Polityka prywatności

Internet jest niesamowitym narzędziem. Ma prawo, aby zmienić sposób życia i zaczynamy widzieć, że potencjał dziś. Z zaledwie kilku kliknięć myszką, można śledzić nowości, zajrzyj do faktów, zakupu towarów i usług oraz komunikować się z innymi z całego świata. Ważne jest, aby Masterstudies, aby pomóc naszym klientom i użytkownikom zachować prywatność podczas korzystania z wszystkich, jakie oferuje Internet.

Wierzymy, że Twoja firma ma nikogo innego. Twoja prywatność jest dla Ciebie ważne i dla nas. Więc będziemy chronić informacje podzielić się z nami. W celu ochrony prywatności, Masterstudies następujące inne zasady, zgodnie z całego świata praktyk dla prywatności i ochrony danych klienta.

  • Nie będziemy sprzedawać lub rozdawać swoje nazwisko, adres mail, numer telefonu, adres e-mail lub innych informacji nikomu.
  • Użyjemy state-of-the-art środki bezpieczeństwa w celu ochrony informacji przed nieautoryzowanym dostępem.

&nbsp

UWAGA

Będziemy prosić, gdy potrzebujemy informacji identyfikujących użytkownika (dane osobowe) lub pozwala nam kontakt z Państwem. Ogólnie rzecz biorąc, informacja jest wymagana podczas tworzenia Rejestracja ID w witrynie lub podczas pobierania darmowego oprogramowania, wziąć udział w konkursie, biuletyny e-mailowe zamówienia lub przyłączyć się do witryny o ograniczonym dostępie do premii. Korzystamy z danych osobowych do czterech podstawowych celów:

  • Do strony łatwiejsze do wykorzystania przez nie konieczności podawania informacji bardziej t han raz.
  • Aby pomóc Ci szybko znaleźć oprogramowania, usług lub informacji.
  • Aby pomóc nam tworzyć treści najbardziej odpowiednie dla Ciebie.
  • Alarm do uaktualnienia produktów, ofert specjalnych, aktualnych informacji i nowych usług z Masterstudies.

&nbsp

ZGODA

Jeśli nie zdecydujesz się zarejestrować lub informacje osobiste, nadal można korzystać z większości naszej stronie internetowej. Ale nie będzie w stanie obszarów, które wymagają dostępu do rejestracji nych.

Jeśli zdecydujesz się zarejestrować, będzie można wybrać rodzaje informacji chcesz otrzymywać od nas na bieżąco o różnych usług, jak nasze biuletyny elektroniczne. Jeśli nie chce nam się z Tobą o inne propozycje w odniesieniu do produktów Masterstudies, programy, wydarzenia, lub usług przez e-mail, poczty lub telefonu, możesz wybrać opcję, stwierdzające, że nie chcesz otrzymywać wiadomości marketingowych od Masterstudies.

Masterstudies czasami allo było innych firm zaoferować naszym zarejestrowanym użytkownikom informacji na temat swoich produktów i usług, przy wykorzystaniu poczty elektronicznej. Jeśli nie chcesz otrzymywać tych ofert, można wybrać opcję, stwierdzające, że nie chcesz otrzymywać materiały marketingowe od osób trzecich.

&nbsp

ACCESS

Zapewnimy Ci środki do zapewnienia, że dane osobowe są poprawne i aktualne. Możesz dokonać przeglądu i aktualizacji tych informacji w każdej chwili ou r stronie. Nie można:

  • Przeglądać i edytować dane osobowe już nam.
  • Powiedz nam, czy chcesz, abyśmy przesłali informacji marketingowych, czy też chcesz trzecich, aby wysłać Ci swoje oferty pocztą.
  • Zamów elektroniczny biuletyn na temat naszych usług i produktów.
  • Zarejestruj się. Po zarejestrowaniu, nie trzeba będzie zrobić to ponownie. W każdym miejscu na naszej stronie internetowej, informacje o pozostanie z Tobą.

&nbsp

BEZPIECZEŃSTWO

Masterstudies podjęła zdecydowane działania w celu ochrony bezpieczeństwa swoich danych osobowych oraz zapewnienia, że do wyboru z jej przeznaczeniem są honorowane. Bierzemy silne środki ostrożności, aby chronić dane przed utratą, niewłaściwym wykorzystaniem, nieautoryzowanym dostępem lub ujawnieniem, zmianą lub zniszczeniem. .

Masterstudies ściśle chroni bezpieczeństwo Twoich danych osobowych i wyróżnień do wyboru z jego przeznaczeniem. Starannie zabezpieczyć się r danych przed utratą, niewłaściwym wykorzystaniem, nieautoryzowanym dostępem lub ujawnieniem, zmianą lub zniszczeniem.

Twoje dane nigdy nie są udostępniane na zewnątrz firmy bez zezwolenia, poza okolicznościami opisanymi powyżej. Wewnątrz firmy, dane są przechowywane w kontrolowanym hasło serwerów z ograniczonym dostępem. Informacje mogą być przechowywane i przetwarzane w krajach, gdzie Masterstudies, jej spółek zależnych, oddziałów lub podmiotów znajdują.

Możesz również istotną rolę w ochronie yo Informacje ur. Nikt nie może zobaczyć lub zmienić dane osobowe, nie znając nazwę użytkownika i hasło, więc nie podzielić się tymi z innymi.

&nbsp

WYKONYWANIE

Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że Masterstudies nie przestrzega tych zasad, należy powiadomić nas przez e-mail na webmaster@masterstudies.com i dołożymy wszelkich starań, aby ustalić i rozwiązać problem natychmiast. Być pewne słowa Polityka prywatności są w temacie.

&nbsp

PROFILE KLIENTÓW

Jak wspomniano powyżej, każdy zarejestrowany klient posiada unikatowy profil osobisty. Każdy profil ma przypisany unikalny osobisty numer identyfikacyjny, który pomaga nam zapewnić, że tylko masz dostęp do swojego profilu.

Podczas rejestracji tworzymy swój profil, przypisać osobisty numer identyfikacyjny, a następnie wyślij to osobisty numer identyfikacyjny z powrotem na dysk twardy w postaci pliku cookie, który jest bardzo mała część kodu. Ten kod jest uniquel y do Ciebie. Jest to Twój paszport do podróży bez szwu w całej Masterstudies stronie.

&nbsp

Co robimy z informacjami podzielić

Kiedy do nas dołączysz, podasz nam swoje informacje kontaktowe, w tym imię i nazwisko oraz adres e-mail. Używamy tych informacji do wysyłania aktualizacje dotyczące konta, kwestionariusze do pomiaru zadowolenia z naszych usług oraz ogłoszeń o nowych, ekscytujących usług, które oferujemy.

Czasami zatrudniamy inne firmom świadczenie ograniczonych usług w naszym imieniu, w tym odpowiedzi na pytania klientów dotyczące produktów lub usług, wysyłanie poczty i przetwarzania rejestracji zdarzenia. Udzielimy jedynie te spółki, informacji potrzebnych do wykonania usługi, i nie wolno im wykorzystywać tych informacji do innych celów.

Masterstudies ujawnia swoje dane osobowe, bez uprzedzenia, tylko wtedy, gdy jest to wymagane przez prawo lub w dobrej wierze, że takie działanie jest gdzie indziej niesklasyfikowane essary do: (a) są zgodne z edykty prawa lub wykonania sądowego dotyczącego Masterstudies lub terenu; (b) ochrony i obrony praw lub własności Masterstudies i jego rodziny stron internetowych, oraz (c) działania w nagłych okolicznościach na rzecz ochrony bezpieczeństwa osobistego użytkowników Masterstudies, stron internetowych, lub społeczeństwa.