Tippie full-time MBA

The University of Iowa · Tippie School of Management

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Tippie full-time MBA

The University of Iowa · Tippie School of Management

O Tippie Full-Time MBA

Podobnie jak najlepszych firm światowych, skupiamy się na naszych mocnych stron. I skupienie na tym, co robimy najlepiej pozwoliło nam zbudować renomowanych programów do głębokości i innowacji.

Twój plan 68-semestralne godzin studiów będą dostosowywane w oparciu o ścieżki akademickiej wybrać. Każdy utwór jest umieszczony w akademii kariery. Pomyśl o akademiach karierę jako swojego "domu" podczas doświadczeń Tippie MBA; społeczność osób o podobnych zainteresowaniach, wszyscy pracujemy w kierunku bycia 100% przygotowany w pierwszym dniu swojej kariery po MBA.

Tippie leży na zachód od Chicago i na południe od Minneapolis we wschodniej Iowa. Jedziemy odległości od kilku dużych obszarów metropolitalnych, w tym Chicago, Minneapolis, St. Louis, Kansas City, Omaha i Des Moines. Najbliższe lotnisko znajduje się 25 minut w Cedar Rapids.

Utwory naukowe

 • Marketing: Zarządzanie Klienci, produkty i marki
 • Corporate finance
 • Investment Management
 • Zarządzanie strategiczne i innowacji
 • Łańcuch dostaw i Analytics

Empirycznej nauki

Rzeczywiste projekty konsultingowe są najlepszym narzędziem dla studentów, aby dowiedzieć się, jak zastosować wiedzę w klasie do rozwiązania w świecie rzeczywistym wyzwaniom biznesowym.

Program Tippie jest wyjątkowy, uczniowie rozpoczynają naukę doświadczalną w 1 roku, a każdy uczeń Tippie kończy nie mniej niż dwa projekty konsultingowe w świecie rzeczywistym, przy okazji zrobić jeszcze więcej.

Zwrot z inwestycji i pomoc finansowa

Tippie oferuje hojne nagrody finansowe i rozsądne koszty utrzymania wraz z przystępną czesnego. Ten wspólnie z naszymi konsekwentnie High Post-MBA płac oznacza wystąpić # 1 najszybszy zwrot jakiegokolwiek programu MBA w kraju (nr 1 rankingu, krawat, Forbes).

Mamy szereg stypendiów dostępne, w tym nagrody dla kobiet, kandydaci z rynków wschodzących, weteranów wojskowych, AmeriCorps absolwentów, oraz kilka innych. Zobacz pełną listę na http://tippie.uiowa.edu/fulltimemba/admissions/scholarships.cfm

Tippie Emerging Markets Award jest pełny nagrody MBA czesnego dla obywateli wschodzących gospodarek na świecie, w tym, lecz nie ograniczając się do Argentyny, Bahrajn, Bangladesz, Brazylia, Bułgaria, Chile, Chin, Kolumbii, Czech, Egiptu, Estonii, na Węgrzech, w Indiach , Indonezja, Jordania, Kuwejt, Łotwa, Litwa, Malezja, Meksyk, Maroko, Nigeria, Oman, Pakistan, Peru, Filipiny, Polska, Katar, Rumunia, Rosja, Singapur, Słowacja, Słowenia, RPA, Sri Lanka, Tajwan, Tajlandia , Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Ukraina, Wenezuela i Wietnam.

Wymagania aplikacji

Przed aplikacja zostanie uznana za zakończoną, pozycje wymienione poniżej muszą być złożone.

 • Profesjonalne CV (nie więcej niż 2 strony)
 • Zastosowanie (składać on-line)
 • Esej (1, zawarte we wniosku)
 • Trzy imiona Recommender z informacjami kontaktowymi
 • Stenogramy ze wszystkich policealnych instytucji edukacyjnych uczestniczyłeś
 • Oficjalny GMAT / GRE raport wynik
 • TOEFL lub IELTS wyniki (wnioskodawcy międzynarodowych tylko)
 • Opłata za rozpatrzenie wniosku w wysokości 60 $ (studenci krajowe) lub $ 100 (studenci). zwolnienia od opłat są dostępne dla wysoko wykwalifikowanych kandydatów; napisz do nas należy rozważyć.
 • Rekrutacja wywiad. Prowadzony przez przyjęć pracowników na miejscu lub za pośrednictwem Skype, tylko przez zaproszenie (lub zawarty z wizytą kampusu).
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
21 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Information
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
See all deadlines here: http://tippie.uiowa.edu/fulltimemba/admissions/
Locations
Stany Zjednoczone - Iowa City, Iowa
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
See all deadlines here: http://tippie.uiowa.edu/fulltimemba/admissions/
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Stany Zjednoczone - Iowa City, Iowa
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
See all deadlines here: http://tippie.uiowa.edu/fulltimemba/admissions/
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą