Program MBA na Uniwersytecie w Toledo

Jeden z najlepszych na Środkowym Zachodzie, program MBA na Uniwersytecie w Toledo oferuje dostępność i elastyczność, która pomaga rozwinąć swoje umiejętności i możliwości bez przerywania kariery. Historia doskonałości w college'u w praktycznej, odpowiedniej edukacji opartej na najnowocześniejszych badaniach i zaangażowaniu w biznesie przyniesie Ci karierę na wyższy poziom:

 • Szkoła jest wśród 15 procent szkół biznesu na świecie, które są akredytowane przez Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International).
 • UT College of Business Administration jest jedyną uczelnią akademicką AACSB w kraju oferującą specjalizację w sprzedaży profesjonalnej na poziomie absolwent.
 • Większość kursów MBA oferuje się w nocy, umożliwiając studentom ukończeniu studiów w swoim własnym tempie bez przerywania kariery.
 • MBA w UT można zarobić zaledwie w jednym roku kalendarzowym, wypełniając 11 kursów.
 • Kolegium ma największą liczbę wydziałów, aby otrzymać prestiżową UT Outstanding Teaching Award.
 • Kolegium John B. i Sala Giełdowa Lillian Neff jest jednym z 30 obiektów w Stanach Zjednoczonych, które oferujĘ ... studentom mieszkać i opóźniajĘ ... c kanały z całej giełdy na ś wiecie.
 • Studenci biznesu mają wyłączny dostęp do czterech, 24/7 komputerów; 108 bezprzewodowych laptopów do wymeldowania; oraz bezpłatny druk kolorowy - nie wspominając o drukowaniu i dostępie online do The Wall Street Journal.


Idąc za klasą

Oprócz zajęć z klasami i ekspertami, program MBA oferuje specjalne możliwości i zasoby, które pomogą Ci poprawić edukację i karierę.

 • Corporate Graduate Assistantship Program - dzięki temu innowacyjnemu partnerowi, wysoko wykwalifikowani uczniowie pracują 16 godzin w tygodniu w lokalnej firmie, a jednocześnie studiując MBA. Ostatnie organizacje to ProMedica Health System, drzwi Therma-Tru, SSOE, Mercy Medical, Paramount Medical i Goodwill.
 • Absolwent Assistantships - Kilka studentów MBA są zatrudnieni przez kolegium, aby pomóc w operacjach biurowych, zarządzania projektami i pomocy wydziału w badaniach i rozwoju edukacji. Poza stypendium, absolwenci asystentów otrzymują zrzeczenie się od sześciu do 12 kredytów czesnego.
 • Alumni Connections - jako student MBA i przyszły absolwent, będziesz połączony z siecią absolwentów wyższych uczelni wyższych. Grupa affiliate absolwentów wyższych uczelni zdobyła kilka nagród za "Affiliate of the Year" od Stowarzyszenia Absolwentów Stanu za aktywny harmonogram wydarzeń towarzyskich i kontynuowanie uczelni.
 • Biuro Programów Karier Biznesowych - Biuro organizuje rekrutowanie w terenie, wznowić przeglądy, doradzać, wywiady wyśmiewane, a także corocznie Targi Kariery Zawodowej, które przyciąga ponad 90 firm.
Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w University of Toledo College of Business Administration »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa