Solvay Executive MBA

Informacje ogólne

Opis programu

Solvay Executive MBA to unikalny program w samym sercu Europy, stworzony przez Solvay Brussels School of Economics and Management, aby towarzyszyć dyrektorom w ewolucji i rozwoju kariery. Solvay Executive MBA obejmuje nowoczesne kursy, światowej klasy profesorów, inspirujących gości, różnorodność wielokulturową w klasie, rozwój osobisty i indywidualny coaching. Dzięki silnemu osobistemu podejściu pomagamy naszym uczestnikom w przekształceniu ich życia i kariery, aby odmienić całe społeczeństwo, współpracując w imię "bycia w biznesie, aby stworzyć lepszy świat.

Oferujemy 18-miesięczny program, zgodny z osobistą i zawodową równowagą życiową, dzięki zajęciom odbywającym się w długim weekendzie co 3 tygodnie w Brukseli.

Dla kogo to jest

Solvay Executive MBA jest skierowany do dynamicznych menedżerów i kadry zarządzającej, którzy chcą rozwijać swoją karierę, a także poszerzać swoją wiedzę na temat najnowszych narzędzi do zarządzania.

Jest on również dostosowany do profesjonalistów, którzy chcą rozwinąć swoją karierę na stanowisko kierownicze lub zmienić dotychczasową ścieżkę kariery.

6 powodów, aby wziąć Solvay Executive MBA

ROZWIĄZANIE DOTYCZĄCE ZARZĄDZANIA KARIERĄ

Solvay Executive MBA sprawi, że staniesz się światowym liderem i uzyskasz przewagę konkurencyjną na międzynarodowym rynku pracy. Umiejętności zarządzania już nie wystarczą. Musisz przekształcić swój talent, osiągnięcia, charakter i potencjał w cenne stanowisko, które stawia Cię w czołówce. Dzięki Programowi Doskonalenia Kariery otrzymasz profesjonalny coaching i metody, które pozwolą Ci wyjść na rynek z jasnymi celami, doskonałymi umiejętnościami i pewnością, aby wygrać trudną i satysfakcjonującą okazję, której szukasz.

HOLISTYCZNE podejście 360 °

Solvay Executive MBA przekształca teorię w praktykę. Dzisiejszy świat biznesu wymaga wiedzy i umiejętności, strategicznej wizji i szczegółowej wiedzy specjalistycznej, proaktywnej indywidualnej inicjatywy i przełomowej pracy zespołowej. Od pierwszego dnia integrujesz wiedzę zdobytą z przedmiotów i stosujesz swoje spostrzeżenia w rzeczywistych sytuacjach biznesowych, zdobywając twarde i miękkie umiejętności oraz zaradność, która pomoże ci dostosować się do każdej nowej sytuacji. Będziesz gotowy do wdrożenia swojej wiedzy w pracy od pierwszego dnia. Wyzwanie w prawdziwym świecie kończy się rzeczywistym projektem w Laboratorium przedsiębiorczości, laboratorium strategicznym lub laboratorium doradczym. ty MIĘDZYNARODOWE ŚRODOWISKO NAUCZANIE

Solvay Executive MBA zapewnia stymulujące doświadczenie wielokulturowe w języku angielskim. Przyciągamy uczestników z ponad 30 krajów, z różnych środowisk zawodowych, w tym nauki i technologii, finansów, handlu, prawa, marketingu, public affairs, konsultacji i sztuki. Nasze zobowiązanie do dywersyfikacji = "ty zapewnia krzyżową wymianę pomysłów i metod, tworzenie innowacji i synergii oraz przygotowanie do złożonych wyzwań globalnych zmian GLOBALNE SIECI ALUMNI W dzisiejszej mobilnej gospodarce silna międzynarodowa sieć sprawia, że krytyczna różnica w Twoja kariera, twoje wyniki i twoje wyniki Nasze aktywne i zaangażowane stowarzyszenie absolwentów składa się z ponad 20 000 aktywnych członków, mających siedzibę w ponad 100 krajach, zapewnia ci stałe kontakty w zakresie możliwości biznesowych, rozwiązań i mentoringu, gdziekolwiek jesteś, WYJĄTKOWA MIĘDZYNARODOWA WYDZIAŁ Dynamiczny i wysoko wykwalifikowany faculalt = "ty z całego świata jest wiodącą siłą w sukcesie Solvay Executive MBA. W trakcie całego programu korzystasz z najnowocześniejszej edukacji biznesowej dostosowanej do potrzeb renomowanych międzynarodowych menedżerów, pracowników akademickich, praktyków i ekspertów. Na pewno będziesz narażony na nowatorskie praktyki biznesowe, wiedzę ze wszystkich zakątków świata i różne punkty widzenia. BRUKSELA, The Heart of Europe Dzięki klasie Solvay Executive MBA możesz wkroczyć w szybko rozwijające się przedsiębiorstwo społeczne i gospodarcze, jakim jest Europa. Zapoznaj się z opcją, aby nauczyć się panować nad europejskim biznesem i czerpać wiedzę z całego świata: Solvay Ponts to twoja brama do Europy i do niej, a kampusy partnerskie w Wietnamie, USA i Meksyku łączą się z najpotężniejszym biznesem sieci na całym świecie Warunki przyjęcia Wnioskodawcy są zobowiązani:

  • Aby mieć znaczące i cenne doświadczenie zawodowe;
  • Znakomity wynik w nauce - znajomość języka angielskiego w biznesie;
  • Pragnienie pracy w międzynarodowym środowisku i otwartość na różnorodność = "ty;
  • Profesjonalna ambicja;
  • Umiejętności przywódcze i staranność, w połączeniu z abilialt = "do pracy w stresie.

Naszym celem jest stworzenie komunikatywności = "ty uczestników, którzy przyczyniliby się do dywersyfikacji =" ty i unikalności programu MBA. Dlatego Komisja ds. Rekrutacji skrupulatnie zbada informacje biograficzne i akademickie, wyniki GMAT, osiągnięcia, nagrody i wyróżnienia, historię zatrudnienia i listy polecające.

Ostatnia aktualizacja Mar 2019

Informacje o uczelni

Created in 1903 by Ernest Solvay, the famous Belgian chemical industrial of his times, Solvay Brussels School is the faculty of Economics and Management of the Université libre de Bruxelles, one of th ... Czytaj więcej

Created in 1903 by Ernest Solvay, the famous Belgian chemical industrial of his times, Solvay Brussels School is the faculty of Economics and Management of the Université libre de Bruxelles, one of the largest universities in Belgium. Pokaż mniej
Bruksela , Georgetown , Mediolan + 2 Więcej Mniej

Akredytacje