Zaprojektowany, aby sprostać tym wyzwaniom UVIC weekend MBA to doświadczenie edukacyjne, jak żaden inny. Tutaj dowiesz się krytyczne umiejętności, które menedżerowie muszą radzić sobie ze skomplikowanym świecie, w formacie weekendu, który pozwala na kontynuowanie pracy podczas robienia programu.

UVIC weekend MBA rozpoczyna się tygodniowy moduł wprowadzający w której będziesz ściśle współpracować z kohorty, zastanowić się nad swoim własnym stylu przywództwa i zaczynają walczyć ze złożonością decyzji biznesowych w BC i na świecie. Ponieważ program rozwija, zostaniesz wprowadzony do podstawowych funkcji biznesowych poprzez kursy przygotowawcze, nauczyć się je stosować w różnych ustawieniach w kursach kontekstowych i myśleć poza granice w kursach integracyjnych.

Zajęcia odbywać się będą w ciągu weekendu, w przybliżeniu raz na cztery tygodnie, przez okres 24 miesięcy. Między weekendy klasowych, będziesz pracować z zespołem nad projektami pracy przebieg i zastosować w trybie online lub osobiście. Międzynarodowy Applied Projekt weźmie cię za granicą przez jeden tydzień zanurzenie gdzie będziesz prowadzić badania on-the-ziemi dla międzynarodowego projektu konsultingowej. Będziesz zakończyć program z tygodniowego modułu zwieńczeniem i integracyjnego projektu.

Angażując się głęboko w rzeczywistym świecie, problemy lokalne, które mają wpływ na kwestie globalne, będzie rozwijać umiejętności, aby zrozumieć dzisiejsze problemy i skonfrontować wyzwaniom jutra. UVIC weekend MBA pozwala przejść do następnego poziomu i poza nią.

Funkcje programu:

  • Format weekend zaprojektowane dla życia
  • Zastosowane projekty klienckie oparte osadzona w świecie rzeczywistym rozwiązywania problemów
  • Małe rozmiary klasy i team-Based Learning kohortowe
  • Program Mentorship wykonawczy, który łączy cię z doświadczonymi liderami biznesu
  • projekty konsultingowe po stronie klienta, w tym tygodniowego projektu International Consulting w Azji i Ameryce Łacińskiej

Połącz się z nami poprzez wypełnienie formularza wniosku o informacje.

Program prowadzony przez:
  • English (Canada)

Zobacz 1 więcej kursów w Peter B. Gustavson School of Business at the University of Victoria »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
24 miesięcy
Zaoczne
Termin
Skontaktuj się ze szkołą
Application deadline for international applicants: April 30
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Application deadline for international applicants: April 30
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Application deadline for international applicants: April 30
Data końcowa