcej

Od 1898 roku, University of Chicago Booth School of Business przedstawiła pomysły i przywódców, że kształt świata biznesu. Nasz rygorystyczny, dyscypliny podejście do edukacji biznesowej transformacji naszych uczniów do siebie, skuteczne, liderów biznesu przestrzegane przygotowane do stawienia czoła najtrudniejszym wyzwaniom. &nbsp Jesteśmy dumni, że roszczenia: niezrównany wydziału, stopień i otwarte programy rejestracji oferowane na trzech kontynentach, światowy organ dokonał prawie 42.000 absolwentów, coraz więcej poważnych przedsiębiorstw, które zapewniają relacji wiele możliwości rozwoju kariery zawodowej przez całe życie. W ramach światowej sławy University of Chicago, dzielimy uczelni wartości, które kształtują nasze charakterystyczne dla kultury intelektualnej. W Chicago Booth, ciągle pytanie, pomysły test i szukać dowodu. To niezwykle skuteczne podejście do biznesu prowadzi do nowych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań. Sześciu członków naszego wydziału, który zdobył nagrody Nobla za te pomysły - to rekord nie innej szkoły biznesu dopasowane. &nbsp Ta sama kultura zmienia naszych absolwentów do myślicieli biznesowych znakomicie przygotowani do analizowania i rozwiązywania największych wyzwań biznesowych. Pokaż mniej
Chicago , Filadelfia , Londyn , Madryt + 3 Więcej Mniej