Solvay Executive MBA to unikalny program w samym sercu Europy, stworzony przez Solvay Brussels School of Economics and Management, aby towarzyszyć dyrektorom w ewolucji i rozwoju kariery. Solvay Executive MBA obejmuje nowoczesne kursy, światowej klasy profesorów, inspirujących gości, różnorodność wielokulturową w klasie, rozwój osobisty i indywidualny coaching. Dzięki silnemu osobistemu podejściu pomagamy naszym uczestnikom w przekształceniu ich życia i kariery, aby odmienić całe społeczeństwo, współpracując w imię "bycia w biznesie, aby stworzyć lepszy świat.

Oferujemy 18-miesięczny program, zgodny z osobistą i zawodową równowagą życiową, dzięki zajęciom odbywającym się w długim weekendzie co 3 tygodnie w Brukseli.

Dla kogo to jest

Solvay Executive MBA jest skierowany do dynamicznych menedżerów i kadry zarządzającej, którzy chcą rozwijać swoją karierę, a także poszerzać swoją wiedzę na temat najnowszych narzędzi do zarządzania.

Jest on również dostosowany do profesjonalistów, którzy chcą rozwinąć swoją karierę na stanowisko kierownicze lub zmienić dotychczasową ścieżkę kariery.

6 powodów, aby wziąć Solvay Executive MBA

ROZWIĄZANIE DOTYCZĄCE ZARZĄDZANIA KARIERĄ

Solvay Executive MBA sprawi, że staniesz się światowym liderem i uzyskasz przewagę konkurencyjną na międzynarodowym rynku pracy. Umiejętności zarządzania już nie wystarczą. Musisz przekształcić swój talent, osiągnięcia, charakter i potencjał w cenne stanowisko, które stawia Cię w czołówce. Dzięki Programowi Doskonalenia Kariery otrzymasz profesjonalny coaching i metody, które pozwolą Ci wyjść na rynek z jasnymi celami, doskonałymi umiejętnościami i pewnością, aby wygrać trudną i satysfakcjonującą okazję, której szukasz.

HOLISTYCZNE podejście 360 °

Solvay Executive MBA przekształca teorię w praktykę. Dzisiejszy świat biznesu wymaga wiedzy i umiejętności, strategicznej wizji i szczegółowej wiedzy specjalistycznej, proaktywnej indywidualnej inicjatywy i przełomowej pracy zespołowej. Od pierwszego dnia integrujesz wiedzę zdobytą z przedmiotów i stosujesz swoje spostrzeżenia w rzeczywistych sytuacjach biznesowych, zdobywając twarde i miękkie umiejętności oraz zaradność, która pomoże ci dostosować się do każdej nowej sytuacji. Będziesz gotowy do wdrożenia swojej wiedzy w pracy od pierwszego dnia. Wyzwanie w prawdziwym świecie kończy się rzeczywistym projektem w Laboratorium przedsiębiorczości, laboratorium strategicznym lub laboratorium doradczym. ty MIĘDZYNARODOWE ŚRODOWISKO NAUCZANIE

Solvay Executive MBA zapewnia stymulujące doświadczenie wielokulturowe w języku angielskim. Przyciągamy uczestników z ponad 30 krajów, z różnych środowisk zawodowych, w tym nauki i technologii, finansów, handlu, prawa, marketingu, public affairs, konsultacji i sztuki. Nasze zobowiązanie do dywersyfikacji = "ty zapewnia krzyżową wymianę pomysłów i metod, tworzenie innowacji i synergii oraz przygotowanie do złożonych wyzwań globalnych zmian GLOBALNE SIECI ALUMNI W dzisiejszej mobilnej gospodarce silna międzynarodowa sieć sprawia, że krytyczna różnica w Twoja kariera, twoje wyniki i twoje wyniki Nasze aktywne i zaangażowane stowarzyszenie absolwentów składa się z ponad 20 000 aktywnych członków, mających siedzibę w ponad 100 krajach, zapewnia ci stałe kontakty w zakresie możliwości biznesowych, rozwiązań i mentoringu, gdziekolwiek jesteś, WYJĄTKOWA MIĘDZYNARODOWA WYDZIAŁ Dynamiczny i wysoko wykwalifikowany faculalt = "ty z całego świata jest wiodącą siłą w sukcesie Solvay Executive MBA. W trakcie całego programu korzystasz z najnowocześniejszej edukacji biznesowej dostosowanej do potrzeb renomowanych międzynarodowych menedżerów, pracowników akademickich, praktyków i ekspertów. Na pewno będziesz narażony na nowatorskie praktyki biznesowe, wiedzę ze wszystkich zakątków świata i różne punkty widzenia. BRUKSELA, The Heart of Europe Dzięki klasie Solvay Executive MBA możesz wkroczyć w szybko rozwijające się przedsiębiorstwo społeczne i gospodarcze, jakim jest Europa. Zapoznaj się z opcją, aby nauczyć się panować nad europejskim biznesem i czerpać wiedzę z całego świata: Solvay Ponts to twoja brama do Europy i do niej, a kampusy partnerskie w Wietnamie, USA i Meksyku łączą się z najpotężniejszym biznesem sieci na całym świecie Warunki przyjęcia Wnioskodawcy są zobowiązani:

  • Aby mieć znaczące i cenne doświadczenie zawodowe;
  • Znakomity wynik w nauce - znajomość języka angielskiego w biznesie;
  • Pragnienie pracy w międzynarodowym środowisku i otwartość na różnorodność = "ty;
  • Profesjonalna ambicja;
  • Umiejętności przywódcze i staranność, w połączeniu z abilialt = "do pracy w stresie.

Naszym celem jest stworzenie komunikatywności = "ty uczestników, którzy przyczyniliby się do dywersyfikacji =" ty i unikalności programu MBA. Dlatego Komisja ds. Rekrutacji skrupulatnie zbada informacje biograficzne i akademickie, wyniki GMAT, osiągnięcia, nagrody i wyróżnienia, historię zatrudnienia i listy polecające.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
Ostatnia aktualizacja Marzec 4, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
16 - 18 miesięcy
Zaoczne
Cena
32,000 EUR
Termin
Skontaktuj się ze szkołą
10% Early-bird discount for applications submitted by 15th May 2019
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Data końcowa
Kwi 30, 2021
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
10% Early-bird discount for applications submitted by 15th May 2019
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
10% Early-bird discount for applications submitted by 15th May 2019
Data końcowa
Kwi 30, 2021

Solvay Executive MBA - Lead your transformation!

Get your MBA at the Solvay Brussels School

MBA Alumna interview - Eleonora Lambridis