Przeczytaj oficjalny opis

Program MBA na Uniwersytecie w Toledo

Jeden z najlepszych na Środkowym Zachodzie, program MBA na Uniwersytecie w Toledo oferuje dostępność i elastyczność, która pomaga rozwinąć swoje umiejętności i możliwości bez przerywania kariery. Historia doskonałości w college'u w praktycznej, odpowiedniej edukacji opartej na najnowocześniejszych badaniach i zaangażowaniu w biznesie przyniesie Ci karierę na wyższy poziom:

 • Szkoła jest wśród 15 procent szkół biznesu na świecie, które są akredytowane przez Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International).
 • UT College of Business Administration jest jedyną uczelnią akademicką AACSB w kraju oferującą specjalizację w sprzedaży profesjonalnej na poziomie absolwent.
 • Większość kursów MBA oferuje się w nocy, umożliwiając studentom ukończeniu studiów w swoim własnym tempie bez przerywania kariery.
 • MBA w UT można zarobić zaledwie w jednym roku kalendarzowym, wypełniając 11 kursów.
 • Kolegium ma największą liczbę wydziałów, aby otrzymać prestiżową UT Outstanding Teaching Award.
 • Kolegium John B. i Sala Giełdowa Lillian Neff jest jednym z 30 obiektów w Stanach Zjednoczonych, które oferujĘ ... studentom mieszkać i opóźniajĘ ... c kanały z całej giełdy na ś wiecie.
 • Studenci biznesu mają wyłączny dostęp do czterech, 24/7 komputerów; 108 bezprzewodowych laptopów do wymeldowania; oraz bezpłatny druk kolorowy - nie wspominając o drukowaniu i dostępie online do The Wall Street Journal.


Idąc za klasą

Oprócz zajęć z klasami i ekspertami, program MBA oferuje specjalne możliwości i zasoby, które pomogą Ci poprawić edukację i karierę.

 • Corporate Graduate Assistantship Program - dzięki temu innowacyjnemu partnerowi, wysoko wykwalifikowani uczniowie pracują 16 godzin w tygodniu w lokalnej firmie, a jednocześnie studiując MBA. Ostatnie organizacje to ProMedica Health System, drzwi Therma-Tru, SSOE, Mercy Medical, Paramount Medical i Goodwill.
 • Absolwent Assistantships - Kilka studentów MBA są zatrudnieni przez kolegium, aby pomóc w operacjach biurowych, zarządzania projektami i pomocy wydziału w badaniach i rozwoju edukacji. Poza stypendium, absolwenci asystentów otrzymują zrzeczenie się od sześciu do 12 kredytów czesnego.
 • Alumni Connections - jako student MBA i przyszły absolwent, będziesz połączony z siecią absolwentów wyższych uczelni wyższych. Grupa affiliate absolwentów wyższych uczelni zdobyła kilka nagród za "Affiliate of the Year" od Stowarzyszenia Absolwentów Stanu za aktywny harmonogram wydarzeń towarzyskich i kontynuowanie uczelni.
 • Biuro Programów Karier Biznesowych - Biuro organizuje rekrutowanie w terenie, wznowić przeglądy, doradzać, wywiady wyśmiewane, a także corocznie Targi Kariery Zawodowej, które przyciąga ponad 90 firm.
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w University of Toledo College of Business Administration »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Luty 2020
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Luty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Luty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa