Sussex MBA

Informacje ogólne

Opis programu

Zrób kolejny krok w swojej karierze dzięki MBA z Sussex. Stań się skutecznym liderem biznesowym dzięki pomysłom, które są ważne, i zdobądź umiejętności, aby zrealizować swoje pomysły.

Dlaczego warto studiować MBA w Sussex?

Rozpoczęcie MBA to ważna decyzja. Będziesz chciał to zrobić dobrze, wybierając kurs, który pasuje do twoich ambicji i celów, oraz uniwersytet, który wspiera, inspiruje i stawia przed Tobą wyzwania.

  • Sussex MBA to uznana na całym świecie kwalifikacja, która może napędzać Ciebie i Twoją karierę.
  • Poprawiasz swoje krytyczne i strategiczne myślenie i zdobywasz praktyczne umiejętności zastosowania najnowocześniejszej teorii biznesu.
  • Rozwijaj różnorodne umiejętności zarządzania i przywództwa pod kierunkiem czołowych ekspertów akademickich i branżowych.
  • Ucz się od kohorty iz nią. Dzięki pracy zespołowej możesz głębiej zagłębić się w tematy przekrojowe w świecie biznesu.
  • Oferujemy stypendia MBA o wartości do 5 000 funtów dla profesjonalistów z doświadczeniem w zarządzaniu.
  • Dodatkowo nasza akredytacja i partnerstwo z Chartered Management Institute oznacza, że ​​po ukończeniu studiów będziesz kwalifikował się do uzyskania kwalifikacji CMI Level 7 w strategicznym zarządzaniu i przywództwie (z zastrzeżeniem moderacji CMI i pomyślnego ukończenia wszystkich zmapowanych modułów).
"Ukończenie studiów MBA nie tylko dało mi CV, ale także zwiększyło moją zdolność do rzetelnego i pewnego mówienia do starszych interesariuszy".

Alexandra Hentschel - Dyrektor zespołu ds. Eventów i szkoleń w CEB Global

Członkostwo w Chartered Management Institute (CMI)

Studenci z Sussex MBA korzystają z automatycznego członkostwa w Chartered Management Institute (CMI), jedynego dyplomowanego profesjonalnego organu w Wielkiej Brytanii, zajmującego się promowaniem najwyższych standardów zarządzania i doskonałości przywódczej.

Twoje członkostwo daje ci dostęp do zasobów, w tym rozwoju kariery, mentoringu branży, wzbogacania programu nauczania i innych.

Po ukończeniu studiów będziesz kwalifikował się do uzyskania dyplomu CMI Level 7 w zakresie zarządzania strategicznego i przywództwa (pod warunkiem ukończenia wszystkich zmapowanych modułów). Ta kwalifikacja oznacza, że ​​jesteś powszechnie uznawany przez pracodawców jako menedżer z umiejętnością przekładania strategii organizacyjnej na efektywne działanie.

Dopasowany do Ciebie

Możesz studiować MBA w niepełnym wymiarze czasu lub w pełnym wymiarze godzin, dzięki czemu można dostosować MBA wokół swoich zainteresowań i uczyć się w sposób, który Ci odpowiada.

Pełny etat

Nasze studia MBA w pełnym wymiarze godzin są programem rocznym i są idealne, jeśli możesz poświęcić rok na pracę, aby skoncentrować się na swoich studiach.

Dowiedz się więcej o naszym pełnym wymiarze MBA

Niepełny etat

Studiuj nasze MBA w niepełnym wymiarze godzin, dzięki czemu można dopasować swoje badania wokół pracy. Dostarczone przez dwa lata, możesz zastosować to, czego się nauczysz bezpośrednio do swojej codziennej pracy.

Dowiedz się więcej o naszym niepełnym wymiarze godzin MBA

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. They have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent ... Czytaj więcej

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. They have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent engagement in community activities and services. Pokaż mniej