Syracuse MBA

Informacje ogólne

Opis programu

Przegląd

Pełnoetatowy program MBA w Syracuse ma na celu zapewnienie współpracy i personalizacji, która przygotowuje Cię do sukcesu na dzisiejszym, ciągle zmieniającym się, globalnym rynku. Poprzez rzeczywiste praktyczne doświadczenia edukacyjne i dogłębne specjalizacje zdobędziesz umiejętności potrzebne, aby stać się skutecznym liderem. Pełenokresowy program MBA w Syracuse oferuje odpowiedni i rygorystyczny program nauczania, rozszerzony dzięki naszemu unikalnemu programowi nauki empirycznej, który zapewnia praktyczną praktykę rozwijania umiejętności krytycznego myślenia i stosowania lekcji w klasie w rozwiązywaniu złożonych scenariuszy biznesowych. Studenci MBA w pełnym wymiarze godzin wybierają specjalizację w jednej z siedmiu koncentracji, w tym księgowości, analityki biznesowej, przedsiębiorczości i nowo powstających przedsiębiorstw, finansów, zarządzania marketingowego, zarządzania nieruchomościami i łańcuchem dostaw.

Syracuse MBA Curriculum

Program studiów MBA w pełnym wymiarze czasu opiera się na budowaniu silnych umiejętności analitycznych i podejmowania decyzji, wysoki stopień elastyczności w dostosowaniu programu i specjalizacji, która jest właśnie dla Ciebie, oraz praktycznej teorii poprzez doświadczenie w uczeniu się i zastosowania w świecie rzeczywistym. Nasz pełnoetatowy program MBA w Syracuse to program o wartości 54 godzin, z 36 kursami podstawowymi i 18 przedmiotowymi, które zostały zrealizowane w ciągu dwóch lat.

The Syracuse MBA Różnica

Nasz program MBA w Syracuse jest przeznaczony do pracy dla Ciebie. To nas wyróżnia. Wiemy, że to coś więcej niż tylko rygorystycznego programu nauczania oraz kursów biznesowych - chodzi o zapewnienie zalety, możliwości i doświadczenia musisz spełnić swoje cele i odnieść sukces w dzisiejszym nieustannie zmieniającym się globalnym środowisku biznesowym.

  • Chodzi o zapewnienie zróżnicowanej społeczności studenckiej i współpracy, dostosowane doświadczenie akademickie.
  • Chodzi o rzeczywiste, praktyczne, praktyczne wymagania dotyczące uczenia się, które lepiej przygotują cię do rozwiązywania rzeczywistych problemów biznesowych.
  • Chodzi o dogłębne specjalizacje, które zapewniają ci umiejętności potrzebne, aby stać się liderem w swojej dziedzinie.
  • Chodzi o zasoby dużej, wielonarodowej, wielokulturowej uczelni, ale o kameralnym rozmiarze klas i łatwym dostępie do profesorów.
  • Chodzi o twoje życie poza klasą i możliwości wyjazdu za granicę.
  • Chodzi o programy podwójnego stopnia, które uzupełniają twoje zainteresowania biznesowe.

Chodzi o ciebie i twoją przyszłość, i doświadczenie z Syracuse MBA, które działa dla ciebie. Nazywamy to Różnicą Whitmana. Zaplanuj wizytę teraz.

Syracuse MBA Student Profile

Makijaż naszego programu MBA w Syracuse jest bardzo zróżnicowany, z 79 procent z nie-biznesowych stopni licencyjnych i różnorodne doświadczenie zawodowe.

Wprowadzanie profilu dla klasy 2018

Średnia GMAT: 623

Zakres GMAT (20-80 percentyla): 600 - 650

Średnia liczba studentów licencjackich GPA: 3,44

Zasięg GPA (20-80 percentyla): 3,00-3,89

Średnie doświadczenie zawodowe: 38 miesięcy

Szczegóły dotyczące miejsca docelowego na Graduation (klasa 2016)

Średnia pensja podstawowa: 75 879 USD

Mediana wynagrodzenia podstawowego: 72 000 USD

Podstawowy zakres wynagrodzenia: 48 000 USD - 120 000 USD

W decyzjach o przyjęciu nie ma formuły. Celem komisji rekrutacyjnej Whitman jest dokładne zrozumienie każdego wnioskodawcy przed podjęciem decyzji. Kandydaci są oceniani indywidualnie, ze szczególnym uwzględnieniem doświadczenia zawodowego i osiągnięć, w tym potencjału awansu zawodowego. Inne czynniki brane pod uwagę obejmują wcześniejsze sukcesy akademickie, wyniki na GMAT i umiejętności komunikacyjne, o czym świadczy esej aplikacji.

Doświadczenie zawodowe jest preferowane, ale nie jest wymagane przy przyjęciu. Akceptujemy wykwalifikowanych kandydatów bez doświadczenia zawodowego, którzy posiadają, oprócz innych kryteriów, wyjątkowo silne wykształcenie akademickie, wykazali przywództwo i duży potencjał sukcesu w biznesie.
Historycznie, jedną z największych zalet naszego programu Syracuse MBA była różnorodność naszego studenta. W dalszym ciągu poszukujemy kandydatów o zróżnicowanym pochodzeniu rasowym, etnicznym, społecznym, akademickim i zawodowym oraz celach zawodowych.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Syracuse University’s Martin J. Whitman School of Management combines the resources of a large university with small class sizes and highly individualized attention to offer students the best possible ... Czytaj więcej

Syracuse University’s Martin J. Whitman School of Management combines the resources of a large university with small class sizes and highly individualized attention to offer students the best possible learning experience. Students study under the leadership of exceptional faculty members, highly esteemed as world-class scholars and researchers. Pokaż mniej